Nigdy nie dostaję zaproszenia na drugą randkę

„Zastanawiam się, dlaczego tak się dzieje”.
Nigdy nie dostaję zaproszenia na drugą randkę
Fot. Unsplash (Ann Agterberg)
02.08.2022

Nie jestem zbyt obeznana w randkowaniu na Tinderze. Od liceum byłam związana z jednym chłopakiem przez wiele lat. Półtora roku temu się rozstaliśmy, ale do randkowania wróciłam dopiero dwa miesiące temu. Nie sądziłam, że to będzie takie trudne.

Mój profil ma sporo polubień, ale rozmowy dosyć szybko się urywają. Czasem urywam je ja, czasem druga strona. Z kilkoma chłopakami gadało się na tyle dobrze, że postanowiliśmy się spotkać. Mimo że randki były na ogół bardzo miłe, nie padała po nich propozycja kolejnego spotkania.

Zobacz także: Ograniczyłam kontakt z koleżankami, które mają dzieci

Zastanawiam się, dlaczego tak się dzieje. Profil mam szczery, są na nim moje zdjęcia, więc nie przeżywają szoku, jak widzą mnie na żywo. W rozmowie jestem raczej swobodna, staram się, żeby nie było krępującej ciszy. Wydaje mi się, że prowadzę ciekawe dyskusje, jest też sporo śmiechu.

Na pięć spotkań nie było ani jednej drugiej randki. Czy Wam też się to na początku zdarzało? Za jakiś czas będzie lepiej? Nie wiem, czy dalej bawić się w Tindera, czy dać sobie spokój, skoro tak ciężko idzie.

K.

Polecane wideo

Słowo, które najlepiej pasuje do Twojego znaku zodiaku. Idealne na tatuaż ♥
Słowo, które najlepiej pasuje do Twojego znaku zodiaku. Idealne na tatuaż ♥ - zdjęcie 1
Komentarze (14)
Ocena: 4.14 / 5
gość (Ocena: 5) 03.08.2022 23:40
Brak chemii. Ani kobiecie ani mężczyźnie może nic nie brakować, ale nie ma tego czegoś i kropka. I o wiele faceci mam wrażenie że w tym temacie są zero jedynkowi tak kobiety najczęściej by brały wszystko jak leci z jakiejś desperacji, że może z czasem uczucie się pojawi. Jak spotkasz tego właściwego to będziesz dziekowac, że nie wpakowałas się w taką relację na siłę.
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 03.08.2022 16:40
Prawdopodobnie żresz za dużo na pierwszej i się nie opłaca.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 03.08.2022 11:15
Nie ma to jak szukać miłości na Tinderze... (mniej niż 12% użytkowników Tindera szuka relacji na stałe) Skoro w Twojej opinii randki są super i wszystko gra to chyba logiczne, że to tylko Twoja opinia w dodatku błędna. To jak iść do maca na fit jedzenie.
odpowiedz
GdzieWesele.pl (Ocena: 5) 03.08.2022 10:46
Czasami lepiej poczekać i właśnie wtedy spotka się kogoś odpowiedniego :)
odpowiedz
facet27 (Ocena: 5) 03.08.2022 09:32
Jako przystojny mężczyzna też nigdy nie miałem kolejnej randki do czasu, aż na jednej z pierwszych randek dziewczynę która mi się podobała po prostu pocałowałem spontanicznie, a poźniej pojechaliśmy do niej i od tamtej pory tak jeździmy do siebie. Trzeba iść na żywioł, a nie zastanawiać się, bo nic z tego zastanawiania nie będzie. Albo dostaniesz kosza, albo się uda stworzyć chemię całowaniem
odpowiedz

Polecane dla Ciebie