Jestem w ciąży. Właśnie rozstałam się z partnerem

„Nie sądziłam, że właśnie mnie to spotka”.
Jestem w ciąży. Właśnie rozstałam się z partnerem
Fot. Unsplash
04.11.2022

Będę samotną mamą. Nie mogę uwierzyć, że właśnie mnie to spotkało. Zawsze sądziłam, że założę szczęśliwą rodzinę, a czas ciąży będzie dla mnie radosny. Stało się inaczej.

Przez rok spotykałam się z Filipem. Po tak krótkim czasie trudno stwierdzić, czy chce się z kimś spędzić resztę życia. My jednak wpadliśmy i po przeanalizowaniu sytuacji doszliśmy do wniosku, że najlepiej będzie wciąż ślub. Filip mi się oświadczył i postanowiliśmy razem zamieszkać.

Zobacz także: Były chłopak mnie szantażuje

Od początku były jednak między nami zgrzyty. Oboje czuliśmy, że to wszystko dzieje się na siłę. Kłóciliśmy się o wszystko, mi wariowały hormony. W końcu on nie wytrzymał i powiedział, że się wyprowadza. Stwierdził, że będzie pomagał przy dziecku i da mu swoje nazwisko, ale między nami koniec i każde z nas powinno szukać szczęścia z kimś innym. Wspaniała rada dla samotnej matki. Jemu na pewno będzie łatwiej sobie kogoś znaleźć.

Przytłacza mnie to wszystko i póki co nie widzę światełka w tunelu. Musiałam się komuś wyżalić, choćby anonimowo.

A.

Polecane wideo

Horoskop MIŁOSNY na listopad ♥
Horoskop MIŁOSNY na listopad ♥ - zdjęcie 1
Komentarze (59)
Ocena: 4.8 / 5
gość (Ocena: 1) 10.11.2022 10:39
Wychowuje sama. Idź do MOPS. Tam dajom matkom.
odpowiedz
Anna (Ocena: 5) 08.11.2022 16:45
Zostaw jemu dziecko, niech ona wychowa , najalatwiej odejsc i wszystko zostawic kobiecie. Daj mu dziecko , plac alimenty i tyle . Po porodzie zajmij sie soba , idz do pracy , korzystaj z zycia
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 07.11.2022 09:38
Zawsze możesz poszukać jakiegoś frajera, który w zamian za twoją d...pę będzie utrzymywał nieswojego gówniaka.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 06.11.2022 16:54
Wiele kobiet abortowało płody w sytuacji gdy opuścił je partner itp (dane choćby z Aborcji bez granic) i teraz założyły szczęśliwe, pełne rodziny.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 05.11.2022 22:16
Jaką ty kobieto będziesz samotną matką będziesz miała dziecko napewno wiele osób ci pomoże jest wiele kobiet kture mają dziecko i po kilku miesiącach lub latach znajdują wspaniałego faceta lub są fajnymi mamami życie
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie