Boję się mojego sąsiada

Ewa jest nagabywana przez nowego sąsiada.
Boję się mojego sąsiada
Fot. Unsplash
11.11.2022

Dwa tygodnie temu naprzeciwko mnie wprowadził się nowy sąsiad. Na oko około 40-tki, wytatuowany, wygląda trochę jak spod ciemnej gwiazdy. Widziałam go na korytarzu kilka razy, jak się wprowadzał. Wnosił do mieszkania meble i jakieś kartony. Grzecznościowo mówiliśmy sobie „dzień dobry” i tyle.

Zobacz także:Jesteśmy razem 4 lata, a on nadal nie chce ze mną mieszkać

Ostatnio zapukał do mnie, żeby pożyczyć tłuczek do kotletów. Pożyczyłam i od tego się zaczęło. W ramach podziękowania zaprosił mnie do siebie na kawę. Odmówiłam. Potem tę propozycję składał jeszcze kilka razy. Kiedy wychodzę z domu, on też w tym czasie wychodzi ze swojego mieszkania. Tak jakby na mnie czekał. Mówi „cześć” i udaje, że przypadkowo wyszliśmy na korytarz w tym samym momencie. Zaczęłam się go bać, bo nie chcę mieć takiego adoratora. Nie życzę sobie, żeby podglądał mnie przez wizjer i dążył do przypadkowych spotkań.

Mieszkam sama i się go obawiam. Chcę, żeby dał mi spokój. Co zrobić?

Ewa

Polecane wideo

Klimatyczne mieszkanie Sanah. Jej przytulny dom oczarowuje!
Klimatyczne mieszkanie Sanah. Jej przytulny dom oczarowuje! - zdjęcie 1
Komentarze (13)
Ocena: 4.69 / 5
gość (Ocena: 1) 15.11.2022 09:51
Możesz udac lesbijke i jak się spotkacie i coś zagai powiesz ze idziesz na randkę ze swoją dziewczyną, albo udawać że rozmawiasz z jakimś twoim "skarbem"
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 11.11.2022 13:41
Powiedz mu prosto w oczy że nie życzysz sobie podglądania ciebie i nagabywania cię, bo nie jesteś zainteresowana znajomością z nim.Kup sobie obrączkę i mów, że masz męża, którego bardzo kochasz. Uświadom mu też, że to co robi, to przestępstwo i żeby przestał, bo jak nie to doniesiesz na policję. Powinno pomóc.
zobacz odpowiedzi (6)
gość (Ocena: 5) 11.11.2022 10:24
Poudawaj z kolega ze jestescie razem, jak nie pomoze to na policje z tym
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 11.11.2022 01:27
Owszem jeśli jest natrętne to irytujące i masz prawo powiedzieć mu, że nie jesteś zainteresowana i oczekiwać że to zaakceptuje. Jedyne co mnie ubawiło, to fakt że piszesz że koles ma tatuaze i wygląda jak spod ciemnej gwiazdy. Już od ładnych kilku lat to o tym nie świadczy, co drugi ma tatuaży pelno
zobacz odpowiedzi (2)
Jujj (Ocena: 5) 11.11.2022 00:20
Zaproś kolegę
odpowiedz

Polecane dla Ciebie