Chłopak wyszedł z randki po kwadransie. Poczuł się urażony jednym pytaniem

Oliwia chciała tylko zaspokoić swoją ciekawość.
Chłopak wyszedł z randki po kwadransie. Poczuł się urażony jednym pytaniem
Fot. Unsplash (Dmitry Vechorko)
01.07.2022

W życiu umawiałam się z różnymi facetami, ale nigdy nie było to spotkanie całkowicie w ciemno. Koleżanka postanowiła mnie zeswatać ze swoim kuzynem, który niedawno przeprowadził się do naszego miasta. Mam do niej zaufanie, więc wiedziałam, że byle kogo mi nie przyprowadzi.

Pierwsze wrażenie było naprawdę pozytywne. Wizualnie absolutnie mój typ, do tego bardzo dobrze wychowany. Wybrał porządny lokal, zarezerwował stolik i od razu widziałam, że traktuje sprawę poważnie. Rozmowa kleiła się od samego początku.

Nie trwało to jednak długo, bo jakiś kwadrans później stwierdził, że musi przerwać spotkanie. Niczego wprost nie powiedział, ale ewidentnie poczuł się urażony moim jednym pytaniem.

Gdybym coś faktycznie palnęła, to pół biedy. Wiedziałabym, że schrzaniłam sytuację i mogę mieć pretensje tylko do siebie. Ale ja naprawdę niczego złego nie zrobiłam. Chciałam tylko zaspokoić swoją ciekawość.

Zobacz także: Ograniczyłam kontakt z koleżankami, które mają dzieci

W czasie poprzednich randek wiele razy poruszałam ten temat i żaden chłopak nie zrobił aż takiej afery. Naprawdę nie ma o co. Kwestia dotyczyła tego, ile trwał jego najdłuższy związek. To sporo mówi o facecie, ale przecież to nie jest jakaś strasznie intymna sprawa.

Jak powie, że tydzień, to wiadomo z kim mam do czynienia. Jeśli kilka lat - widocznie jest stały w uczuciach, a kogoś takiego właśnie chciałabym poznać. On, zamiast szczerze odpowiedzieć albo zmienić temat, po prostu się obraził.

Widocznie trafiłam w czuły punkt, więc to nie jest facet dla mnie, ale i tak czuję się idiotycznie.

Oliwia

Polecane wideo

Boyfriend manicure. Minimalistyczne i romantyczne zdobienie idealne dla wszystkich zakochanych
Boyfriend manicure. Minimalistyczne i romantyczne zdobienie idealne dla wszystkich zakochanych - zdjęcie 1
Komentarze (92)
Ocena: 4.91 / 5
gość (Ocena: 5) 05.07.2022 15:57
Może nie chciał zapłacić?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 02.07.2022 19:22
Pytanie jak pytanie. Poznałam wiele osób przez neta i zazwyczaj na pierwszym spotkaniu już wiedzieliśmy z rozmów o naszych związkach, ile trwały i ile jesteśmy sami. Nie dziwię się zatem, że to jedno z pierwszych pytań jakie padły. Mądre czy mniej mądre, na pewno nie na tyle.glupie żeby z tego powodu opuścić spotkanie po 15 minutach
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 02.07.2022 16:32
Zareagował jak niedojrzały emocjonalnie człowiek. Dobrze, że tak się stało od razu i nie traciłaś czasu na kogoś takiego.
zobacz odpowiedzi (22)
gość (Ocena: 5) 02.07.2022 14:58
Myślałam, że conajmniej zapytała o liczbę partnerek seksualnych xd po co robić temat tabu z tematu, który jest czymś normalnym i naturalnym?
zobacz odpowiedzi (7)
gość (Ocena: 5) 02.07.2022 14:54
Jakbyś mu się spodobała to raczej mało które pytanie by go uraziło. Nie wiem czy list jest wymyślony czy nie, ale laski! Faceci to są naprawdę nieskomplikowane stworzenia. Wy wolicie stwarzać niestworzone historie, bo nie akceptujecie, że po prostu facet nie jest wami zainteresowany. Nie pisze tego złośliwie, sama miałam kiedyś podobnie. Dopiero po czasie i z wiekiem dotarło do mnie, że jak chłop chce, to chce i już.
zobacz odpowiedzi (4)

Polecane dla Ciebie