Moja przyjaciółka chyba jest nimfomanką

„Nie wiem, czy ona sama zdaje sobie z tego sprawę…”.
Moja przyjaciółka chyba jest nimfomanką
Fot. Unsplash (Max Rovensky)
06.09.2022

Znamy się z Paulą od roku, razem studiujemy, a od kilku miesięcy też razem mieszkamy. To taki typ przyjaciółki, która odda swój ostatni grosz, jeśli będziesz potrzebować. Zawsze wysłucha, doradzi, pomoże. Uważam, że jest bardzo dobrą dziewczyną.

Jedyna kwestia, która mocno mnie niepokoi to fakt, że ona chyba jest nimfomanką. Nie mam nic przeciwko swobodnemu stylowi życia. Niech każdy robi to, na co ma ochotę. Paula chyba jednak sama czuje, że czasami posuwa się za daleko. Ciągle umawia się przez Tindera z różnymi facetami. Robi to w jednym celu, z czym w ogóle się przede mną nie kryje.

Zobacz także: Czy mój ginekolog przekracza granice?

Kiedyś tego samego dnia odwiedziło ją dwóch różnych facetów. W miniony weekend zrobiła to w toalecie z ochroniarzem z klubu. Potem miała strasznego moralniaka i nawet rozpłakała mi się z tego powodu. Następnego dnia umówiła się z kolejnym facetem z aplikacji.

Próbowałam z nią o tym rozmawiać, doradziłam pomoc psychologa, ale ona twierdzi, że „teraz ma taki czas, że chce się bawić i szaleć”. Wcześniej była w trzyletnim związku i musi to sobie jakoś odbić. Nie kupuję tego. Jak dla mnie to już jest uzależnienie.

Czy jest szansa, że przekonam ją do terapii? Jak sama nie będzie chciała się leczyć, nic z tego przecież nie będzie. Szkoda mi jej, bo niszczy sobie życie, a jest naprawdę dobrą dziewczyną.

Ola

Polecane wideo

Horoskop MIŁOSNY na wrzesień
Horoskop MIŁOSNY na wrzesień - zdjęcie 1
Komentarze (57)
Ocena: 4.33 / 5
gość (Ocena: 5) 22.09.2022 17:25
Niech sie ona lepiej z dala od psow trzyma
odpowiedz
Gość dnia (Ocena: 5) 21.09.2022 07:33
Uzależnienie, uzależnienie bla,bla,bla,bla, może ona poprostu tak chce i już. Nie trzeba było się w to plątywać, to jest tylko i wyłącznie jej WINA!!!!!!!😤😠😡🤬
odpowiedz
Sul to skrót od imienia (Ocena: 5) 21.09.2022 07:29
Co to jest seks?🤔 Mam 11 lat. Hi hi hi!
odpowiedz
Arletta Bolesta (Ocena: 5) 16.09.2022 02:39
Uzależnienie to można rozpatrywać też w trakcie kościelnego procesu o nieważność małżeństwa dr Arletta Bolesta adwokat kościelny mail: [email protected]
odpowiedz
God damn problem (Ocena: 5) 13.09.2022 00:50
Hahahaha każda Paulina to takie kurwa dająca dupy jak popadnie ,więc nic z tym nie zrobisz lepiej się tylko nie zaraz od niej , zerwij ta znajomość bo uwierz mi wiem co mówię , nie daj tylko do twojego faceta się dopadnie jak jeszcze tego nie zrobiła to zrobi w przyszłości bo takie to chodzące szmaty, puszczalskie dziwki Pauliny ,rodzice pokrzywdzili ja dając jej takie imię . Więc przekres ta znajomość jak najszybciej się da i uciekaj od niej
odpowiedz

Polecane dla Ciebie