Moja szefowa jest nieprofesjonalna i nie potrafi kierować zespołem. Współpraca z nią to mordęga

„Jest nieodpowiedzialna, zapominalska, nie potrafi kierować zespołem, a do tego notorycznie kłamie...”.
Moja szefowa jest nieprofesjonalna i nie potrafi kierować zespołem. Współpraca z nią to mordęga
Fot. Unsplash (M Bardo)
21.02.2023

Pierwszy raz w życiu jestem w sytuacji, kiedy myślę o zwolnieniu się z pracy przez przełożonego. Nie chodzi jednak wcale o mobbing. Wszystko przez moją szefową, która jest tragicznie nieprofesjonalna. Przez jej nieodpowiedzialność moja praca jest obciążona wielkim stresem. Powoli przestaję sobie z nim radzić.

Zobacz także: Muszę pogratulować teściowej talentu. Doskonale okręciła sobie mojego męża wokół palca...

Pracuję w tej agencji reklamowej od ośmiu miesięcy. Myślałam, że zagrzeję tam miejsca na bardzo długo. Gdy mnie do niej przyjęto, byłam przeszczęśliwa. Agencja jest rozpoznawalna w branży. Jej klientami są popularne marki. Byłam przekonana, że nauczę się wielu rzeczy i będą naprawdę usatysfakcjonowana. Niestety bardzo się myliłam.

Większość moich współpracowników to świetni ludzie. Tworzymy bardzo zgrany zespół. Jedynym zgrzytem w tym wszystkim jest obecność mojej szefowej. To osoba, która w ogóle nie powinna zajmować podobnego stanowiska. Agencję stworzył i rozkręcił jej mąż. Potem jednak zaczął zajmować się innymi rzeczami, a prowadzenie tego biznesu zostawił jej. Mam wrażenie, że wyłącznie dla zabawy i żeby mogła pochwalić się znajomym, jak odpowiedzialne stanowisko zajmuje... Najwyraźniej nie zależy mu na czerpaniu z niej profitów albo nie zdaje sobie sprawy z tego, że jego żona lada moment przyczyni się do upadku firmy.

Moja szefowa traktuję ją bardzo po macoszemu. Robi wszystko na ostatnią chwilę, jakby z łaską. Jeśli coś jej przez to nie wychodzi, bez mrugnięcia okiem spycha winę na pracowników. Jest nieodpowiedzialna, zapominalska, nie potrafi kierować zespołem, a do tego notorycznie kłamie. Czasem mam ochotę zacząć nagrywać rozmowy z nią, a potem jej to puścić... Mówi jedno, potem robi drugie i się tego wypiera. Jeśli staram się jej wytłumaczyć, że było inaczej, udaje że nie wie, o co mi chodzi. 

Ona jest decyzyjna, a niestety to ja mam kontakt z klientami. Przez jej zachowanie muszę przez cały czas wysłuchiwać ich pretensji. Ciągle jestem zestresowana. Mam ochotę zacząć szukać innej pracy. 

A.

Zobacz także: To cudowne kobiece imię było bardzo popularne w średniowieczu. Dziś znów zaczyna panować na nie moda

Polecane wideo

Przepiękna biżuteria, na którą panuje obecnie szał. Perłowe chokery, retro wisiorki i...
Przepiękna biżuteria, na którą panuje obecnie szał. Perłowe chokery, retro wisiorki i... - zdjęcie 1
Komentarze (7)
Ocena: 4.86 / 5
gość (Ocena: 5) 21.02.2023 19:53
Zwolnij się
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 21.02.2023 16:32
Jakaś walnięta baba... Kasa jej do głowy uderzyła.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 21.02.2023 16:31
Lepiej zmienić pracę, niż się z nią męczyć. Ja bym tak zrobiła...
odpowiedz
gość (Ocena: 4) 21.02.2023 13:27
Moja byla szefowa tez dawala czadu 🤣 kiedys dala mi prace na weekend ( weekendy mialam wolne ale i tak notorycznie trzeba bylo pracowac ) nie do wykonania przez 1 osobe. I w poniedzialek kiedy okazalo sie ze zrobione jest z 70% powiedziala ze jesli mam przyjaciol to moge ich chyba poprosic o pomoc. Az mnie zatkalo a ona dodala ze jak wezma sobie ze swojej pracy wolne i mi pomoga to chyba normalne bo ona by tak zrobila dla swoich przyjaciol... Nie zlicze tych telefonow o 22 i nakazu pozostawania w Polsce na urlopie bo " zawsze moze sie okazac ze bede potrzebna. Jak dobrze ze juz jej nie musze ogladac.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 21.02.2023 09:36
Dopiero jak wyjechałam za granice zobaczyłam jak ciężko się pracuje z Polakami
odpowiedz

Polecane dla Ciebie