Mój szef chyba się we mnie zakochał. Sytuacja staje się coraz bardziej kłopotliwa...

„Pod pretekstem przywiezienia mi materiałów do konferencji, zjawił się w moim domu...”.
Mój szef chyba się we mnie zakochał. Sytuacja staje się coraz bardziej kłopotliwa...
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/tezza.barton/)
26.07.2022

Pracuję w tej agencji reklamowej od ponad roku. Złapałam świetny kontakt z szefem już podczas rozmowy rekrutacyjnej. Skończyliśmy tę samą uczelnię, oboje uwielbiamy gotować, mamy podobny gust i poczucie humoru. Od samego początku świetnie się nam współpracowało, mimo że dopiero się poznaliśmy. Możemy rozmawiać bez końca. Jednym słowem, zapałaliśmy do siebie wielką sympatią. Kilka miesięcy temu zauważyłam, że jego zachowanie zaczęło się zmieniać. Wciąż prawi mi komplementy i stał się niepokojąco czuły.

Zobacz także: Jestem uzależniona od imprez. Straciłam przez to chłopaka...

Gdy złamałam nogę i miałam pracować zdalnie, wciąż dzwonił i dopytywał się, czy czegoś mi brakuje. Pod pretekstem przywiezienia mi materiałów do konferencji, zjawił się w moim domu. Poza nimi przywiózł też składniki na mój ulubiony makaron. Potem zaczął go przygotowywać. Miał wpaść na moment, a został na trzy godziny. Wyszedł po tym, jak zaczęła wydzwaniać do niego żona.

Dwa dni później przysłał mi bukiet kwiatów. Po powrocie do pracy, zaczęły się czułe gesty. Dziś w windzie mimochodem kilka razy dotknął mojej ręki. Czasem nie może ode mnie oderwać wzroku. Wciąż chce być jak najbliżej. Pochlebia mi to, ale jednocześnie niepokoi.

Do tej pory nigdy nie pozwalałam sobie w pracy na przekraczanie pewnych granic. Oddzielałam życie prywatne od służbowego, ale z nim jest inaczej. Jest czarujący, bardzo atrakcyjny i dobrze się z nim czuję. Od lat podobali mi się dojrzali mężczyźni, a on jest ode mnie starszy o kilkanaście lat. Jest tylko jeden problem... Od dwudziestu kilku lat jest żonaty. 

Wiem, że nie zależy mu wyłącznie na romansie. Boję się jednak rozwoju tej sytuacji i jego konsekwencji. Nie chcę rozbijać małżeństwa. Obawiam się też tego, jak zareagują moi współpracownicy, rodzina...

Agata 

Zobacz także: Mam ataki paniki. Boję się, że coś takiego przydarzy mi się w pracy

Polecane wideo

Wnętrza i astrologia. Jaki styl mieszkania pasuje do Twojego znaku zodiaku?
Wnętrza i astrologia. Jaki styl mieszkania pasuje do Twojego znaku zodiaku? - zdjęcie 1
Komentarze (44)
Ocena: 3.45 / 5
Ela (Ocena: 5) 14.08.2022 07:36
Zrobisz jak kazda kobieta. Otwozysz mu nogi i zaprosisz do srodka. To Normale
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 30.07.2022 21:34
Nieprofesjonalny facet.
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 30.07.2022 08:07
Przecież ci się nie zmydli.
odpowiedz
Pola (Ocena: 5) 29.07.2022 14:17
Nic nie rób, traktuj go jak do tej pory. Weź go na przetrzymanie i udawaj że nie wiesz o co chodzi. Traktuj go jak dobrego kolegę czy nawet przyjaciela, nie jak mężczyznę. Makaron potraktuj jak przyjacielski gest i jak on będzie chory to np. przynieś mu do biura słoik miodu. Poprostu nie przekraczaj pewnych granic, bo to kobieta nadaje ton relacji, on może sobie stękać. Zmęczy się i wypali. Zostanie pomiędzy Wami sympatia i dobre relacje, a Ty zachowasz pracę.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 27.07.2022 02:13
Utnij stanowczo, powiedz, że to miłe, ale nie bawisz się w takie rzeczy jak romanse z żonatym. Jak pisały koleżanki, nagraj rozmowę na wszelki wypadek. Cóż, jeśli zdarzy się ten 0,000001% przypadków i rzeczywiście się w tobie zakochał - rozstanie się z żoną i przyjdzie pod twoje drzwi z kwiatami na białym koniu. Ale w pozostałych przypadkach nie przyjdzie. I pewnie będziesz potrzebowała nowej pracy. No chyba, że zdarzy się ten 0,0000001% przypadków i gość przejdzie nad tym do porządku dziennego i nie będzie ci robił problemów ;)
zobacz odpowiedzi (4)

Polecane dla Ciebie