Rozstałam się z narzeczonym, ale nadal muszę z nim mieszkać...

Nie mam żadnych perspektyw na nowe lokum, więc muszę z nim siedzieć. I czuję się z tym coraz bardziej głupio - pisze Beata.
Rozstałam się z narzeczonym, ale nadal muszę z nim mieszkać...
Fot. pexels (Handi Berty)
03.02.2023

Naprawdę tęsknię za moim dawnym życiem. Jeszcze 2 lata temu czułam się niezależna. Dobrze zarabiałam, sama wynajmowałam mieszkanie i czułam, że mogę wszystko. Później pojawił się on i miało być jeszcze lepiej.

Już kilka dni później zaczęłam z nim pomieszkiwać, a po miesiącu oficjalnie się do niego wprowadziłam. Wypowiedziałam swoją umowę, przeniosłam rzeczy i zaczęłam zupełnie nowy etap.

Postawiłam wszystko na jedną kartę i nie żałowałam.

Niektórzy mówili, że to za szybko, ale na co miałam czekać? Po roku się oświadczył, co tylko utwierdziło mnie w przekonaniu, że już zawsze będziemy razem. Nie wyszło i 3 tygodnie temu zdecydowaliśmy się rozjeść.

Zobacz również: Wiadomo, kiedy powinniście razem zamieszkać. Astrologia wskazuje konkretny termin

Bez wchodzenia w szczegóły - rozstanie jest ostateczne i na pewno już do siebie nie wrócimy. Problem polega na tym, że fizycznie nadal jesteśmy razem. Ja w jednym pokoju, a on w drugim. Na szczęście mnie nie wyrzucił, choć mógłby.

Muszę przyznać, że zachował się bardzo w porządku. Zna moją sytuację, więc powiedział tylko: wyprowadź się, kiedy będziesz gotowa. Ale raczej prędko nie będę. W międzyczasie zmieniłam pracę i zarabiam o wiele mniej. A powrót do rodziców nie wchodzi w grę, bo pochodzę z małej miejscowości.

Nie mam żadnych perspektyw na nowe lokum, więc muszę z nim siedzieć.  I czuję się z tym coraz bardziej głupio.

Beata

Polecane wideo

Miłosny horoskop na LUTY
Miłosny horoskop na LUTY - zdjęcie 1
Komentarze (23)
Ocena: 3.78 / 5
gość (Ocena: 5) 26.04.2023 22:32
Ok. Myślę że że ma przechlapane w życiu
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 26.02.2023 17:27
Nie wiem co o tym myśleć.
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 06.02.2023 13:23
To plac teraz za głupotę
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 06.02.2023 11:33
Powinien ją wypier....lić z mieszkania.
zobacz odpowiedzi (4)
gość (Ocena: 5) 04.02.2023 18:34
Dlatego właśnie nigdy nie powinno się kierować miłością i uzależniać od osób których się kocha bo milość szybko przeminie i pojawi się problem, już nie będziesz chciała z kimś mieszkać a tu nie będzie dokąd się wyprowadzić i wcześniejsze eldorado może zamienić się w prawdziwą męczarnie.Dlatego zawsze lepiej kierować się rozumem, nie emocjami w życiu, emocje nakazują ci zawsze robienie tego co tylko w bliskiej perspektywie czasu może ci przynieść korzyści, po tem zaczynają się już straty i jest jeszcze gorzej niż było, z rozumem jest na odwrót, na początku jest cieżko i nieprzyjemnie ale to przemija i po tem osiągasz długotrwałe korzyści i jest coraz lepiej.Uczicia to fałszywy doradca człowieka, lepiej kierować się w życiu rozumem mimo wszystko.
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie