Partner ciągle mnie krytykuje. Chyba nic mu się we mnie nie podoba

„Wciąż mnie poucza. To męczące i dołujące”.
Partner ciągle mnie krytykuje. Chyba nic mu się we mnie nie podoba
Fot. Unsplash
14.03.2023

Jesteśmy z Jankiem razem od 8 miesięcy, mieszkamy razem od 2. Na początku było między nami bardzo dobrze, miłość wręcz nas storpedowała. Jak go poznałam to ogarnęło mnie uczucie, że TO TEN. Zamieszkaliśmy jednak razem i już nie mam takiego poczucia.

Niby jest ok., ale jednak na każdym kroku mnie krytykuje i poucza. To męczące i dołujące, bo mam wrażenie, że chyba nic mu się we mnie nie podoba. Źle się odżywiam, źle ubieram, źle wypowiadam. Janek potrafi przyczepić się do wszystkiego. Ostatnio szliśmy do jego znajomych na domówkę, wyszykowałam się i usłyszałam: „Tak zamierzasz iść? W tej fryzurze masz szeroką twarz”. Autentyczny cytat.

Zobacz także: LIST: „Mam roczne dziecko i chcę wrócić do pracy. Teściowa twierdzi, że jestem wyrodną matką”

Rozpłakałam się, jemu zrobiło się głupio, przeprosił. Fryzurę jednak zmieniłam i pewnie już nigdy nie wrócę do tamtego uczesania. Kocham Janka, chcę mu się podobać, ale mam wrażenie, że nigdy nie sprostam jego oczekiwaniom. Nie wiem, po co w ogóle ze mną jest, skoro nie zachowuję się jak jego ideał.

Nie rozumiem, czemu na każdym kroku mnie krytykuje. Może porównuje mnie do swojej eks, która była chodzącą doskonałością? Jest jakiś sposób na to, żeby przestał to robić i zwyczajnie mnie zaakceptował?

Gosia

Polecane wideo

Co Polki słyszą od ginekologów? Słowa lekarzy szokują: „Jest pani doskonałym inkubatorem”
Co Polki słyszą od ginekologów? Słowa lekarzy szokują: „Jest pani doskonałym inkubatorem” - zdjęcie 1
Komentarze (67)
Ocena: 4.06 / 5
Jola62 (Ocena: 5) 17.03.2023 02:11
To narcyz. Psychopatyczna osobowość. 1 Nie zwracasz nikomu uwagi. 2 Nie krytykujesz. 3 Nie pouczasz. 4 Nie oceniasz. 5 Nie obgadujesz. 6 Nie okradasz. Bo tak zachowują się wampiry energetyczne. Ci, którzy mają b niska samoocenę. Niskie poczucie własnej wartości i niszcząc kogoś dowartościowują się. Ludzie się nie zmieniają. On się nie zmieni, ale Ty możesz jego wymienić na " lepszy model". Tego Ci nie wybaczy! UCIEKAJ. IM SZYBCIEJ, TYM LEPIEJ
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 16.03.2023 19:20
typowy narcyz: najpierw storpedował cię miłością (najpierw było super), potem szybciutko zamieszkaliście razem i pokazuje prawdziwą twarz. Będzie tylko gorzej. Uciekaj natychmiast, zmień numer, adres, nie podawaj kontaktu. Bo zniszczy ci życie.
zobacz odpowiedzi (1)
Aga (Ocena: 5) 16.03.2023 12:34
Zacznij go też krytykować, jeśli nie zrozumie żaluzji to odejdź od niego, bo on się nie zmieni
zobacz odpowiedzi (2)
Aloj (Ocena: 5) 16.03.2023 10:36
Odejdź, nie marnuj życia. Potem okaże się, że nie umiesz prać, sprzątać, gotować, że właściwie nic nie potrafisz i jesteś taka malutka, że cię nie widać.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 2) 16.03.2023 10:23
Taa, znaleźć innego
odpowiedz

Polecane dla Ciebie