Nie umiem go zdobyć

„A im bardziej nie umiem, tym bardziej go chcę” – pisze Natalia.
Nie umiem go zdobyć
Fot. Unsplash (Elizabeth Tsung)
13.07.2022

Pierwszy raz mam taką sytuację z pewnym facetem, że naprawdę nie umiem stwierdzić, na czym stoję. Gadamy ze sobą od miesiąca, w tym czasie mieliśmy tylko dwa spotkania. Na każdym z nich było supermiło. Z jego strony było jednak mało gestów czy słów, z których mogłabym wywnioskować, że mu się podobam i chciałby czegoś więcej.

Gadamy po kumpelsku, na wszystkie tematy świata. Zwierzamy się sobie, ale też żartujemy. Od czasu do czasu pojawia się flirt lub jakieś aluzje erotyczne, ale nic dalej się nie dzieje. On jest trochę nieśmiały na żywo, chyba łatwiej mu coś napisać niż powiedzieć.

Zobacz także: Ograniczyłam kontakt z koleżankami, które mają dzieci

Wydaje mi się, że ja mu jasno daję do zrozumienia, że on mi się podoba, ale nie czuję tego na 100% z jego strony. To znaczy kobieca intuicja podpowiada mi, że jestem w jego typie, widziałam, jak czasem na mnie zerkał na tych spotkaniach i w jaki sposób czasem do mnie pisze, ale z drugiej strony nigdy nic nie powiedział wprost.

Mam wrażenie, że nie umiem go zdobyć. A im bardziej nie umiem, tym bardziej chcę. Od razu zaznaczam, że to nie jest typ żadnego cwaniaka. Normalny, fajny, nieśmiały chłopak, który miał swoje przejścia związkowe.

Jak go zdobyć lub otworzyć w subtelny sposób? On naprawdę bardzo mi się podoba i nie chcę odpuścić tej znajomości, choć uwierzcie, że daleko mi do bycia desperatką.

Natalia

Polecane wideo

Horoskop MIŁOSNY na lipiec
Horoskop MIŁOSNY na lipiec - zdjęcie 1
Komentarze (16)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 16.07.2022 11:49
Bez ironiii - Idź na terapię i zastanów się dlaczego bardzo chcesz kogoś, kto Cie nie chce. I poczytaj o stylach przywiązania.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 13.07.2022 22:16
Niestety prawda. Jak mężczyzna znajdzie swój ideał to działa od razu
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 13.07.2022 16:53
To jest klasyczna sytuacja, gdy facet utrzymuje z tobą kontakt tylko i wyłącznie z nudów. Faceci nie są zbyt nieśmiali, nie są zbyt zajęci, nie są zbyt zmęczeni i nie są zbyt tajemniczy- jeśli laska im się podoba. Jak trafiają na swój typ to nagle wszystkie dolegliwości im przechodzą. Ale niestety wiem, że dopóki kobieta sama tego nie zrozumie a jeszcze jej się chłop podoba to jej się nie przetłumaczy. Będzie usprawiedliwiać jego zachowania nieśmiałością. Trudnym dzieciństwem, zamknięciem, wcześniejszymi doświadczeniami. Tym że nie jest gotowy na związek. Tak. Nie jest gotowy ale na związek z tobą.
zobacz odpowiedzi (7)
gość (Ocena: 5) 13.07.2022 14:10
skoro jest za malo gestow, tzn ze NIE JEST Toba zainteresowany. Jak ktos jest zainteresownay to to widac i tyle. Nie narzucaj sie. Po co? Tak samo w druga strone, jak kobieta jest zainteresowana, to po niej to widac.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 13.07.2022 14:05
Są dwie możliwości; albo stajesz się bezpośrednia i to ty zdobywasz jego :D albo... czekaj sobie do usranej aż on cos zrobi. Znam ten typ, jeśli w ciągu miesiąca wygląda to tak jak opisujesz toooo... będzie tak i za pól roku i za rok. To będzie po prostu twój kumpel. No i może jednak lubi cię, ale nie jesteś typem o którym myśli, że ooo wow to to na 100%.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie