On oczekuje, że usunę konto na Tinderze…

„Dla mnie na to jeszcze za wcześnie” – pisze wprost Iga.
On oczekuje, że usunę konto na Tinderze…
Fot. Unsplash.com (Priscilla Du Preez)
15.07.2022

Każdy, kto miał lub ma profil na Tinderze, wie, co tam się dzieje. Mnóstwo propozycji przygodnych spotkań, ludzie bardzo różni. Ja sama korzystam z Tindera od miesiąca i muszę powiedzieć, że mam mieszane uczucia. Miałam i fajniejsze, i gorsze randki w tym czasie.

Teraz jestem po trzech spotkaniach z takim Rafałem. Wydaje się fajnym chłopakiem, ale po trzech spotkaniach to każdy się wydaje fajny. Co ja tak naprawdę o nim wiem? Niewiele, dopiero się poznajemy. Tymczasem on ma do mnie pretensje, że ja nadal mam konto na Tinderze, choć planujemy się spotkać czwarty raz. Sam swoje usunął.

Zobacz także: Ograniczyłam kontakt z koleżankami, które mają dzieci

Nie rozumiem takiego myślenia. Nie jesteśmy jeszcze parą, a ja mam kasować profil? Skąd mam mieć pewność, że ta relacja za chwilę się nie skończy? Wolałabym, żebyśmy dawali sobie w tej kwestii trochę więcej wolności. Jestem na tej aplikacji dopiero od miesiąca, chciałabym rozwijać znajomość z Rafałem, ale skasuję konto dopiero, jak będę z nim w związku. A przecież nie wiem, czy będę. To, że się raz całowaliśmy, nie znaczy, że jestem jego dziewczyną.

Jak to było u was? Faceci oczekiwali na tak wczesnym etapie relacji, że przestaniecie korzystać z Tindera?

Iga

Polecane wideo

Jak się ubrać na letnią randkę? Pomysły na stylizacje
Jak się ubrać na letnią randkę? Pomysły na stylizacje - zdjęcie 1
Komentarze (40)
Ocena: 4.73 / 5
gość (Ocena: 5) 19.07.2022 14:51
Ja miałam tam konto i usuwałam je za każdym razem, kiedy poznałam kogoś ciekawego. Po prostu szkoda mi było czasu i energii na kogoś innego. Niestety ci z którymi się spotykałam tak nie robili. W końcu kończyłam te relacje, ponieważ nie chcę być traktowana jak jedna z opcji. Zatem jeśli autorka listu tak właśnie traktuje tego chłopaka, to lepiej niech już zakończy tę znajomość.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 17.07.2022 16:55
A jak Ty się czułabyś z tym, że on nadal ma tam konto? Jeśli nie jesteście parą - ok, ale warto sobie w takim razie powiedzieć, ze to nie jest związek, tylko spotykanie się bez zobowiazań.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 17.07.2022 14:47
U mnie mój facet specjalnie podczas związku założył profil na tinderze by pokazać mi, że ma powodzenie...
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 17.07.2022 12:24
Nigdy, nawet 20 lat po ślubie, nie masz pewności, że to już związek na całe życie, co nie znaczy, że trzeba sobie zostawiać pootwierane furtki na prawo i lewo. Nie da się 'wypróbować' i porównać wszystkich mężczyzn lub kobiet, dlatego warto się skupić na tu i teraz. Jeśli poznaję kogoś, kto mnie pociąga fizycznie i intelektualnie, to inwestuję swój czas i zaangażowanie w tę osobę bez rozglądania się na boki. Może gdzieś, na jakiejś aplikacji, jest ktoś lepszy, a może nie. To nie czas na rozważanie, w takich okolicznościach jest czas na skupienie się na jednej osobie, tylko tak można dać związkowi prawdziwą szansę. Nigdy się nie zbuduje nic fajnego, jeśli się ciągle jedną nogę trzyma za drzwiami. Dopiero jeśli nie wyjdzie, to przychodzi czas na rozglądanie się wśród innych opcji. Jestem fanką relacji zbudowanych dzięki skupieniu się na sobie nawzajem w początkowej fazie związku. I tak prawie 20 lat razem. Jestem szczęśliwa.
odpowiedz
Dalej jadziem (Ocena: 1) 17.07.2022 08:39
Nie, nie usuwaj. Jak najwięcej dawaj nudesow i w razie czego przejdziesz na innego druta. Jesteś silna i niezależną kobietą. Masz prawo tak robić. A jak. Narysuj se jeszcze błyskawice na pi....e.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie