Moja przełożona jest młodsza ode mnie. Nic nie umie…

„Praca z nią to udręka”.
Moja przełożona jest młodsza ode mnie. Nic nie umie…
Fot. pexels (Zeeshaan Shabbir)
21.10.2022

Jakiś czas temu w naszej firmie sporo plotkowało się o tym, że prezes się rozwodzi. Potem nagle zatrudnił na kierowniczym stanowisku 24-latkę. Nie krył się z tym, że to jego nowa kobieta, więc dla wszystkich stało się jasne, czemu się rozwiódł. Lub dla kogo.

To jego firma, on jest szefem, on wyznacza zasady. Boli mnie jednak to (i nie tylko mnie, bo wszyscy w naszym teamie są sfrustrowani), że kieruje nami osoba bez żadnej wiedzy, kompetencji i doświadczenia. Dużo młodsza od nas. Gdyby jeszcze chociaż przyznała bez ogródek: nic nie umiem, chcę się od was uczyć. Nie. Jej się wydaje, że pozjadała wszystkie rozumy. Nie ma z nią dyskusji, ma być tak, jak ona chce, choć kompletnie nie ma racji.

Zobacz także: Nie stać mnie na nianię

Dobrze zarabiam i do tej pory pracowało mi się bardzo dobrze. Nowa przełożona, która w dodatku jest kochanką szefa, sprawiła jednak, że teraz praca to dla mnie udręka. W dodatku nikomu nie mogę się poskarżyć, bo przecież prezes sam ją zatrudniał i raczej z powodów osobistych jej nie zwolni.

Była może któraś z Was w podobnej sytuacji? Jedynym wyjściem jest szukanie nowej pracy czy jednak czekanie, aż ona się prezesowi znudzi?

Pola

Polecane wideo

Influencerka o niezwykłej urodzie. Ma twarz pięknej lalki
Influencerka o niezwykłej urodzie. Ma twarz pięknej lalki - zdjęcie 1
Komentarze (48)
Ocena: 3.94 / 5
gość (Ocena: 5) 25.10.2022 01:52
masz piękną dupę, i wspaniałą cipkę, pragnę i pożądam Cię, jesteś fajna do dymania, ty trzęsidupo
zobacz odpowiedzi (1)
Katarzyna (Ocena: 5) 24.10.2022 15:33
Mi tam to nie przeszkadza gdy moim przełożonym jest ktoś młodszy. Sama mam bardzo niskie IQ (76) i zdaję sobie sprawę, że potrzebny mi ktoś mądrzejszy nade mną. Najlepiej sobie radzę pisząc komentarze na portalach dla kobiet, ale w pracy to ciężko, oj ciężko.
zobacz odpowiedzi (6)
gość (Ocena: 5) 24.10.2022 12:44
"To jego firma, on jest szefem, on wyznacza zasady." - i dziękuję, dobranoc. Jak komuś nie pasuje zarządzanie firmą przez JEJ WŁAŚCICIELA to, by all means, weźcie krechę na bańkę albo dwie, załóżcie własny biznes, zatrudnijcie ludzi, ponoście ryzyko utraty wszystkiego. Ciekawe kto wtedy będzie wyznaczał wam zasady pracy - wy, czy jakaś szeregowa pracownica o wysokim mniemaniu o sobie.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 24.10.2022 12:29
moj szef jest ode mnie 6 lat starszy.a jest tak glupi, ze musze mu wszystko tlumaczyc i za niego wszystko robic. ta praca mnie meczy glownie przez to, ze to ja sie nie rozwijam tylko on
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 22.10.2022 17:40
Mylisz się. Przełożony ma umieć zarządzać, nie musi znać się na Twojej robocie. Ty jesteś specjalista z konkretnymi skillami i masz robić swoją robotę a jej robota to wami zarządzać, motywować, rozliczać itd. A jeśli zle zarządza to znaczy, ze jest niekompetentna. W takiej sytuacji pogadalabym z szefem. To ze z nią sypia nie znaczy, ze mu rozum odjęło. Możesz powiedzieć, ze panna wymaga doszkolenia i ty np. mogłabyś jej pomoc.
zobacz odpowiedzi (7)

Polecane dla Ciebie