On dalej widuje się z byłą. Nie mogę tego znieść

Podobno przesadzam - pisze M.
On dalej widuje się z byłą. Nie mogę tego znieść
Fot. pexels (Roman Polenin)
17.11.2022

Jego była dziewczyna M., była kiedyś moją przyjaciółką, a K. był jej chłopakiem. Nie znałam go wcześniej, słyszałam tylko z jej opowieści. Pewnego dnia on jednak chciał mnie poznać, im zaczął sypać się związek i jako jej przyjaciółka postanowiłam im pomóc. Chociaż tak naprawdę nic z tego nie rozumiałam. M. była bardzo nie w porządku względem K. Okłamywała go, a nawet miała dwóch mężczyzn jednocześnie i ja o tym wiedziałam...

Kiedy doszło do rozmowy między nami, ona jasno wyznaczyła mi zasady czego nie wolno mi mówić, co mam mówić - po prostu kłamałam przed nim. Ale tak właściwie wyszło dużo faktów na jaw, nie dość że okłamywała jego, zdradziła go nawet, to również śmiała się ze mnie za moimi plecami, wyśmiewała moje problemy itd. Kiedy wyszła na jaw jej zdrada, zaczęła kombinować i mówiła K. „Dam ci jego numer, sam zadzwonisz i dowiesz się, że tego nie zrobiłam”, a co tak naprawdę wykombinowała?

Zobacz także: Jestem w ciąży. Właśnie rozstałam się z partnerem

Oni rozmawiali jeszcze ze sobą pewien czas, nawet jak my już razem byliśmy, ona nalegała by przyjechał do niej itd., ale on tego nie zrobił. Pewnego dnia postanowił zakończyć ich kontakty. Byłam zadowolona z tego powodu, w końcu spokój z tą dziewczyną - aż do czasu. Niedawno mieliśmy z K. bardzo nieprzyjemny czas, rozstaliśmy się przez moją niestety głupotę... Wówczas on zaczął ponownie z nią rozmawiać, my się zeszliśmy, ale oni wciąż rozmawiają. Szczerze? Nie jestem wstanie tego strawić!

Po 1. - to jego była dziewczyna, po 2. - twierdzi, że wciąż go kocha i po 3. - mówi, że nigdy się nie podda, mimo iż wie, że jesteśmy z K. ponownie parą. Jak on może na to pozwalać... Codziennie wkurzam się na ich rozmowy... Przez co dzień w dzień mamy nieprzyjemne rozmowy z K. On twierdzi, że jestem chorobliwie zazdrosna i mam dać spokój. Ona nawet chce by on jej się ze wszystkiego tłumaczył. Kim ona jest, żeby musiał się jej tłumaczyć? Twierdzi, że to znajoma, a ja nie będę wybierała mu znajomych, ani mówiła z kim będzie rozmawiał, a z kim nie. Nie mam takiego zamiaru, nie mam nic do jego znajomych, lecz to jest jego była dziewczyna!

Co się nagle zmieniło, że polubił rozmowy z nią i rozmawiają po paru miesiącach niekontaktowania się? Powiedziałam mu, że ja załatwiłabym to raz dwa, na co odpowiedział mi, że nie życzy sobie bym robiła mu wstyd przed jego znajomymi. Kiedy płakałam mu ostatnio, bo mam trochę ciężko w rodzinie, w międzyczasie kontaktował się z nią... Co to ma znaczyć?! Ja mam problem, powinien skupić się na mnie, a nie odpowiadaniu jej jeszcze na SMS-y...

Nie mogę tego znieść, sądzę że są za blisko... Jak pytam, po co mu ona, twierdzi, że z ciekawości, co zrobi i czy naprawdę go kocha... Ale teraz zmienił zdanie i twierdzi że lubi z nią rozmawiać, a mi jest wstanie powiedzieć „przestań!”. Co ja mam zrobić? Nie znoszę ich kontaktów. Czy może to ja psuję ten związek? Chcę być z nim zawsze już, kocham go i zależmy mi na nim, na nas. Ale nie potrafię zaakceptować tej sytuacji.

M.

Polecane wideo

Najbardziej pożądani single 2022 roku (ZDJĘCIA)
Najbardziej pożądani single 2022 roku (ZDJĘCIA) - zdjęcie 1
Komentarze (23)
Ocena: 4.48 / 5
Ewa (Ocena: 5) 21.11.2022 22:59
Taki związek na jakim poziomie opisany są durne kobiety
odpowiedz
Sisi (Ocena: 1) 18.11.2022 16:16
Masakra. Nie da się tego czytać. Byłe koleżanki jeden chłop ale nie zrozumiale to opisane. Dramat. Wstyd.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 18.11.2022 09:40
jaka pato.logia XD
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 17.11.2022 13:08
Zróbcie sobie Dżesikę i Brajanka, to na pewno uzdrowi waszą relację.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 17.11.2022 13:06
Skąd wy to wzieliście, z Wykopu?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie