Mojemu facetowi nagle spadło libido. Nie rozumiem, o co chodzi

„Wcześniej nie było z tym żadnego problemu”.
Mojemu facetowi nagle spadło libido. Nie rozumiem, o co chodzi
Fot. pexels (Ivan Mudruk)
23.03.2023

Nie mam z kim o tym porozmawiać, bo temat raczej delikatny. Chodzi o obniżone libido mojego partnera. Jesteśmy razem od trzech lat i wcześniej nie było z tym żadnego problemu. Kochaliśmy się często. Raz inicjowałam to ja, innym razem on. Generalnie super i wszystko się pod tym kątem układało.

Przez cały czas trwania naszego związku mój facet był aktywny fizycznie i ćwiczył, choć przez ostatnie pół roku widzę, że bardzo zawziął się na siłownię. Chodzi tam kilka razy w tygodniu, bo chce na wakacje mieć kaloryfer na brzuchu. Niestety, im więcej ćwiczy, tym mniej ma chęć na zbliżenia.

Zobacz także: Terapia dla par miała być ratunkiem dla mojego związku. Skończyłam jako singielka

Ostatnio kochaliśmy się dwa miesiące temu. Celowo z nim o tym nie rozmawiałam, bo byłam ciekawa, ile wytrzyma. I nic! To ja pękłam. Zapytałam go któregoś wieczoru, kiedy ostatnio robiliśmy „to”. Stwierdził, że nie pamięta. Wtedy powiedziałam, że minęły dwa miesiące od ostatniego razu. Zdziwił się, powiedział: „ok, to trzeba to zmienić”, ale wyszło to wszystko jakoś tak żałośnie. Długo zajęło, żeby się podniecił, samo zbliżenie trwało chwilę. Ale jego zdaniem pewnie odbębnione i ma spokój na kolejne tygodnie.

Smutno mi i zaczęłam problemu szukać w sobie. Może już mu się nie podobam, może mu się znudziłam? Rozważam też drugą opcję, że może bierze jakieś specyfiki na siłowni na przyrost mięśni i dlatego tak „nie domaga”?

Byłyście w podobnej sytuacji? O co może chodzić?

C.

Polecane wideo

5 naprawdę DZIWNYCH rzeczy, które kręcą mężczyzn
5 naprawdę DZIWNYCH rzeczy, które kręcą mężczyzn - zdjęcie 1
Komentarze (21)
Ocena: 4.33 / 5
gość (Ocena: 3) 24.03.2023 22:41
Może daje upust potrzebom gdzie indziej bo się wyćwiczył a fajnych dupeczek z którymi może dzielić pasję i nie tylko, na siłowniach nie brakuje
odpowiedz
Zvmbkschkshkfebkc (Ocena: 5) 23.03.2023 16:15
Hffhhffhghc analogii Soczi stać dusić gdzie idzie gdzie gdzie hfhfh
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 23.03.2023 15:29
To może zapytaj jego a nie nas, skąd my mamy wiedzieć czy coś bierze czy nie ? A może jest na coś chory, bierze leki przewlekle i ma niskie libido, nie pomyślałaś o tym ?! Związek to nie tylko seks, nie zachowuj się jak narwane zwierzę.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 23.03.2023 11:55
ja z kolei odwrotnie. mi sie nie chce i nie mam ochoty
zobacz odpowiedzi (3)
gość (Ocena: 5) 23.03.2023 10:38
Papilocie zrób coś z ta strona bo się zacina nie da się czytać
odpowiedz

Polecane dla Ciebie