Zakochałam się w dwóch mężczyznach jednocześnie

Wielomiłość, czyli innymi słowy poliamoria dotyczy niemałej liczny osób.
Zakochałam się w dwóch mężczyznach jednocześnie
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/tezza.barton/)
30.11.2022

Czy można kochać kilka osób na raz? Okazuje się, że tak. Dzieje się tak na przykład w przypadku osób poliamorycznych, które obdarzają szczerym romantycznym uczuciem więcej aniżeli jedną osobę. Wielomiłość, czyli innymi słowy poliamoria, od dawien dawna wzbudza niemałe zainteresowanie i jeszcze większe kontrowersje. Co ciekawe, dotyczy ona niemałej liczny osób.

„Od ponad pół roku żyję w dziwnym rozdwojeniu. Wszystko przez to, że zakochałam się w dwóch mężczyznach jednocześnie. Pierwszy raz w życiu spotkało mnie coś tak dziwnego. Słyszałam o takich przypadkach, nawet żartowałam sobie z nich z przyjaciółkami. Nigdy nie podejrzewałam, że mnie samą zacznie to dotyczyć... Ostatnie miesiące to jeden z najgorszych etapów mojego życia. 

Zobacz także: LIST: „Przez 5 lat byłam w związku z żonatym mężczyzną. Żałuję, że byłam aż tak naiwna”

Mam dwadzieścia dziewięć lat. Byłam dotychczas w kilku poważnych związkach. Będąc w tych relacjach, koncentrowałam się w pełni na swoich partnerach, nawet na moment nie zafascynowałam się nikim innym. Tym bardziej nie mam pojęcia, co się ze mną stało. Nie poznaję się... Najgorsze jest to, że nie mogę nawet z nikim porozmawiać o moich uczuciach. Doskonale wiem, jak żartobliwie to brzmi, jak jakaś żenująca historyjka z komedii romantycznej... Mi jednak zupełnie nie jest do śmiechu.

Łamię swoje zasady moralne i spotykam się z dwoma facetami na raz. Nie potrafię wybrać - obu do szaleństwa kocham tak samo. Czuję się fatalnie, jak freak... Ciągle wpadam w stany depresyjne. Jestem zagubiona i nieszczęśliwa. Doszłam do wniosku, że muszę zakończyć obie relacje. Nie chcę nikogo dłużej oszukiwać.

Boję się tylko, że już nie będę szczęśliwa. Co, jeśli taka sytuacja znowu mnie spotka? Chcę zacząć chodzić na psychoterapię, ale nie wiem, czy cokolwiek mi to da.”

Z. 

Zobacz także: Psychika ma gigantyczny wpływ na skórę. Jeśli o nią nie zadbasz, nigdy nie będziesz miała cery idealnej

Polecane wideo

Zadziorne rajstopy z napisami. Takich modeli jeszcze nie widziałaś
Zadziorne rajstopy z napisami. Takich modeli jeszcze nie widziałaś - zdjęcie 1
Komentarze (7)
Ocena: 5 / 5
. (Ocena: 5) 15.12.2022 14:46
Prooszeeeeeee niech mi ktoś powie gdzie mogę obejrzeć 13 kart???? 🥺🥺🥺🥺🥺🙏🙏🙏🙏🙏
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 30.11.2022 23:02
Jedynym rozwiązaniem jest szczera rozmowa z partnerami. Powiedz im koniecznie o swoich uczuciach i zobaczysz jak zareagują.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 30.11.2022 12:09
Po prsotu jeden ma pewnie cechy charakteru przy ktorych czuje sie bezpiecznie, a drugi na odwrot. Zwykel tak jest, ale milosc to z zadnym.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 30.11.2022 11:07
Nie martw się, przejdzie Ci za jakieś max 2 lata, a póki co sobie poużywaj :)
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 30.11.2022 11:01
Weź, kobieto nie obrażaj miłości. To co czujesz, to nie żadna miłość, tylko pożądanie.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie