Miesiąc po rozstaniu mój eks ma już nową dziewczynę. To mnie dobiło

Patrycja liczyła na to, że były chłopak jeszcze długo będzie za nią tęsknił.
Miesiąc po rozstaniu mój eks ma już nową dziewczynę. To mnie dobiło
Fot. pexels
17.06.2022

Myślałam, że naprawdę jesteśmy sobie pisani, ale po prostu nie umiemy się dogadać. Czasami tak jest - dwie osoby bardzo się kochają, jednak nie potrafią być razem. Wiedziałam, że musimy się rozejść, ale długo będziemy opłakiwać ten związek.

Dla mnie to był czas żałoby, bo straciłam wyjątkową osobę. Po 2 latach trudno nagle się przyzwyczaić, że go nie ma. On też wydawał się strasznie rozbity, ale błyskawicznie znalazł sobie pocieszenie. Minął ledwo miesiąc.

Powinno być mi wszystko jedno, bo nie jesteśmy razem, a jednak strasznie mnie to dobiło.

Chyba miałam nadzieję, że nie pozbiera się tak łatwo. Będzie potrzebował czasu, aby się otrząsnąć i odnaleźć w zupełnie nowej sytuacji. Tak jak ja. Prawda jest taka, że miejsce po mnie jeszcze nie wystygło, a tu już kolejna kandydatka.

Zobacz również: Znaki zodiaku, które stalkują swoich eks

Straciłam szacunek nie tylko do niego, ale chyba bardziej do samej siebie. Widocznie byłam tak zaślepiona, że wcale go nie znałam. Nie wiedziałam, co naprawdę czuje. Że tak łatwo mnie wymieni. Ja nawet o tym nie pomyślałam.

Byłam pewna, że żałoba potrwa przynajmniej rok. Najwyraźniej on nie odczuł aż takiej straty. Była jedna, przyszła następna i życie toczy się dalej. Jest moim byłym i powinnam pójść przed siebie, ale jednak mnie to zabolało.

Jeszcze chwilę temu mówił, że jestem miłością jego życia.

Patrycja

Polecane wideo

Te znaki zodiaku mogą liczyć na lato pełne miłości. Kto przeżyje gorący romans?
Te znaki zodiaku mogą liczyć na lato pełne miłości. Kto przeżyje gorący romans? - zdjęcie 1
Komentarze (51)
Ocena: 4.45 / 5
gość (Ocena: 5) 11.07.2023 10:19
Bo niektórzy ludzie swój ból przwpracowuja dają sobie czas, inni skajaja z związku w związek i najczęściej te "związki " kończą się zawsze tak samo bo ta osoba nie wyciąga żadnych związków z rozstania
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 14.07.2022 02:10
Ja doskonale rozumiem autorkę listu. Skoro facet mówił, że "jest miłością jego życia"to dlaczego miałaby mu nie wierzyć? Decydując się na związek z kimś nie zakładasz przecież z góry, że ten ktoś Cię oszuka? Z drugiej strony czasem błędnie interpretujemy zachowania drugiej osoby albo widzimy to, co chcemy widzieć. Dotyczy to również relacji koleżeńskich lub przyjacielskich. Oceniamy zachowania innych ludzi według własnych kryteriów a często to bywa błędne. To, że autorka listu bardzo przeżyła rozstanie i zamierza poświęcić trochę czasu na żałobę nie oznacza, że jej partner zareaguje tak samo. Może tak szybko znalazł sobie inną żeby zapomnieć o autorce listu a może rozstanie wcale tak bardzo go nie zabolało jak jej. Trudno ocenić. Z pewnością widok byłego faceta z nową dziewczyną w miesiąc po rozstaniu nie należy do przyjemnych. Ja bym się skupiła na swoim życiu: pracy, szkole, hobby żeby tylko nie myśleć. Na pewno jeszcze spotka kogoś wartościowego.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 25.06.2022 16:16
xddddd wez zjedz kanapke
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 21.06.2022 22:03
faceci inaczej działają. po tygodniu będą skakać ze szczęścia bo są wolni i mogą se robić co im się podoba, po 6 miesiącach będą ryczeć do poduszki bo jednak nie lubią być tak wolni i gówno chcą robić. ty do tego czasu się wyleczysz i będziesz gotowa na nową przygodę a on do ciebie napisze o 2 w nocy " co tam?"
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 1) 21.06.2022 12:01
Mlodsza-lepsza.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie