Obca dziewczyna pisze do mnie, że spotyka się z moim partnerem. Komu mam wierzyć?

„Jesteśmy razem od prawie trzech lat i nigdy nie zawiódł mojego zaufania”.
Obca dziewczyna pisze do mnie, że spotyka się z moim partnerem. Komu mam wierzyć?
Fot. pexels (Nastiz)
07.02.2023

Pierwszy raz jestem w takiej sytuacji i kompletnie nie wiem, ani co mam myśleć, ani co robić. Otóż napisała do mnie na Instagramie dziewczyna, która twierdzi, że spotyka się z moim partnerem od kilku tygodni. Powiedziała, że poznali się w klubie i wymienili numerami. Spotkali się ze sobą parę razy w wiadomym celu. Ona była przekonana, że on jest wolny, ale odkryła w social mediach mój profil, zobaczyła wspólne zdjęcia i zrozumiała, że facet oszukuje nas obie. On na swoim profilu ma mało zdjęć, nie ma na nim ani swoich selfie, ani naszych wspólnych fotek.

Z jej opowieści wynika, że Tomek był w klubie w weekend, kiedy ja byłam na urodzinach koleżanki w górach. Twierdził, że po prostu siedział wtedy w domu i nigdzie nie wychodził.

Zobacz także: Rozstałam się z narzeczonym, ale nadal muszę z nim mieszkać...

Może wyjdę na naiwną, ale mój partner nigdy nie zawiódł mojego zaufania, a jesteśmy razem prawie od trzech lat. Jest osobą wspierającą, kochającą, szczerą. W łóżku bardzo dobrze nam się układa, więc nie szukałby raczej przygód na boku.

Z drugiej strony kim jest ta dziewczyna i jaki ma cel, pisząc do mnie takie rzeczy? Pokazałam Tomkowi jej wiadomość. Najpierw to wyśmiał, a potem zaczął się irytować i obwiniać mnie, że wolę wierzyć jakiejś nawiedzonej obcej babie, a nie jemu, choć znam go od lat. Ma tutaj trochę racji.

Komu mam wierzyć? Jak w ogóle tę sytuację rozwiązać? Pomyślałam, że mogłabym zorganizować spotkanie we trójkę, żeby ich skonfrontować, ale pewnie ta dziewczyna się na to nie zgodzi, a Tomek się wkurzy, że z igły robię widły. Chciałabym przejść nad tym do porządku dziennego, ale po prostu nie umiem. Dręczy mnie niepewność i chcę rozwiązać tę zagadkę. Podpowiedzcie coś.

Iga

Polecane wideo

Miłosny horoskop na LUTY
Miłosny horoskop na LUTY - zdjęcie 1
Komentarze (46)
Ocena: 4.96 / 5
gość (Ocena: 3) 12.09.2023 12:59
Milicjantowi powinnaś wierzyć.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 06.06.2023 14:01
Oczywiście, ze powinnaś wierzyć babie-wszak baba zawsze prawdę Ci powie.
odpowiedz
Wiedźmin 🦹 (Ocena: 5) 27.04.2023 20:38
😀😃😄😁😆😅😂🤣😭😉😗😙😚😘🥰😍🤩🫠🙃🙂🥲🥹😊☺️😌😏😴😪🤤😋😛😝😜🤪🥴😔🥺😬🫥😑😐😶😶‍🌫️🤐🫡🤔🤫🫢🤭🥱🤗🫣😱🤨🧐😒🙄😮‍💨😤😠😡🤬😞😓😟😥😢☹️🙁🫤😕😰😨😧😦😮😯😲😳🤯😖😣😩😫😵😵‍💫🫨🥶🥵🤢🤮🤧🤒🤕😷🤥😇🤠🤑🤓😎🥸🤡😈👻🎃💩🤖👽👾🌛🌜🌚🌝🌞☠️👹👺🔥💯💫⭐🌟✨💥💨💦💤🕳️🎉🙈🙉🙊😺😸😹😻😼😽🙀🙀😿😾❤️🧡💛💚🩵💙💜🤎🖤🩶🤍🩷💘💝💖💗💓💞💕💌💟♥️❣️❤️‍🩹💔❤️‍🔥💋🫂👥👤🗣️👣🧠🫀🫁🩸🦠🦷🦴💀👀👁️👄🫦👅👃👂🦻🦶🦵🦿🦾💪👏👍👎🫶🙌👐🤲🤝🤜🤛✊👊🫳🖖🫱🫲🫸🫷👋🤚🖐️✋🖖🤟🤘✌️🤞🫰👇🖕✍️🤳🙏💅🙇🙋💁🙆🙅🤷🤦🙍🙎🧏💆💇🧖🛀🛌🧘🧑‍🦯🧑‍🦼🧑‍🦽🧎🧍🚶🏃🤸🏋️⛹️🤾🚴🚵🧗🤼🤹🏌️🏇🤺⛷️🏂🪂🏄🚣🏊🤽🧜🧚🧞🧝🧙🧛🧟🧌🦸🦹🥷🧑‍🎄👼💂🫅👰🧑‍🚀👷🕵️🧑‍✈️🧑‍🔬🧑‍⚕️🧑‍🔧🧑‍🏭🧑‍🚒🧑‍🌾🧑‍🏫🧑‍🎓🧑‍💼🧑‍⚖️🧑‍💻🧑‍🎤🧑‍🎨🧑‍🍳👳🧕👲🧔🕴️💃🕺👯🧑‍🤝‍🧑👭👬👫💏👩‍❤️‍💋‍👨👨‍❤️‍💋‍👨👩‍❤️‍💋‍👩💑👩‍❤️‍👨👨‍❤️‍👨👩‍❤️‍👩🫄🤱🧑‍🍼👪
odpowiedz
Miqsek czyli Pączek 🍩 (Ocena: 5) 27.04.2023 20:34
Śledź go to zobaczysz czy kłamie 😝
odpowiedz
Poki (Ocena: 5) 22.02.2023 19:48
Imię ich razem i obserwuj z ukrycia
odpowiedz

Polecane dla Ciebie