On w ogóle mi nie ufa. Ciągle mnie kontroluje i sprawdza…

Partner Justyny jest bardzo zaborczy.
On w ogóle mi nie ufa. Ciągle mnie kontroluje i sprawdza…
Fot. Unsplash (Olga Solodilova)
08.07.2022

Kilka miesięcy temu związałam się z K. On ma za sobą dość trudne doświadczenia jeśli chodzi o związki. Dwa razy został zdradzony, w tym raz, gdy był już z dziewczyną zaręczony. Ma przez to teraz problemy z zaufaniem i we wszystkim widzi podstęp.

Muszę mu się tłumaczyć dosłownie ze wszystkiego. Gdzie jestem, co robię, z kim. Dzwoni do mnie kontrolnie, za każdym razem na kamerce, żeby sprawdzić, czy przypadkiem go nie okłamuję. Albo przyjeżdża bez zapowiedzi do mojego mieszkania. Ostatnio powiedziałam mu, że kładę się już spać, ale przez jakiś czas przeglądałam sobie różne filmiki na telefonie. On uznał, że ściemniam, bo wciąż jestem aktywna. Zadzwonił z pretensjami.

Zobacz także: Ograniczyłam kontakt z koleżankami, które mają dzieci

Ja naprawdę rozumiem, że za nim ciężkie przejścia, ale ja nie jestem taka, jak jego byłe partnerki. Nigdy nikogo nie zdradziłam, nigdy nie działałam na dwa fronty. Zależy mi na nim, kocham go, jestem wobec niego uczciwa. Ta jego ciągła kontrola jest jednak bardzo uciążliwa i niszczy nasz związek. Chciałabym, żeby K. poszedł na terapię, ale on oczywiście twierdzi, że przesadzam.

Ta relacja w ogóle ma przyszłość waszym zdaniem? Moja cierpliwość nie jest z gumy.

Justyna

Polecane wideo

Horoskop MIŁOSNY na lipiec
Horoskop MIŁOSNY na lipiec - zdjęcie 1
Komentarze (14)
Ocena: 3.86 / 5
gość (Ocena: 5) 10.07.2022 22:22
Niestety zachowywałam się podobnie po tym, jak 2 partnerów mnie zdradzilo. Wszędzie weszylam podstęp, dlatego postanowiłam sobie zrobić dłuższą przerwę od związków, żeby poukładać sobie w głowie. Przeanalizowalam zwiazki i zauwazylam, że wybieram facetów, przy których pojawiają się od początku czerwone flagi, ale ja ich nie widzę z jakiegoś powodu. Popracowalam nad poczuciem wartości, postawiłam granice, ustaliłam oczekiwania i żyłam sobie ciesząc się życiem. Pojawiali się różni faceci, jak coś mi sie nie podobało, to od razu ucinalam znajomość. Po 2 latach poznalam faceta, wiedzialam od razu, że to ten właściwy. Po roku został moim mężem, obecnie 5 lat po ślubie, mamy wspaniałego syna i maz nigdy nie dał mi żadnych powodów do nieufania. Jest zupełnie innym typem człowieka od tych, których wcześniej wybierałam.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 09.07.2022 08:45
Daj sobie spokój, będzie tylko gorzej z czasem
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 08.07.2022 22:54
Większość z was to frustratki.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 08.07.2022 12:21
Wyślij kolegę na terapię i zakończ ten śmieszny związek zanim on cię zabije.
zobacz odpowiedzi (1)
Lesbijka (Ocena: 5) 08.07.2022 10:49
Rób to co on bądź jego odbiciem...- wtedy zrozumie że postępuje źle a jeśli nie to się rozstań z nim- bo może on też coś ukrywa ... 🕳️👹👺🤡👽👯👯‍♂️👯‍♀️👩🏻‍🤝‍👨🏼👩‍❤️‍👨👨‍❤️‍👨🦪🔪🩸❣️💔💋☠️🧸💍💎📉💌♀️♂️🏳️‍🌈🏳️
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie