Mój 30-letni partner wozi pranie do swojej mamy

„Pierwszy raz spotykam się z takim podejściem”.
Mój 30-letni partner wozi pranie do swojej mamy
Fot. Unsplash (Engin Akyurt)
18.01.2023

Od niedawna jestem w nowym związku. Jesteśmy ze sobą jakoś od półtora miesiąca. Wiadomo, że początki zawsze są świetne, a na nosie ma się różowe okulary. Nie będę jednak ukrywać, że jest jednak rzecz, która mnie niepokoi. Opisuję to tutaj, bo zwyczajnie wstydzę się powiedzieć o tym przyjaciółkom, czy nawet siostrze.

Mój chłopak, który za kilka tygodni będzie obchodził 30. urodziny, wciąż nie dorobił się pralki. Co tydzień wozi swoje brudne ubrania do mamy, która nie tylko je pierze, ale też prasuje i składa w kosteczkę. Dowiedziałam się o tym przypadkiem tylko dlatego, że ostatnio mama zadzwoniła do niego akurat jak był ze mną i powiedziała mu, że uprane rzeczy czekają na odbiór. Zaczęłam dopytywać, o co chodzi, więc powiedział mi, że nadal nie ma pralki i mama mu pomaga.

Zobacz także: Brat mojego chłopaka okazuje mi za duże zainteresowanie. Ciągle dochodzi przez to do konfliktów...

Byłam u niego w mieszkaniu kilka razy i nawet nie zwróciłam uwagi na to, że nie ma pralki. Myślałam, że może jest gdzieś w zabudowie w innym pomieszczeniu. Nie wpadłam na to, że 30-letni facet może prać u mamusi.

Jestem tym trochę podłamana. Zapytałam, kiedy planuje zakup pralki, na co usłyszałam, że on ma teraz ważniejsze wydatki. Pierwszy raz spotykam się z takim podejściem. Wydaje mi się, że taki ktoś nie rokuje dobrze na przyszłość. Doradźcie mi, jak poradzić sobie w tej sytuacji.

A.

Polecane wideo

Tak wygląda nowy dom Marcina Tyszki! „To mieszkanie jest jednym wielkim oknem”
Tak wygląda nowy dom Marcina Tyszki! „To mieszkanie jest jednym wielkim oknem” - zdjęcie 1
Komentarze (64)
Ocena: 4.86 / 5
gość (Ocena: 5) 01.09.2023 20:40
to mu kurwa upierz
odpowiedz
Olga (Ocena: 5) 26.01.2023 14:57
Już dawno bym za takiego faceta podziękowała, spakowała jego manatki i niech mieszka z matką. Mój całe szczęscie jest pracowity, obowiązków domowych też się nie boi. Może nie lubił jedynie odkurzania, ale znalał rozwiązanie tej sytuacji którym jest roomba. I każdy z nas jest zadowolony.
odpowiedz
Polska gurom (Ocena: 5) 25.01.2023 22:55
OD KIEDY ISTNIEJĄ TACY LUDZIE
zobacz odpowiedzi (1)
Haka (Ocena: 5) 22.01.2023 14:59
Syn po przeprowadzce do swojego mieszkania (po studiach) odmówił pomocy w praniu, bo się tego wstydzi i uważa, że już mu się napomagałam, kiedy studiował.
odpowiedz
Gocha (Ocena: 5) 22.01.2023 00:10
Mój syn jest w tym wieku. Od siedmiu lat nie widziałam jego prania. Mieszka z partnerką i sobie radzi.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie