Moja matka na siłę się odmładza. Wygląda coraz bardziej karykaturalnie...

„Wygląda kiczowato, jak podstarzała Barbie”.
Moja matka na siłę się odmładza. Wygląda coraz bardziej karykaturalnie...
Fot. iStock
11.08.2022

Moja matka w tym roku skończyła pięćdziesiąt lat. Przeżywa swoją drugą młodość - dwa lata temu rozwiodła się z moim ojcem i od pół roku jest związana z młodszym o kilka lat bardzo atrakcyjnym mężczyzną. Bardzo się cieszę, że układa sobie życie i że jest szczęśliwa. Jest zakochana jak nastolatka. Problem w tym, że zaczęła na siłę się odmładzać i wygląda coraz bardziej karykaturalnie...

Zobacz także: Przez moje kompleksy unikam zbliżeń z partnerem...

Moja matka była piękną kobietą. Od zawsze miała wielkie powodzenie u mężczyzn. Szczupła świetnie wymodelowana figura, delikatne klasyczne rysy twarzy, duże niebieskie oczy i wspaniałe bujne blond włosy zwracały uwagę wszystkich. Ludzie zaczepiali ją na ulicy i mówili, że wygląda jak Izabella Scorupco. Nadal byłaby piękna pomimo upływu lat, gdyby nie zaczęła zbytnio ingerować w swój wygląd.

Niedawno powiększyła sobie usta, które wyglądają obecnie jak przysłowiowy niegustowny dziubek z dowcipów. Zaczęła wydłużać i zagęszczać sobie rzęsy, przez co straciła swój elegancki wygląd - to naprawdę nie dodaje jej uroku. Wygląda kiczowato, jak podstarzała Barbie. Zaczęła też z ekscytacją opowiadać o powiększeniu biustu. To będzie już katastrofa, bo jej naturalny i tak jest bardzo duży. Do tego dochodzi jej sposób ubierania się, coraz bardziej wyzywający... Mam dwadzieścia dwa lata i nigdy nie założyłabym tak krótkiej spódniczki jak ona. 

Zamiast dodać urody, odebrała sobie, to co było w niej wspaniałe i zmysłowe - naturalną kobiecość. Wygląda naprawdę okropnie. Wszystko to zmierza w bardzo złym kierunku. Kiedyś nie podobały się jej takie urodowe standardy. Mam wrażenie, że robi to wszystko, żeby zatrzymać przy sobie tego mężczyznę... Próbuję jej tłumaczyć, że w poprzednim wcieleniu wyglądała znacznie lepiej, ale nic do niej nie dociera. 

Kamila

Zobacz także: Jestem kleptomanką. Wyszło to na jaw w pracy...

Polecane wideo

10 najbogatszych ludzi na świecie. Ile miliardów ma na koncie lider rankingu?
10 najbogatszych ludzi na świecie. Ile miliardów ma na koncie lider rankingu? - zdjęcie 1
Komentarze (21)
Ocena: 4.43 / 5
gość (Ocena: 1) 14.08.2022 22:41
I tak trzeba wiadro wstawiać...
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 14.08.2022 09:16
Waska juz nigdy nie bedzie
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 12.08.2022 07:35
Albo twojej mamie zawsze podobała się taka tandeta albo faktycznie facet ma na nią zły wpływ. Tak czy inaczej- ty nie masz wpływu na to, jak wyglada i się ubiera. Medycyna estetyczna to nic złego, pod warunkiem że robi to naprawdę dobry specjalista, który doradzi co możemy poprawić żeby wyglądać naturalnie. Twojej matce kiedyś przejdzie ta druga młodość, nie psuj sobie relacji z nią tylko zaakceptuj to, że chce poszaleć.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 11.08.2022 22:46
Swoją drogą, część z Was pewnie się drze nt. wolności, o decyzjach dot. swojego ciala, a jednocześnie same wszystkich oceniacie i krytykujecie. Hipokrytki
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 11.08.2022 22:44
Daj jej żyć po swojemu. Jej ciało, jej decyzja.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie