Siostra nalega, żebym zaprzyjaźniła się z jej narzeczonym. Nie dogaduję się z nim

„M. to typowy narcystyczny macho. Może i jest przystojny, ale to jedyna pochlebna rzecz, którą mogę powiedzieć na jego temat...”.
Siostra nalega, żebym zaprzyjaźniła się z jej narzeczonym. Nie dogaduję się z nim
Fot. Unsplash (H. Lawrence)
27.04.2023

Moja siostra była związana przez długi czas z fajnym facetem. To był chodzący ideał, skromny, miły i przyjacielski. Chodzili razem do liceum. Byli w sobie zakochani po uszy, ale wszystko skończyło się z chwilą, kiedy poznała w nowej pracy M. Zupełnie odbiło jej na jego punkcie. Nie potrafiła mówić o niczym innym, jak tylko o tym, że zaczęła kumplować się z najprzystojniejszym facetem w biurze. Nagle zostawiła swojego chłopaka na lodzie. Od dawna podejrzewałam, że romansuje z M. To oczywiście jej życie i nie powinna się wtrącać, ale sądzę, że zrobiła wielki błąd. 

Zobacz także: Wciąż czekam na to, aż on poprosi mnie o rękę

M. to typowy narcystyczny macho. Może i jest przystojny, ale to jedyna pochlebna rzecz, którą mogę powiedzieć na jego temat. Szczerze mówiąc, nie poznałam jeszcze tak zapatrzonego w siebie, aroganckiego, irytującego faceta, który jest przekonany o tym, że jest kimś lepszym niż inni. Siostra biega wokół niego i jest na każde jego skinienie. Chociaż to mądra dziewczyna, udaje przed nim kogoś, kim nie jest. Wiem, że w jego towarzystwie udaje mniej inteligentną i zaradną. Zataiła przed nim na przykład to, że dobrze zna włoski i że wcześniej sporo podróżowała solo. Wszystko, aby pan i władca czuł się jeszcze lepiej i bardziej męsko.  

Najgorsze jest to, że niedawno się jej oświadczył. Zgodziła się bez wahania. Nie lubię go, wręcz nie znoszę przebywać w jego towarzystwie. Siostra wciąż nalega jednak, abyśmy spędzali z mężem z nimi czas. Ma mi za złe, że odmawiam, gdy zaprasza nas na weekendowe wyjazdy. Mogę go tolerować, ale nie jestem w stanie się z nim zaprzyjaźnić. On zresztą też nie pała do mnie sympatią. Jako jedna z nielicznych potrafię mu się przeciwstawić i nie daję sobą rządzić. Nie mam pojęcia, jak przetłumaczyć siostrze, że z tym typem czeka ją beznadziejne życie.

C.  

Zobacz także: Mam 34 lata i jeszcze nigdy nie byłam w poważnym związku. Zastanawiam się, co ze mną nie tak

Polecane wideo

Stworzenie idealnej stylizacji jeszcze nigdy nie było prostsze. Na pewno masz te 2 super modne rzeczy w szafie
Stworzenie idealnej stylizacji jeszcze nigdy nie było prostsze. Na pewno masz te 2 super modne rzeczy w szafie - zdjęcie 1
Komentarze (28)
Ocena: 4.86 / 5
gość (Ocena: 5) 28.04.2023 10:24
Może chce się ciupać.
odpowiedz
Jujj (Ocena: 5) 27.04.2023 21:50
Przyznaj że swędzi cię do jej eks ,obrzydliwa
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 27.04.2023 16:25
O matko, jakbym czytała o eks mojej siostry !! Serio.. Też była z takim narcystycznym bufonem, do tego łysym dresem, który myślał że jest najlepszy ze wszystkich. I też go nie znosiłam, zresztą nie ukrywałam tego nawet przed siostrą. Na szczęście się rozstali, bo przejrzała na oczy jaki to idiota, syfiarz, a do tego wieczny dzieciak, który nie potrafi dorosnąć. Typ który jest z twoją siostrą przynajmniej się jej oświadczył, a eks mojej siostry nie potrafił tego zrobić po kilkunastu latach w związku z nią, nawet jak już byli ułożeni finansowo. Całe szczęście przejrzała na oczy i kopnęła frajera w dupę. Teraz ma faceta- anioła, który dosłownie nosi ją na rękach i już planuje z nią ślub.
zobacz odpowiedzi (19)
^⁠_⁠_⁠_⁠_⁠_⁠_⁠_⁠_⁠_⁠^^⁠_⁠_⁠_⁠_⁠_⁠_⁠_⁠_⁠_⁠^ (Ocena: 5) 27.04.2023 12:07
Siema kto jest hot 🥵🥵?
zobacz odpowiedzi (2)
gość (Ocena: 5) 27.04.2023 08:30
Ja nie lubię swojej szwagierki. Może "nie lubię" to za dużo, ale nie chcę przebywać w jej towarzystwie. Mój mąż też zna jej wady i nie nalega, bym się rwała do spotkań. Oczywiście nigdy jej tego nie okażę, nie powiem, bo bycie nudną i monotonną, nie jest niczym przeciwko mnie, więc na rodzinnych spotkaniach jestem i będę miła, ale do spotkań tylko z nią nie będę się rwać.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie