Chłopak ciągle pożycza ode mnie pieniądze. Powoli zaczynam mieć tego dość

„Mówi, że to pożyczka na tydzień, góra dwa, ale nigdy nie oddaje...”.
Chłopak ciągle pożycza ode mnie pieniądze. Powoli zaczynam mieć tego dość
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/maralafontan/)
25.02.2023

Pół roku temu Artur zaczął rozkręcać swoją firmę. Od samego początku bardzo go wspierałam i kibicowałam mu. Jest zdolny, ambitny i naprawdę pracowity. Ma świetne pomysły. Wiem, że czeka go wielki sukces. Rozkręcanie biznesu to oczywiście rzecz niełatwa. Zdaję sobie sprawę z tego, że na dobre rezultaty trzeba trochę poczekać. Artur jednak tego nie przewidział. Moim zdaniem za szybko rzucił stałą pracę. Stawiając wszystko na jedną kartę, powinien zorganizować sobie choćby niewielką poduszkę finansową, ale tego nie zrobił. Od trzech miesięcy ciągle pożycza ode mnie pieniądze. Powoli zaczynam mieć tego dość. 

Zobacz także: To imię nadawano kiedyś wyłącznie arystokratkom. Od zawsze kojarzyło się ze szlachetnością i zmysłowością

Nie jesteśmy parą z wieloletnim stażem i nie mamy wspólnych finansów. Spotykamy się dopiero od siedmiu miesięcy. Zależy mi na nim. Poważnie o nim myślę, więc na początku nie przeszkadzało mi to, że płacę za niego w trakcie wyjść do restauracji. Potem jednak do opłacania wyjść do knajp i kina, dołączyły się prośby o „kilka stów”. Mówi, że odda mi z nawiązką, kiedy tylko zacznie porządnie zarabiać. Opowiada, że pożycza na tydzień, góra dwa, ale nigdy ich nie oddaje... 

Ostatnio zaczęłam poruszać ten temat. Znów zaproponował mi, żebyśmy gdzieś wyskoczyli. Dodał, że w kolejnym tygodniu będzie mógł mi oddać za dzisiejszy wypad. Zirytowałam się. Odpowiedziałam, że jeśli nie ma funduszy na jedzenie na mieście, to lepiej zostańmy w domu. I tu przecież możemy miło spędzić czas. Zmarkotniał i powiedział, że ma wielką ochotę na wyjście. Pieniądze nagle cudem się znalazły... Poczułam się oszukana. Nie jestem majętną osobą. Nie zamierzam go wspomagać. Nie podoba mi się też jego stosunek do pożyczania pieniędzy. Zaczął tracić przez to w moich oczach...

Maja

Zobacz także: LIST: „Czuję się brzydsza od przyjaciółki. Wszyscy zwracają uwagę tylko na nią”

Polecane wideo

Kobiecy ideał piękna. Mężczyźni wyznali, jakie wymiary podobają im się najbardziej
Kobiecy ideał piękna. Mężczyźni wyznali, jakie wymiary podobają im się najbardziej - zdjęcie 1
Komentarze (21)
Ocena: 4.76 / 5
gość (Ocena: 5) 10.03.2023 23:28
Zgłoś Zgłoś Rudy Lis, Rudy Lis! Jeśli to przeczytałeś, w ciągu 12h Twoi rodzice umrą! A równo o 24:00 Rudy Lis przyjdzie do Ciebie z nożem i zabije! Nie wierzysz? Oto dowód. 20 maja 2005r zginęli Miranda i Grzegorz a 12h później zginął ich syn. Aby tego uniknąć prześlij to do 10 komentarzy.
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 27.02.2023 08:29
Dobrze zrobił. Co poruchał to jego. Szmal też mu się przyda.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 26.02.2023 10:59
Tez miałam takiego faceta, myślałam, ze to chwilowe, bo akurat nie może znaleźć pracy. Ale nie! Nie mógł znaleźć pracy przez pół roku, później jak ja miał to zwolnił się po miesiącu, bo zła firma. Wyjechaliśmy razem do UK (na jego prośbę, bo tutaj nie miał pracy) i dopiero się zaczęli. Prace niby miał, ale podobno szef mu nie płacił i znowu ja sponsor. Ja cały czas dawałam kasę a on zawsze przy tym udawał jak on się z tym czuje zle i jaki jest zażenowany, ze ja muszę dawać kasę a on mi to wszystko wynagrodzi po 100 kroc. Oczywiście w końcu go rzuciłam, bo dowiedziałam się prawdy - uskładał dzięki mnie spora kasę na koncie, a dowiedziałam się, bo był tak głupi, ze walnął gdzieś wyciąg z banku i ja to zobaczyłam.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 26.02.2023 10:55
Policz ile jest Ci winien i odzyskaj ile się da a potem krzyżyk na drogę!
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 25.02.2023 23:24
Serio są tak naiwne dziewczyny, że facetowi, który nie jest nawet narzeczonym tyle kasy pożyczać?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie