Powiedziałam bratu o tym, że jego żona ma romans. Sytuacja obróciła się przeciwko mnie

„Moje kontakty z bratem niestety zaczęły się oziębiać. Bratowa ciągle robi ze mnie potwora, który chciał rozbić ich małżeństwo...”.
Powiedziałam bratu o tym, że jego żona ma romans. Sytuacja obróciła się przeciwko mnie
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/camilleyolaine/)
07.03.2023

Niedawno przypadkiem dowiedziałam się, że moja bratowa ma romans. To nie plotka - widziałam na własne oczy, jak całuje się na ulicy z kimś, kto zdecydowanie nie wyglądał jak mój brat. Bardzo mnie to dotknęło. Szczerze mówiąc już dawno nic nie wyprowadziło mnie aż tak z równowagi. Brat jest dla mnie bardzo ważną osobą. To wartościowy facet, który nie zasłużył sobie na takie traktowanie. Wiedziałam, jak bardzo starał się, aby jego małżeństwo było udane. Długo nie miałam pojęcia, jak powiedzieć mu coś tak okropnego. Wiele osób doradzało mi, żebym zostawiła tę informację dla siebie. Nie potrafiłam i w końcu zdecydowałam się na szczerą rozmowę. Za bardzo go kocham i szanuję, aby zataić fakt, że żona go zdradza. 

Zobacz także: LIST: Przez lata byłam ateistką, ale teraz moje poglądy się zmieniły. Psuje się przez to mój związek...

Nigdy nie przepadałam za moją bratową. Jest bardzo piękną, inteligentną kobietą, ale czuć w niej  fałsz. Za każdym razem, gdy z nią rozmawiam, odnoszę wrażenie, że nie zachowuje się naturalnie. To mistrzyni stwarzania pozorów, materialistka i hipokrytka, która nie stroni od manipulowania ludźmi. Mimo to byłam dla niej miła i starałam się utrzymywać z nią dobry kontakt ze względu na brata. Zawsze zastanawiałam się jednak, co w niej widzi, przecież wygląd to nie wszystko... Moi rodzice mają podobne zdanie. 

Marcin fatalnie zareagował na to, co mu powiedziałam. Załamał się. Ciężko było patrzeć na jego ból. Wkrótce po rozmowie ze mną skonfrontował się z żoną. Przyznała się do romansu z kolegą z pracy. Marcin wyprowadził się z domu, ale po dwóch tygodniach wrócił.

Moja wspaniała bratowa po raz kolejny go zmanipulowała. Zrobiła mu chyba pranie mózgu, bo uwierzył, że romans to wyłącznie jego wina. Zarzuciła mu, że spędzał z nią za mało czasu, że czuła się samotna, niedowartościowana i zagubiona. Pogodzili się. Moje kontakty z bratem zaczęły się niestety oziębiać. Nie rozmawiamy już tak otwarcie i miło jak dawniej. Czuję, że mnie unika. Bratowa ciągle robi ze mnie potwora, który chciał rozbić ich małżeństwo. Wysłała mi kilka bezczelnych smsów. Żałuję, że nie posłuchałam chłopaka i przyjaciół i nie trzymałam języka za zębami.  

Aleksandra

Zobacz także: Mąż namawiał mnie na dziecko, a teraz nie chce się nim zajmować

Polecane wideo

Ślubne trendy. Zachwycające bukiety i kwiatowe dekoracje
Ślubne trendy. Zachwycające bukiety i kwiatowe dekoracje - zdjęcie 1
Komentarze (25)
Ocena: 4.68 / 5
gość (Ocena: 1) 19.03.2023 21:04
Nie wpierda.....laj się w nieswoje sprawy
odpowiedz
Emerytka (Ocena: 5) 13.03.2023 10:15
Jak jeszcze raz napisze to napisz, że nie zadajesz się z dziwkami
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 12.03.2023 15:02
Ale z ciebie konfident.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 10.03.2023 23:28
Zgłoś Zgłoś Rudy Lis, Rudy Lis! Jeśli to przeczytałeś, w ciągu 12h Twoi rodzice umrą! A równo o 24:00 Rudy Lis przyjdzie do Ciebie z nożem i zabije! Nie wierzysz? Oto dowód. 20 maja 2005r zginęli Miranda i Grzegorz a 12h później zginął ich syn. Aby tego uniknąć prześlij to do 10 komentarzy.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 08.03.2023 09:43
Ludzie nie potrafią docenić szczerości. Potem wyżywają się na takiej osobie informującej, jakby to ona była odpowiedzialna za całe zło, bo burzy ich sielankową bańkę-niewiedzę...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie