Partner ciągle mnie krytykuje. Chyba nic mu się we mnie nie podoba

„Wciąż mnie poucza. To męczące i dołujące”.
Partner ciągle mnie krytykuje. Chyba nic mu się we mnie nie podoba
Fot. Unsplash
14.03.2023

Jesteśmy z Jankiem razem od 8 miesięcy, mieszkamy razem od 2. Na początku było między nami bardzo dobrze, miłość wręcz nas storpedowała. Jak go poznałam to ogarnęło mnie uczucie, że TO TEN. Zamieszkaliśmy jednak razem i już nie mam takiego poczucia.

Niby jest ok., ale jednak na każdym kroku mnie krytykuje i poucza. To męczące i dołujące, bo mam wrażenie, że chyba nic mu się we mnie nie podoba. Źle się odżywiam, źle ubieram, źle wypowiadam. Janek potrafi przyczepić się do wszystkiego. Ostatnio szliśmy do jego znajomych na domówkę, wyszykowałam się i usłyszałam: „Tak zamierzasz iść? W tej fryzurze masz szeroką twarz”. Autentyczny cytat.

Zobacz także: LIST: „Mam roczne dziecko i chcę wrócić do pracy. Teściowa twierdzi, że jestem wyrodną matką”

Rozpłakałam się, jemu zrobiło się głupio, przeprosił. Fryzurę jednak zmieniłam i pewnie już nigdy nie wrócę do tamtego uczesania. Kocham Janka, chcę mu się podobać, ale mam wrażenie, że nigdy nie sprostam jego oczekiwaniom. Nie wiem, po co w ogóle ze mną jest, skoro nie zachowuję się jak jego ideał.

Nie rozumiem, czemu na każdym kroku mnie krytykuje. Może porównuje mnie do swojej eks, która była chodzącą doskonałością? Jest jakiś sposób na to, żeby przestał to robić i zwyczajnie mnie zaakceptował?

Gosia

Polecane wideo

Co Polki słyszą od ginekologów? Słowa lekarzy szokują: „Jest pani doskonałym inkubatorem”
Co Polki słyszą od ginekologów? Słowa lekarzy szokują: „Jest pani doskonałym inkubatorem” - zdjęcie 1
Komentarze (71)
Ocena: 4.11 / 5
gość (Ocena: 5) 17.04.2023 15:13
Reeueeürj Golf dfhjkł8ŭ Edhwurwhwxo
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 17.04.2023 15:13
A Sjddhshx
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 17.04.2023 15:12
Do GD osoteo Rtto czczą zxiyitrirrirriyppypytotp
odpowiedz
Ekdkrir (Ocena: 5) 17.04.2023 15:12
Sy wew na terenie obiektu parking strzeżony wyposażenie obiektu także miejsce na ziemi i Słońca w przypadku braku ueeidkfkfv czy čcçćufeutu
odpowiedz
Jola62 (Ocena: 5) 17.03.2023 02:11
To narcyz. Psychopatyczna osobowość. 1 Nie zwracasz nikomu uwagi. 2 Nie krytykujesz. 3 Nie pouczasz. 4 Nie oceniasz. 5 Nie obgadujesz. 6 Nie okradasz. Bo tak zachowują się wampiry energetyczne. Ci, którzy mają b niska samoocenę. Niskie poczucie własnej wartości i niszcząc kogoś dowartościowują się. Ludzie się nie zmieniają. On się nie zmieni, ale Ty możesz jego wymienić na " lepszy model". Tego Ci nie wybaczy! UCIEKAJ. IM SZYBCIEJ, TYM LEPIEJ
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie