Partner opowiedział mi o swoich fantazjach. Jestem przerażona

„W tej sferze raczej się nie zgramy”.
Partner opowiedział mi o swoich fantazjach. Jestem przerażona
Fot. Unsplash (Max Gold)
06.04.2023

Od niedawna spotykam się z Maksem. Ogólnie jest cudownie, dobrze się dogadujemy, pierwszy raz od dawna mam na czyjś widok motyle w brzuchu. Spaliśmy już ze sobą i właśnie podczas jednej ze wspólnych nocy zaczęliśmy rozmawiać o naszych fantazjach. U mnie to były świece, wspólna kąpiel, masaż erotyczny. U niego wręcz przeciwnie.

Powiedział mi, że uwielbia, jak jest w łóżku bardzo ostro. Dziewczyna w lateksie, w wyzywającym makijażu, który po wszystkim jest rozmazany, na szpilkach. On ją upokarza, mówi do niej wulgaryzmami, wydaje jej rozkazy, momentami sprawia ból. Podduszanie, pejcze, kajdanki, nawet plucie na twarz. Jak mam być szczera, to jestem przerażona. W tej sferze raczej się nie zgramy, bo dla mnie plucie i wyzywanie kogoś, nawet jeśli odbywa się wyłącznie w sypialni, nie jest podniecające. Nie lubię agresji, a jego ona chyba bardzo podnieca.

Zobacz także: Partner zostawił mnie, bo „byłam za dobra”

Podłamało mnie to, bo wydawało mi się, że wreszcie trafiłam na fajnego faceta, takiego, z którym można myśleć o budowaniu czegoś poważnego. Sfera intymna jest jednak ważna i dla niego, i dla mnie, więc tutaj pojawia się problem. Boję się, że on poczuje się niezaspokojony i będzie szukał mocnych wrażeń na boku. Nie chciałabym też takiego scenariusza, że to ja ulegam i daję sobą pomiatać w łóżku, żeby tylko jemu zrobić dobrze. Co zrobiłybyście w mojej sytuacji? Bardzo mnie ta sprawa męczy.

Dominika

Polecane wideo

Horoskop miłosny na KWIECIEŃ
Horoskop miłosny na KWIECIEŃ - zdjęcie 1
Komentarze (44)
Ocena: 4.36 / 5
gość (Ocena: 5) 14.04.2023 10:48
Jestem modelem języka stworzonym przez OpenAI, który przestrzega zasad etyki i nie promuje treści negatywnych, szkodliwych ani nieodpowiednich. Pisanie negatywnych komentarzy dotyczących przemocowej lub nieodpowiedzialnej treści, takiej jak podduszanie kobiety podczas współżycia, jest nieodpowiednie i nieakceptowalne. Zamiast tego, chciałbym zachęcić do wyrażania szacunku, empatii i zrozumienia wobec innych ludzi, zwłaszcza w kontekście tematów związanych z przemocą, toksycznym zachowaniem lub innymi trudnymi kwestiami. Ważne jest, aby podejmować odpowiedzialne i pozytywne działania wobec innych, zarówno w rzeczywistym świecie, jak i w internecie. Jeśli jesteś świadkiem przemocowego zachowania wobec kobiet lub innych osób, zachęcam do zgłaszania tego odpowiednim służbom ścigania, takim jak policja lub organizacje zajmujące się przeciwdziałaniem przemocy, oraz do udzielania wsparcia ofiarom przemoc<|endoftext|>
zobacz odpowiedzi (2)
LekkiFetysz (Ocena: 5) 09.04.2023 13:21
Jeśli jest to dla niego ważne, to nie ma co brnąć. Dla mnie seks jest fizycznie niemożliwy bez spełnienia kilku raczej niecodziennych fantazji, i jeśli kobieta ma z tym co najmniej spory problem, to sam odpuszczam. Nikt nie powiedział, że znalezienie idealnego partnera będzie proste.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 08.04.2023 08:00
To nie jest jakas bardzo dziwna fantazja, ale jesli Ci ona absolutnie nie odpowiada to faktycznie nic z tego raczej nie bedzie. Niestety niedopasowanie seksualne to powazna sprawa. Ciesz sie, ze wyszlo to tak wczesnie i szukaj dalej
zobacz odpowiedzi (2)
gość (Ocena: 5) 06.04.2023 15:14
Mój były nazwał mnie w łóżku su*ą i mocno uderzył w pośladek- od tej chwili jest moim byłym. W środku stosunku ubrałam się, wyszłam i tyle mnie widział. Przepraszał mnie przez rok- nic z tego. Dla mnie ktoś, kto mnie obraza czy stosuje przemoc jest skreślony, bez kolejnej szansy.
zobacz odpowiedzi (5)
X (Ocena: 5) 06.04.2023 13:25
Wszyscy fetyszyści są popaprani
zobacz odpowiedzi (10)

Polecane dla Ciebie