Przyjaciółka podrywa wyłącznie tych facetów, którzy wpadną mi w oko...

„Jak gdyby nigdy nic niewinnym głosem powiedziała, że nie mogła mu się oprzeć. Która przyjaciółka zachowuje się w taki sposób?”.
Przyjaciółka podrywa wyłącznie tych facetów, którzy wpadną mi w oko...
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/camilleyolaine/)
21.12.2022

Zaczęłam kumplować się z Agatą już w liceum. Przez długi czas była moją najlepszą przyjaciółką. Z nikim tak dobrze się nie rozumiałam. Mogłam opowiedzieć jej o każdej rzeczy, które leżała mi na sercu i jaka mogła wydawać się innym absurdalna. Nigdy mnie nie oceniała, tylko podnosiła na duchu. Po rozmowach z nią problemy nagle się ulatniały. Zaczęła się zmieniać, gdy poszłyśmy na studia.

Coraz częściej dawała mi odczuć, że jest ode mnie lepsza, bardziej atrakcyjna i ma większe powodzenie. Miałam wrażenie, że ciągle ze mną rywalizuje. Podrywała wyłącznie tych facetów, jacy wpadli mi w oko. To dlatego nasz kontakt rozluźnił się na trzy lata. Ostatnio zaczęłyśmy jednak znów spędzać ze sobą sporo czasu. Niestety nie jest już sympatycznie i zabawnie tak jak kiedyś... Jej zachowanie zaczęło stawać się dla mnie nie do przyjęcia.

Zobacz także: Kocham go nad życie, ale czasem wręcz nienawidzę. Rozstajemy się i zawsze do siebie wracamy...

Obie jakiś czas temu zakończyłyśmy związki i jesteśmy singielkami. Obie jesteśmy otwarte na nowe etapy. Jakiś czas temu zaintrygował mnie mój kolega z roku. Zauroczyłam się nim. Na jednym ze spotkań z Agatą opowiedziałam jej o mojej fascynacji. Bardzo tego żałuję...

Agata studiuje na tym samym wydziale, co ja. Powiedziała, że go kojarzy i że to świetny wybór. Życzyła mi powodzenia. W ciągu kilku dni kolega, który dotychczas był mną bardzo zainteresowany, nagle zaczął traktować mnie jak powietrze. Trudno, pomyślałam. Dwa tygodnie później zobaczyłam go razem z Agatą. Trzymali się za ręce, przytulali... Byłam w szoku.

Kiedy potem ją o to zagadałam, jak gdyby nigdy nic niewinnym głosem powiedziała, że nie mogła mu się oprzeć. Która przyjaciółka zachowuje się w taki sposób? Nigdy już jej nie zaufam. Mam ochotę zerwać z nią kontakt już na zawsze...

Maja

Zobacz także: „Dwoiłam się i troiłam, ale on nigdy nie był ze mnie zadowolony...”. Wykańczający związek z psychofagiem

Polecane wideo

Najdziwniejsze modyfikacje ciała. Wprawią Cię w niemałe zdumienie
Najdziwniejsze modyfikacje ciała. Wprawią Cię w niemałe zdumienie - zdjęcie 1
Komentarze (6)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 23.12.2022 07:25
Przyjaciółka a to dobre. Baby to o wszystkich byle koleżankach mówią przyjaciółki, z którymi aktualnie trochę bardziej się koleguja.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 21.12.2022 15:03
Piszesz, ze nie jest jakos super między wami, to po co ci taka przyjaciółka. Ja bym zerwała kontakt
odpowiedz
Ala (Ocena: 5) 21.12.2022 13:35
Kiedyś miałam 'psiapsi', która mnie posądzała o takie rzeczy. Tylko ludzie zwyczajnie woleli mnie niż ją... nie starałam się nic udowadniać nigdy. Sama zerwałam kontakt i dobrze mi z tym . Ciężko się żyje obok kogoś komu mniej wychodzi w życiu, ciągle chce pomocy we wszystkim i jeszcze ma pretensje o to, że masz coś lepszego albo ktoś lubi cię bardziej- jakby to było przestępstwo. Oczywiście znaleźli się tacy, którzy myślą, że ją źle traktowałam bo ona sama zawsze udaje taką zbiedniałą szarą niewinną mysz.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 21.12.2022 10:20
Też miałam taką "przyjaciółkę". Całe życie w zasadzie podbierała mi koleżanki, facetów próbowała. Nigdy sama nie umiała zagadać, kiedyś to mi nawet powiedziała, że jak ktoś chce być wśród jej znajomych to musi sam zainicjować, on "jest tego warta". LOL. Kończyło się tak, że używała chajsu, żeby podbierać moje koleżanki. Dopiero jak po zerwaniu ze swoim po 3 latach rzuciła w powietrze "no, wypadałoby poznać twojego", którego jej nigdy nie przedstawiłam, chyba intuicyjnie broniąc go, powiedziałam DOŚĆ. Nie mam z nią kontaktu, jestem zdrowsza, lepiej śpię.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 21.12.2022 05:41
Ta Agata to zwykla szm*ta i tyle. Czego takiego nie robi kolezanka kolezance. Zerwij kontak zeby pozbyc sie tego smiecia
odpowiedz

Polecane dla Ciebie