Poznałam świetnego faceta. Byłby ideałem, gdyby nie to, że jest fetyszystą...

„Na początku wydawało mi się to intrygujące i ciekawe. Potem jednak zaczęło mnie irytować...”.
Poznałam świetnego faceta. Byłby ideałem, gdyby nie to, że jest fetyszystą...
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/maralafontan/)
10.02.2023

M. spodobał mi się od razu, kiedy go zobaczyłam. Nie chodzi tylko o to, że był bardzo przystojny. Miał w sobie coś przyciągającego. Poza tym ma świetne poczucie humoru, przenikliwy umysł i wszechstronne zainteresowania. To bardzo ciekawy człowiek, można z nim rozmawiać godzinami. 

Zobacz także: Mam sporą nadwagę. Na każdym kroku spotykają mnie przez to przykrości

Poznaliśmy się w pracy. Po miesiącu wyskakiwania na drinki w towarzystwie ludzi z naszego działu, w końcu zaproponował mi wyjście sam na sam. Zaczęliśmy się spotykać. Byliśmy sobą oczarowani. 

Byłam w stu procentach pewna, że w końcu w moim życiu pojawił się facet idealny. Niestety zaczęła przeszkadzać mi w nim pewna rzecz. Faktycznie byłby ideałem, gdyby nie to że jest fetyszystą. M. ma obsesję na punkcie kobiecych stóp. Na początku wydawało mi się to intrygujące i ciekawe. Potem jednak zaczęło mnie irytować. Po prostu nie sądziłam, że nasze erotyczne doświadczenie będą aż tak... nudne. Ile można łaskotać kogoś piórkiem? Nużą mnie już jego fantazje. Poza tym w sprawach łóżkowych koncentruje się prawie wyłącznie na swoich doznaniach. Moje często go nie interesują. 

Przez pewien czas myślałam, że może coś się zmieni, potem że może i mnie w końcu zaczną kręcić takie zabawy. W końcu warto się trochę poświęcić, skoro ma tyle innych zalet. Inni faceci naprawdę bledną na jego tle. Niestety chyba się poddaję. Obawiam się, że przez jego upodobania i moją obojętność dla nich przestanie między nami iskrzyć...

Olga

Zobacz także: LIST: „Zakochałam się w byłym chłopaku przyjaciółki. Mimo że rozstali się lata temu, ma do mnie wielki żal...”

Polecane wideo

Jakie nazwiska najczęściej noszą kobiety w Polsce?
Jakie nazwiska najczęściej noszą kobiety w Polsce? - zdjęcie 1
Komentarze (30)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 10.03.2023 23:29
Zgłoś Zgłoś Rudy Lis, Rudy Lis! Jeśli to przeczytałeś, w ciągu 12h Twoi rodzice umrą! A równo o 24:00 Rudy Lis przyjdzie do Ciebie z nożem i zabije! Nie wierzysz? Oto dowód. 20 maja 2005r zginęli Miranda i Grzegorz a 12h później zginął ich syn. Aby tego uniknąć prześlij to do 10 komentarzy.
odpowiedz
Kysior (Ocena: 5) 20.02.2023 23:37
Stupki mniam
odpowiedz
Arletta Bolesta (Ocena: 5) 19.02.2023 04:16
Problem można rozpatrywać też w świetle kościelnego procesu o nieważność małżeństwa, dr Arletta Bolesta adwokat kościelny, mail: [email protected]
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 13.02.2023 18:14
fetyszyści są obleśni..
zobacz odpowiedzi (3)
gość (Ocena: 5) 12.02.2023 06:04
Ośrodek od stop jest blisko ośrodka od przyjemnosci w mozgu. Nic dziwnego ze mezczyzni lubi stopki. Ja tez lubie miec masowane stopki przez mężczyzn.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie