Wciąż czekam na to, aż on poprosi mnie o rękę

„Nasz synek ma już półtora roku, a na temat ślubu nadal cisza”.
Wciąż czekam na to, aż on poprosi mnie o rękę
Fot. Unsplash (Meryl Spadaro)
25.04.2023

Zawsze chciałam mieć własną rodzinę. Chciałam też, żeby wszystko było w tradycyjnej kolejności, czyli zaręczyny, ślub i dzieci. Póki co jest półtoraroczny synek, a na temat zaręczyn i ślubu nadal cisza.

Ciąża była wpadką, ale oboje bardzo ucieszyliśmy się z tego, że będziemy rodzicami. Nie było paniki, bo jak zaszłam w ciążę, byliśmy parą od dwóch lat. Mieszkaliśmy już razem i gdzieś tam pojawiały się rozmowy o wspólnej przyszłości.

Zobacz także: Okazało się, że mój facet ma żonę i dzieci

Ja nie nalegam na małżeństwo, bo chciałabym, żeby to wyszło od Jacka. Wiadomo, że przed porodem były inne rzeczy na głowie niż organizacja ślubu, i przede wszystkim inne wydatki. Teraz jednak nasz synek ma już półtora roku, a na temat ślubu czy choćby zaręczyn nadal cisza. Wiem, że dla wielu kobiet ten papierek nie jest istotny, ale dla mnie akurat tak. Chciałabym mieć rodzinę, nosić nazwisko Jacka, być nie tylko jego partnerką, ale żoną po prostu. Nie chcę jednak go na to naciskać. Marzę, żeby on też tego pragnął i po prostu zorganizował jakieś romantyczne zaręczyny. Boję się, że to się nie wydarzy, bo nie ma na ten temat nawet słowa z jego strony.

Co byście zrobiły na moim miejscu? Czekały na jego krok czy zaczęły naciskać? To drugie rozwiązanie zupełnie nie leży w mojej naturze.

