Mąż myśli, że mam romans. Wszystko przez SMS od kolegi pracy...

„Nie wiem, jak go przekonać, że to tylko niewinne żarty i nie ma się o co martwić...”.
Mąż myśli, że mam romans. Wszystko przez SMS od kolegi pracy...
Fot. Unsplash (Zulmaury Saaved)
24.11.2022

Pracuję ze świetnymi ludźmi. Doskonale rozumiemy się na wszystkich polach. Tworzymy bardzo zgrany zespół pod względem zawodowym, a po godzinach jesteśmy paczką naprawdę dobrych znajomych. Atmosfera w naszym biurze jest bardzo luźna, często pozwalamy sobie na dowcipkowanie. Niestety przez podobne żarty mój mąż zaczął myśleć, że mam romans...

Zobacz także: Porzuciłam męża, gdy byłam w dziewiątym miesiącu ciąży

Współpracuję głównie z mężczyznami. W moim dziesięcioosobowym dziale jestem jedyną kobietą. Wiem, że dla innych może to być dziwne, ale często flirtujemy ze sobą w żartobliwy sposób. Absolutnie nie ma tu mowy o przekraczaniu granic i jakichkolwiek zdradach. To tylko dowcipy, dzięki którym przyjemniej mija nam czas w pracy. Ostatnio jeden z moich kolegów wysłał mi figlarnego SMS-a. Nawiązał do żartu sytuacyjnego, z którego śmiało się potem pół biura. Nie było to nic wulgarnego, jedynie delikatnie dwuznacznego.   

Wiadomość przyszła w niezbyt odpowiednim momencie. Akurat pokazywałam mężowi jakieś zdjęcia na telefonie... Wpadł w szał. Zrobił mi straszną awanturę. Nawet się nie spodziewałam, że może to odebrać w taki sposób.

Minęły już dwa tygodnie od tej niefortunnej wiadomości, a on wciąż ma do mnie pretensje. Ciągle do tego nawiązuje. Ostatnio powiedział, że mam mu udowodnić, że nie mam romansu i przejść na zdalny tryb pracy albo się zwolnić... Nie mogę tego zrobić. Tryb zdalny nie wchodzi w tym przypadku w grę. Na pewno się nie zwolnię, bo uwielbiam tę pracę. Spełniam się w niej i wciąż rozwijam. Poza tym naprawdę długo walczyłam o to, aby ją dostać. Nie wiem, jak go przekonać, że to tylko niewinne żarty i nie ma się o co martwić.

Sandra

Zobacz także: Do czego NIGDY nie namawiać swojego faceta? Zazwyczaj obraca się to przeciwko nam...

Polecane wideo

Kucyk na 7 sexy sposobów. Będziesz wyglądać zmysłowo ♥
Kucyk na 7 sexy sposobów. Będziesz wyglądać zmysłowo ♥ - zdjęcie 1
Komentarze (42)
Ocena: 4.29 / 5
Esmeralda (Ocena: 5) 30.11.2022 23:21
Powinnaś powiedzieć w pracy, że nie życzysz sobie kolejnych figlarnych wiadomości. Straciłaś zaufanie męża, które musisz postarać się odbudować. Kiedyś przejrzałam telefon męża i znalazłam roznegliżowane zdjęcia koleżanek z jego pracy. Bardzo mnie to zraniło i porozmawiałam z nim szczerze. Powiedział że te wiadomości nic nie znaczą, ale nie przekonało mnie to. W końcu nie wytrzymałam i spotkałam się z jego zdzirowatymi koleżankami. Zagroziłam że rozpowszechnie ich półnagie zdjęcia w Internecie jak się nie odwalą od mojego faceta. Moja groźba pomogła i te wywłoki nawet nie spojrzą się na mojego męża. Jedna nawet odeszła z pracy z płaczem.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 30.11.2022 00:53
Też tak żartowałam z kolegami z pracy, czy z szefem, czasami nawet to były pikantne żarty, tyle że ja nie mam męża.
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 29.11.2022 14:07
Puszczalskie.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 28.11.2022 14:23
Małżeństwo to nie tylko wzajemne zaufanie ale również dbanie o uczucia współmałżonka. Opisana sytuacja bardzo go zraniła a ty powinnaś to zrozumieć i docenić, że jest po prostu o ciebie zazdrosny, bo mu zależy na tobie. Powinnaś stanowczo w pracy zakomunikować, że nie życzysz sobie takich wiadomości. A później opowiedzieć mężowi o układach w pracy i krokach jakie podjęłaś aby do takich sytuacji nie dochodziło.
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 28.11.2022 14:09
Przyjaciel mojego męża tez przyłapał żonę na takim smsowaniu. I okazało się ze miała niejeden romans. Dla mnie to nie jest normalne.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie