Mam coraz niższe libido, chociaż mój związek kwitnie

„Mam trzydzieści dwa lata i już zaczęłam tłumaczyć się facetowi, że nici z wieczornych rozrywek, bo znowu mam migrenę. Koleżanki pukają się w głowy. Mówią, że nie doceniam, kogo mam u boku...”.
Mam coraz niższe libido, chociaż mój związek kwitnie
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/tezza.barton/)
02.05.2023

Jeszcze nigdy nie byłam w bardziej udanym związku. Poznałam Mariusza trzy lata temu w pracy i od razu mi się spodobał. Jemu dostrzeżenie mnie zajęło więcej czasu. Najpierw się zakumplowaliśmy, połączyły nas pasje - sport i podróże. Potem jednak wszystko zaczęło toczyć się tak, jak to sobie wymarzyłam. Po roku w końcu razem zamieszkaliśmy. 

Zobacz także: Dowiedziałam się, że moja matka zdradza ojca. Od dwóch tygodni głowię się, czy mu o tym powiedzieć

Spędzamy ze sobą mnóstwo czasu i coraz częściej mówimy o zaręczynach i ślubie. Mariusz to dla mnie ideał. Inteligentny, czuły, opiekuńczy, zaradny, zabawny, pełen pasji, optymistycznie nastawiony do życia. Straszny z niego pracoholik, ale to bez problemu się mu wybacza. Do tego jest niesamowicie przystojny.

Mimo że nasz związek kwitnie i uważam, że Mariusz jest bardzo zmysłowy, mam coraz niższe libido. Martwię się tym bardzo. Mam trzydzieści dwa lata i już zaczęłam tłumaczyć się facetowi, że nici z wieczornych rozrywek, bo znowu mam migrenę... Moje koleżanki i siostra pukają się w głowy. Mówią, że nie doceniam, kogo mam u boku. Nie mam pojęcia, co się ze mną stało, bo wcześniej bardzo lubiłam seks. Od ponad dwóch miesięcy w ogóle nie mam jednak potrzeb związanych z erotyką. Boję się, że fatalnie wpłynie to na mój związek. Mariusz wydaje się zawiedziony, że unikam zbliżeń. Martwi się, że coś nie tak z moim zdrowiem...

Agata

Zobacz także: Okazało się, że mój facet ma żonę i dzieci

Polecane wideo

Ten mężczyzna jest tak piękny, że od jego twarzy trudno oderwać wzrok
Ten mężczyzna jest tak piękny, że od jego twarzy trudno oderwać wzrok - zdjęcie 1
Komentarze (21)
Ocena: 4.81 / 5
Arletta Bolesta (Ocena: 5) 17.11.2023 10:38
Kwestia często jest podejmowana w trakcie kościelnego procesu o nieważność małżeństwa; nt. zapraszam na moją internetową stronę: rozwody-koscielne.eu; dr Arletta Bolesta adwokat kościelny zatwierdzony; mail: [email protected]
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 08.05.2023 17:19
Ja nie mam libido i mam spokój;)
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 02.05.2023 21:34
Mokebe was uleczy.
zobacz odpowiedzi (2)
gość (Ocena: 5) 02.05.2023 16:35
3 lata w związku i to samo
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 02.05.2023 16:28
Orgazmy są fajne, wiadomo. Ale seksy są męczące. Ileż można skakać po chłopie czy się wypinać. Nogi w górze też cierpną.
zobacz odpowiedzi (3)

Polecane dla Ciebie