Mąż próbuje mi wmówić, że gotowanie i sprzątanie to moje obowiązki. Jego matka i siostra go w tym utwierdzają

„Albo zaczniemy dzielić się domowymi obowiązkami albo z naszej relacji nic nie będzie. Nie wyszłam za mąż po to, aby zostać czyjąś służącą...”.
Mąż próbuje mi wmówić, że gotowanie i sprzątanie to moje obowiązki. Jego matka i siostra go w tym utwierdzają
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/camilleyolaine/)
17.02.2023

Niedawno wyszłam za mąż. Znamy się z Markiem od wielu lat. Chodziliśmy razem do szkoły, już w liceum byliśmy parą. Do tej pory byłam z nim bardzo szczęśliwa. Teraz jednak wydaje mi się, że miałam klapki na oczach. Coś zaczęło we mnie pękać... Kiedy razem zamieszkaliśmy, zaczęłam po prostu zauważać cechy jego charakteru, które bardzo mi przeszkadzają. To facet, którym ciągle trzeba się zajmować, rozpieszczać go. Jego zdaniem domowe obowiązki to kobieca sprawa. Oczekuje ode mnie, żebym mu usługiwała. Sam nie może sobie zrobić nawet kanapki. To nie do pomyślenia...

Zobacz także: Poznałam świetnego faceta. Byłby ideałem, gdyby nie to, że jest fetyszystą...

Największym błędem było to, że zamieszkaliśmy razem dopiero po ślubie. Wszystko przez to, że Marek pochodzi z bardzo religijnej rodziny. Jego rodzice kupili nam mieszkanie z okazji ślubu. Postawili sprawę jasno - możemy przeprowadzić się tam dopiero po powrocie z podróży poślubnej. Było to dla mnie dziwne i bezsensowne, ale przystałam na to. Markowi bardzo zależało na tym, żeby nie kłócić się z rodziną. Mówił, że powinniśmy docenić to, że dostaniemy tak wspaniały prezent. 

Po przeprowadzce nasze życie przestało przypominać sielankę. Marek nie tylko nie gotuje, ale też nie sprząta. Przez pierwsze dwa tygodnie spieraliśmy się o to, żeby przestał rozrzucać wszędzie swoje ubrania. Z wielką łaską zaczął w końcu układać je w szafie. Sporów jest jednak znacznie więcej. Marek to bałaganiarz, utrzymywanie porządku sprawia mu spory kłopot. Miałam dość robienia wszystkiego za niego. Przestałam to robić. Pomyślałam, że gdy zacznie tonąć w rzeczach, nareszcie się ocknie. Zamiast jednak wziąć się w garść i zacząć zachowywać się jak dorosły człowiek, obraził się na mnie. 

Od dwóch tygodni chodzi zirytowany. Nie odzywa się do mnie po awanturze, w trakcie której wypomniał mi, że jestem fatalną żoną i że nie tak sobie wyobrażał nasze życie. Poskarżył się swojej matce i siostrze. Wydzwaniają do mnie z pretensjami. Wiem, to brzmi jak żart... Nie zmienię się. Albo zaczniemy dzielić się domowymi obowiązkami albo z naszej relacji nic nie będzie. Nie wyszłam za mąż po to, aby zostać czyjąś służącą.

Martyna

Zobacz także: W ten sposób najszybciej zdobędziesz serce nieśmiałego mężczyzny. Oto najskuteczniejsze triki

Polecane wideo

Mężczyźni zdradzają, które stylizacje robią na nich największe wrażenie
Mężczyźni zdradzają, które stylizacje robią na nich największe wrażenie - zdjęcie 1
Komentarze (266)
Ocena: 4.97 / 5
gość (Ocena: 5) 10.03.2023 23:30
Zgłoś Zgłoś Rudy Lis, Rudy Lis! Jeśli to przeczytałeś, w ciągu 12h Twoi rodzice umrą! A równo o 24:00 Rudy Lis przyjdzie do Ciebie z nożem i zabije! Nie wierzysz? Oto dowód. 20 maja 2005r zginęli Miranda i Grzegorz a 12h później zginął ich syn. Aby tego uniknąć prześlij to do 10 komentarzy.
odpowiedz
Olga (Ocena: 5) 24.02.2023 13:08
Ja bym takiego faceta pogoniła z domu i to szybko. U nas obowiązkami domowymi zajmujemy się oboje, jedynie do odkurzania mamy iRobota, ale pojemnik na brud czy filtry każde z nas umie wymienić ;) nie wyobrażam sobie związku, gdzie o dom dba tylko jedna osoba
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 23.02.2023 22:41
Szybki anal załatwi sprawę
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 23.02.2023 13:58
Hej, słyszałam, ze ta 🥀to jest ktoś z redakcji ha ha
zobacz odpowiedzi (1)
🥀 (Ocena: 5) 23.02.2023 13:02
Tutaj mamy muzulmanskie cytaty o kobietach: - Everything precious is covered! A woman modestly dressed is like a pearl in its shell. - When Imam Ahmad Ibn Hanbal (Radi Allahu Ta’ala Anhu) would hear that one of his relatives or friends had a baby girl, he would say to them, “Congratulations for the Prophets were mostly fathers of daughters”. -Do not prevent women (wives, mothers, daughters, sisters, etc) from (praying at) mosques. Yet, their prayer at home is better (for them). -Modesty is the crown of a Muslimah. Hijab forces a man to look at a woman with respect rather than as an object.” -Aisha narrated: Allah’s Apostle said: “You (women) have been allowed to go out for your needs. -Daughters are a gift from Almighty Allah. Those parents who are kind towards them, then Almighty Allah is generous towards such parents. Those who are merciful to their daughters, Almighty Allah is Merciful towards them. -If the eyes of a female cry over a man that oppressed her, angels will curse him with every step he walks | Abi Ibn Abi Talib  A tutaj mamy chrzescijanskie(glownie katolickie) cytaty o kobietach - "Wartość kobiety polega na jej zdolnościach rozrodczych i możliwości wykorzystania do prac domowych"  św. Tomasz z Akwinu -"Kobiety są przeznaczone głównie do zaspokajania żądzy mężczyzn." Jan Chryzostom, 349-407, gr. -"U kobiety sama świadomość jej istnienia powinna wywoływać wstyd." Clemens Alexandrinus, 215 -Obejmować kobietę to tak jak obejmować wór gnoju..." Odo z Cluny, X wiek 😂😂😂 I wy twierdzicie,ze Islam przesladuje kobiety. Owszem zgadzam sie znajde sie pojeeby,tak samo jak w kazdej innej religii albo jakies mniejsze sekty,ale wiekszosc muzulmanow jest im przeciwna. Natomiast zauwazcie,ze osoby, ktore wypowiedzialy te obrzydliwe cytaty o kobietach sa uznane za swietych, a wy kapusciane glaby jeszcze sie do nich modlicie. To wszystko co pokazuje wam tv to jedna wielka manipulacja o Islamie,ktora polega na ukryciu 99% dobrych, normalnych muzulmanow a wychwytywaniu jedynie raz na jakis czas atakow terrorystycznych. Macie papke z mozgu zrobiona.
zobacz odpowiedzi (9)

Polecane dla Ciebie