Mój partner miał 36,8 stopni „gorączki”. Jego mama przyjechała się nim opiekować

„Nie mogłam w to uwierzyć”.
Mój partner miał 36,8 stopni „gorączki”. Jego mama przyjechała się nim opiekować
Fot. pexels (Cottonbro)
23.12.2022

Jesteśmy z M. parą już prawie od pół roku. Do tej pory układało się między nami bardzo dobrze, ale ostatnio byłam świadkiem czegoś, co mnie mocno zaskoczyło. M. jest teraz trochę zaziębiony, wiadomo, taki czas w roku, że się łapie różne infekcje. Ma katar, trochę boli go gardło i ma lekki stan podgorączkowy, dosłownie 36,8 stopni.

Ja przy takich objawach byłam w stanie normalnie pracować, tyle że zdalnie. Pójść do apteki, ugotować sobie coś. Nieraz miewałam 38-39 stopni, ale i tak, mimo osłabienia, byłam wtedy w stanie funkcjonować. M. jest za to typowym chorującym facetem. Lekkie objawy urosły do rangi walki o życie, dosłownie.

Zobacz także: Przyjaciółka podrywa wyłącznie tych facetów, którzy wpadną mi w oko...

Najgorsze w tym wszystkim jest jednak to, że takie podejścia chyba nauczyła go mama. Do tej pory widziałam ją dwa razy i wydała mi się bardzo nadopiekuńcza w stosunku do niego. Czas jego choroby tylko to potwierdził. Przyjechała do niego ostatnio, żeby mu gar rosołu ugotować. Przy okazji zrobiła mu pranie, podała leki, siedziała przy jego łóżku i ubolewała, że on taki chory biedulek. Wiem to wszystko od niego, bo z zachwytem mi opowiadał, jaką ma troskliwą mamę.

Przeraziło mnie to, że jest takim maminsynkiem. Dorosły facet, którego trzeba trzymać za rączkę, jak ma stan podgorączkowy. To brzmi absurdalnie. Czuję w związku z tym niesmak, naprawdę. Rozumiem, jeśli ktoś potrzebuje pomocy i opieki, jeśli naprawdę poważnie choruje, ale lekki katar i stan podgorączkowy to nie koniec świata.

Wasi partnerzy też tak przeżywają swoje przeziębienia?

Maryla

Polecane wideo

Z jakich grzechów Polacy spowiadają się najczęściej? Grzech numer jeden zaskakuje
Z jakich grzechów Polacy spowiadają się najczęściej? Grzech numer jeden zaskakuje - zdjęcie 1
Komentarze (27)
Ocena: 4.85 / 5
Pan shit (Ocena: 5) 19.01.2023 22:22
Mój kolega miał 36.7 i wziął urlop chorobowy
odpowiedz
Jola (Ocena: 5) 28.12.2022 15:20
Taka gorączka to norma wygonić lenia do pracy i całkiem mu przejdzie
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 28.12.2022 09:40
Zostaw maminsynka!
odpowiedz
Żyleta (Ocena: 5) 26.12.2022 20:40
Super świetnie
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 25.12.2022 14:27
A i jeszcze są takie podłe że zabierają do siebie na noc i tam specjalnie kupują nową piżamke pościel uprana itp i syneczku jedz swoje ulubione danie itp wiecej nie napisze bo dała bym pomysły nawiedzonym mamuśką
odpowiedz

Polecane dla Ciebie