Nie lubię spotykać się z przyjaciółmi mojego chłopaka. Czuję się przy nich jak życiowe zero

„Przy ich sukcesach i obiecujących karierach, moje życie zawodowe wydaje mi się kompletną porażką. Niestety nie mam się czym pochwalić...”.
Nie lubię spotykać się z przyjaciółmi mojego chłopaka. Czuję się przy nich jak życiowe zero
Fot. Unsplash(Mbardo)
16.03.2023

Rok temu pierwszy raz w życiu zakochałam się z wzajemnością. Nigdy nie układało mi się za dobrze w miłosnych sprawach. Wiem, że była to głównie moja wina, bo wybierałam tylko zapatrzonych w siebie egoistów. Teraz w końcu się to zmieniło. Chyba jeszcze nigdy nie czułam się tak szczęśliwa. Przy Krzysztofie promienieję. Dobrze się nam układa. Spędzamy ze sobą prawie każdą wolną chwilę i wkrótce będziemy razem mieszkać. Rzadko kiedy się o coś spieramy. Jedną z takich rzeczy jest to, że unikam spotkań z jego przyjaciółmi. 

Zobacz także: LIST: „Mam roczne dziecko i chcę wrócić do pracy. Teściowa twierdzi, że jestem wyrodną matką”

Nie robię mu na złość i naprawdę nie chcę mu tym wyrządzać przykrości. Po prostu fatalnie czuję się w towarzystwie jego paczki z liceum. Chociaż są sympatyczni i nigdy nie powiedzieli mi nic przykrego, wydaje mi się, że jestem od nich gorsza. Wszyscy robią kariery i mają tak zwane prestiżowe zawody. Zajmują wysokie stanowiska i dobrze zarabiają. Jeśli zasiadam z nimi do stołu, znika gdzieś moje poczucie pewności siebie. Milknę i wychodzę na dziwną. Po prostu, gdy słucham ich opowieści, do głosu dochodzą moje kompleksy.

Trzy razy próbowałam dostać się na prawo, bezskutecznie. Mogłam pogrzebać marzenia o zostaniu prawniczką. Przy ich sukcesach i obiecujących karierach, moje życie zawodowe wydaje mi się kompletną porażką. Niestety nie mam się czym pochwalić. Pracuję jako urzędniczka. Mam bardzo nudną pracę, a do tego beznadziejnie zarabiam. Boję się, że zostanę oceniona jako życiowe zero. 

Krzysztof nie rozumie moich obaw. Powtarza mi, że jestem wspaniałą osobą i żebym przestała w końcu myśleć o sobie źle. Niestety nie potrafię. 

A. 

Zobacz także: Związek z mężczyzną spod tego znaku zodiaku łączy się ze stresem. Jego partnerki muszą mieć nerwy ze stali

Polecane wideo

Włosy w modnym stylu glamour. W tych fryzurach będziesz wyglądała niesamowicie
Włosy w modnym stylu glamour. W tych fryzurach będziesz wyglądała niesamowicie - zdjęcie 1
Komentarze (61)
Ocena: 4.74 / 5
gość (Ocena: 5) 23.03.2023 22:57
Znam dziewczynę kosmetyczkę która wyszła za wziętego prawnika.jestvzawsze uśmiechnięta,uprzejma dla wszystkich.nijomu by nie rzyszko nawet krytykować że tylko kosmetyczka a on pan prawnik.wszyscy ja lubią bo ma fajną osobowość
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 21.03.2023 10:43
Chapnij dzidę.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 20.03.2023 12:39
po co lamentujesz
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 19.03.2023 15:49
"Wszyscy robią kariery i mają tak zwane prestiżowe zawody" - czyli zwykłe korposzczurki XD
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 18.03.2023 12:42
Tylko w Polsce jest takie debilne myślenie , za granica nie jest ważne czy jesteś sprzątaczka czy lekarzem , wszyscy się do siebie uśmiechają i darzą szacunkiem ! Każdy jedt traktowany tak samo a same osoby do siebie z wzajemnością , Polska mentalność jest chora i obrzydliwa , jak cały ten chory kraj
odpowiedz

Polecane dla Ciebie