Dorota

Polecane wideo

Chciał wyglądać jak klaun. Teraz nie może znaleźć dziewczyny
Chciał wyglądać jak klaun. Teraz nie może znaleźć dziewczyny - zdjęcie 1
Komentarze (54)
Ocena: 4.7 / 5
gość (Ocena: 5) 01.05.2023 14:02
Weź sprawy w swoje ręce, pokaz mu jakie pierścionki ci się podobają i powiedz jaki masz rozmiar palca. Niektórym facetom trzeba pomóc. Komentarze, że on tego nie zrobi bądź że nie chce piszą dziewczynki, które myślą, że każdy facet to amant z komedii romantycznej. No nie.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 29.04.2023 23:36
Oumaira łu sindejru
zobacz odpowiedzi (11)
gość (Ocena: 5) 28.04.2023 10:26
Niech ją dojeżdża.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 27.04.2023 23:04
Warto zabezpieczać się mechanicznie. Może to być podstawowa forma, jak i uzupełniająca. Fajnie sprawdza się błona Caya
odpowiedz
Miqsek czyli Pączek 🍩 (Ocena: 5) 27.04.2023 12:09
Nlczflfkhfhzgfiyfifxxflhivhgcohfifz gdy ifhhfziugouicvi HoiJgohi(⁠ ⁠ꈍ⁠ᴗ⁠ꈍ⁠)✧⁠◝⁠(⁠⁰⁠▿⁠⁰⁠)⁠◜⁠✧(⁠ ⁠ꈍ⁠ᴗ⁠ꈍ⁠)(⁠ʘ⁠ᴗ⁠ʘ⁠✿⁠)(⁠◠⁠‿⁠・⁠)⁠—⁠☆(⁠*⁠´⁠ω⁠`⁠*⁠)(⁠ʘ⁠ᴗ⁠ʘ⁠✿⁠)ಡ⁠ ͜⁠ ⁠ʖ⁠ ⁠ಡ(⁠✷⁠‿⁠✷⁠)(⁠ʘ⁠ᴗ⁠ʘ⁠✿⁠)ಡ⁠ ͜⁠ ⁠ʖ⁠ ⁠ಡ(⁠θ⁠‿⁠θ⁠)(⁠◍⁠•⁠ᴗ⁠•⁠◍⁠)(⁠人⁠ ⁠•͈⁠ᴗ⁠•͈⁠)(⁠ ⁠╹⁠▽⁠╹⁠ ⁠)ಡ⁠ ͜⁠ ⁠ʖ⁠ ⁠ಡ(⁠ㆁ⁠ω⁠ㆁ⁠)<⁠(⁠ ̄⁠︶⁠ ̄⁠)⁠>ಡ⁠ ͜⁠ ⁠ʖ⁠ ⁠ಡಡ⁠ ͜⁠ ⁠ʖ⁠ ⁠ಡ(⁠◠⁠‿⁠・⁠)⁠—⁠☆(⁠*⁠´⁠ω⁠`⁠*⁠)(⁠◠⁠‿⁠・⁠)⁠—⁠☆(⁠ ⁠ꈍ⁠ᴗ⁠ꈍ⁠)(⁠ ⁠´⁠◡⁠‿⁠ゝ⁠◡⁠`⁠)(⁠≧⁠▽⁠≦⁠)✧⁠◝⁠(⁠⁰⁠▿⁠⁰⁠)⁠◜⁠✧(⁠。⁠•̀⁠ᴗ⁠-⁠)⁠✧(⁠ㆁ⁠ω⁠ㆁ⁠)(⁠ ⁠´⁠◡⁠‿⁠ゝ⁠◡⁠`⁠)(⁠ʘ⁠ᴗ⁠ʘ⁠✿⁠)(⁠≧⁠▽⁠≦⁠)(⁠◡⁠ ⁠ω⁠ ⁠◡⁠)🙂😨🫣🤤😭😊😚☺️🥲☺️😚🥹😚😙🤩😙👈👌👉👌👌👉👈👌🫵🖕🤏🤎😿💜😼😹😺😼😹😺💖💔❣️❤️‍🔥🩷🩵🤍😺💨💤🎉🌹🌶️😅😚😭😂🛀🧍🙍🤦🛌🍄🌼🏵️🪻🥥🍍🍌🍌🍌🛟🛟⚓⚓⚓🎏🧨🎗️🎀🎉🎈🎋🎆🎆🧨🧨🧨🎇🎐🎑🎏🎎🎐🥉🥉🪩🥉🪅🥉🪩🪅🎎🪅🎎🪅🎎🎎🎈🎎🎈🎎🎈🎎🎈🎎🪅🪅🎎🪅🎎🎏🎉🎑🎉🪔🎎🎑🪔🎆🪔💾⌨️📀⌨️📀💻📠📟💻📀🖨️💾💳💵💴💳💳💴⌨️💶⌨️💶⌨️📀📀⌨️🖨️💴💴🖨️🖨️💵⌨️💴⌨️💴💳💴🖨️💿⌨️💿☎️🪫💾🖨️💰💵💳💴💷💴💰💵💳💴💰💶💰💶🛍️💰💴💰💰💴💷💴💷💴💷💴💷💴💡💵💷💵💷💴🟫🟦🤎🟦⬜🟥🟤🟤🟪🟣🟤⚫💛🟦🟣💛🟤🟧🟧🟪🟨🟪🟨🟪🟫🟧🟫🟧🟫🟧⬛🟧⬛⬛🇧🇦🇦🇸🇧🇦🇦🇸🇦🇴🇦🇫🇦🇲🇦🇲🇦🇪🇧🇻🇧🇶🇧🇼🇧🇱🇧🇱🇧🇷🇨🇦🇧🇱🇧🇹🇧🇪🇧🇹🇧🇫🇧🇹🇧🇶🇪🇷🇪🇨🇼🇸🇻🇬🏴󠁧󠁢󠁷󠁬󠁳󠁿🏴󠁧󠁢󠁷󠁬󠁳󠁿(⁠人⁠*⁠´⁠∀⁠`⁠)⁠。⁠*゚⁠+✧⁠◝⁠(⁠⁰⁠▿⁠⁰⁠)⁠◜⁠✧🇦🇺🇦🇫🇦🇱🏴🇦🇪🎌🏁🏁🏳️🇦🇼🇦🇲🇦🇱🇦🇺🇧🇦🇸🇳🇸🇹🇹🇦🇸🇸🇸🇸🇸🇳🇹🇦🇹🇯🇸🇿🇹🇼🇹🇼🇹🇱🇹🇼🇹🇱🇹🇻🇸🇾🇹🇭🇹🇱🇹🇭🇸🇳🇸🇸🇸🇳🇸🇹🇹🇦🇹🇩🇹🇦🇸🇷🇸🇳🇸🇸🇸🇳🇸🇳🇸🇬🇸🇷🇸🇴🇹🇨🇹🇦🇹🇩🇹🇫🇹🇨🇸🇳🇹🇩🇹🇩🇹🇲🇹🇩🇹🇲🇸🇸🇹🇦🇸🇹🇸🇲🇹🇨🇹🇦🇸🇿🇸🇾🇮🇶🇮🇶🇭🇺🇮🇩🇮🇩🇭🇺🇬🇸🇬🇸🇬🇹🇬🇺🇮🇩🇮🇨🇬🇺🇬🇼🇮🇩🇭🇳🇮🇩🇭🇷🇮🇩🇭🇷🇬🇷🇮🇩🇮🇩🇬🇶🇬🇼🇬🇷🇬🇼🇬🇷🇬🇷🇬🇺🇬🇺🇬🇷🇬🇮🇬🇷🇬🇮🇬🇸🇬🇼🇬🇸🇮🇩🇬🇷🇮🇩🇬🇷🇮🇩🇭🇷🇮🇩🇬🇶🇮🇨🇬🇹🇬🇷🇭🇺🇭🇷🇮🇨🇭🇷🇮🇨🇭🇷🇮🇨🇭🇷🇮🇨🇭🇷🇮🇨🇭🇷🇮🇨🇭🇷🇮🇨🇭🇷🇮🇨🇭🇷🇮🇩🇭🇷🇮🇩🇭🇷🇮🇩🇭🇳🇬🇼🇬🇶🇬🇼🇮🇩🇭🇳🇭🇳🇮🇩🇮🇩🇭🇳🇮🇩🇭🇷🇮🇩🇭🇷🇮🇩🇭🇷🇮🇩🇭🇷🇮🇩🇮🇩🇭🇷🇮🇩🇭🇷🇮🇩🇭🇷🇮🇩🇭🇷🇮🇨🇭🇷🇮🇩🇭🇳🇮🇪🇭🇳🇮🇪🇭🇳🇮🇪🇭🇳🇮🇪🇭🇳🇬🇾🇬🇼🇭🇷🇮🇨🇬🇷🇮🇸🇮🇴🇰🇮🇰🇪🇰🇲🇰🇪🇰🇲🇰🇳🇰🇪🇰🇳🇰🇪🇰🇳🇰🇪🇰🇳🇱🇨🇰🇼🇱🇨🇰🇾🇱🇨🇰🇾🇱🇨
odpowiedz

Polecane dla Ciebie