Miesiąc po rozstaniu mój eks ma już nową dziewczynę. To mnie dobiło

Patrycja liczyła na to, że były chłopak jeszcze długo będzie za nią tęsknił.
Miesiąc po rozstaniu mój eks ma już nową dziewczynę. To mnie dobiło
Fot. pexels
17.06.2022

Myślałam, że naprawdę jesteśmy sobie pisani, ale po prostu nie umiemy się dogadać. Czasami tak jest - dwie osoby bardzo się kochają, jednak nie potrafią być razem. Wiedziałam, że musimy się rozejść, ale długo będziemy opłakiwać ten związek.

Dla mnie to był czas żałoby, bo straciłam wyjątkową osobę. Po 2 latach trudno nagle się przyzwyczaić, że go nie ma. On też wydawał się strasznie rozbity, ale błyskawicznie znalazł sobie pocieszenie. Minął ledwo miesiąc.

Powinno być mi wszystko jedno, bo nie jesteśmy razem, a jednak strasznie mnie to dobiło.

Chyba miałam nadzieję, że nie pozbiera się tak łatwo. Będzie potrzebował czasu, aby się otrząsnąć i odnaleźć w zupełnie nowej sytuacji. Tak jak ja. Prawda jest taka, że miejsce po mnie jeszcze nie wystygło, a tu już kolejna kandydatka.

Zobacz również: Znaki zodiaku, które stalkują swoich eks

Straciłam szacunek nie tylko do niego, ale chyba bardziej do samej siebie. Widocznie byłam tak zaślepiona, że wcale go nie znałam. Nie wiedziałam, co naprawdę czuje. Że tak łatwo mnie wymieni. Ja nawet o tym nie pomyślałam.

Byłam pewna, że żałoba potrwa przynajmniej rok. Najwyraźniej on nie odczuł aż takiej straty. Była jedna, przyszła następna i życie toczy się dalej. Jest moim byłym i powinnam pójść przed siebie, ale jednak mnie to zabolało.

Jeszcze chwilę temu mówił, że jestem miłością jego życia.

Patrycja

Polecane wideo

Te znaki zodiaku mogą liczyć na lato pełne miłości. Kto przeżyje gorący romans?
Te znaki zodiaku mogą liczyć na lato pełne miłości. Kto przeżyje gorący romans? - zdjęcie 1
Komentarze (48)
Ocena: 4.42 / 5
gość (Ocena: 5) 25.06.2022 16:16
xddddd wez zjedz kanapke
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 21.06.2022 22:03
faceci inaczej działają. po tygodniu będą skakać ze szczęścia bo są wolni i mogą se robić co im się podoba, po 6 miesiącach będą ryczeć do poduszki bo jednak nie lubią być tak wolni i gówno chcą robić. ty do tego czasu się wyleczysz i będziesz gotowa na nową przygodę a on do ciebie napisze o 2 w nocy " co tam?"
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 1) 21.06.2022 12:01
Mlodsza-lepsza.
odpowiedz
Julia32 (Ocena: 5) 20.06.2022 14:58
Pies ogrodnika sama nie jest w zwiazku z tym facetem, a drugiej kobiecie nie da... kobieto co ciebie to interesuje po jakim czasie od rozstania on jest w nowym zwiazku? Nawet,gdybyscie sie rozstali rano, a on poszedl by do knajpy z kumplami I tam spotkal fajna dziewczyne to mogli by byc para. Nie kazdy wyje rok do poduszki-rozstanie to nie zaloba, gdzie sie nosi czarne ubrania i conajmniej miesiac nie imprezuje. Najwidoczniej sama nadal jestes singielka i nadal myslisz o ex,wiec znajdz sobie nowego partnera albo wez sie za robote
zobacz odpowiedzi (5)
gość (Ocena: 1) 20.06.2022 13:21
I dobrze zrobił. Ma lepszą a nie takie stare pudło.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie