Kocham chłopaka mojej siostry

„Ona wie o wszystkim i jest na mnie wściekła”.
Kocham chłopaka mojej siostry
fot. Unsplash & pexels
09.06.2022

Alicja, moja siostra, od roku jest w szczęśliwym związku. Ja na jej miejscu też byłabym szczęśliwa, bo jej chłopak to ideał. Nie mówię nawet o samym wyglądzie, choć jest bardzo przystojny i wysportowany, ale o charakterze. Czarek jest strasznie fajny. Jestem od nich dwa lata młodsza (ja mam 18, oni po 20), ale nigdy nie traktował mnie z góry. Zawsze miło ze mną rozmawia, zagaduje rodziców, oni go zresztą też uwielbiają.

Czuję coś do Czarka właściwie od kiedy spotyka się z moją siostrą. Widzę, jak na nią patrzy, jak się do niej zwraca i chciałabym być na jej miejscu. Zazdroszczę jej. O tym, że jestem w nim zakochana, powiedziałam tylko mojej przyjaciółce. W weekend po wizycie Czarka w naszym domu napisałam do koleżanki, że przez fantazje o nim trudno mi będzie zasnąć. Pech chciał, że rozmowę zobaczyła moja siostra.

Zobacz także: Mój pierwszy raz był koszmarny

Próbowałam wszystko obrócić w żart, ale strasznie się wkurzyła. Pytała, czy go podrywam, czy do niego wypisuję. Czułam się jak zdrajczyni, a zawsze miałyśmy ze sobą raczej dobre relacje. Było mi wstyd, że moje uczucia do Czarka wyszły na jaw.

Siostra się do mnie nie odzywa. Rodzice pytają, o co się pokłóciłyśmy, a ja myślę tylko o tym, czy Alicja powiedziała o wszystkim Czarkowi. Mam nadzieję, że nie, bo chyba spaliłabym się ze wstydu.

Próbuję rozmawiać z siostrą, ale bez skutku. Jest przekonana, że zakochałam się w Czarku, żeby zrobić jej na złość, a może nawet spróbować jej go odbić, a mnie nigdy nie przyszłoby to do głowy. To przecież moja siostra. Nie zrobiłabym jej czegoś takiego.

Jest mi źle, że dowiedziała się o mojej tajemnicy.

Julka

Polecane wideo

Horoskop miłosny na CZERWIEC
Horoskop miłosny na CZERWIEC - zdjęcie 1
Komentarze (22)
Ocena: 4.82 / 5
gość (Ocena: 5) 25.06.2022 16:26
ty dziecko jakas chora jestes ze chlopaka siostrze odbijasz??!! do kosciola!! kto to widzial takie rzeczy?? to okropne grzechy! DO SPOWIEDZI A NIE SIE UGANIASZ ZA CHLOPEM SIOSTRY RODZONEJ!!!! SKANDAL CO TYM DZIECIOM DO GLOWY TERAZ!!! Krystyna, 59 Chorzów Pozdrawiam 🙂
zobacz odpowiedzi (1)
Katarzyna (Ocena: 5) 12.06.2022 19:06
Dlatego cieszę się, że nie mam siostry, tylko sporo starszego brata. Nie da się porównywać dzieci między którymi jest duża różnica wieku i różnica płci. Dla mnie jest trochę niewyobrażalnym wychowywać się w domu, gdzie jest kilkoro rodzeństwa, a najgorzej jak jest 4,5,6 sióstr albo więcej w zbliżonym do siebie wieku. Tam jest paskudna rywalizacja, obgadywanie siebie, odbijanie sobie chłopaków, zazdrość, złośliwość. I to się niestety sprawdza. Widać to w szkole, na uczelni, w pracy, kto pochodzi z wielodzietnej rodziny, w której nie było czasu na zaopiekowanie się potomstwem. Prawda jest taka, że w takich rodzinach to dzieci wychowują dzieci. A najgorzej jest jak są siostry w podobnym wieku. I nie daj Boże, żeby jedna była bardziej urodziwa czy mądra. Wówczas są jazdy.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 1) 12.06.2022 08:39
A dobrze rvcha?
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 11.06.2022 14:22
Najlepszy sposób na takie podkochiwanie to kompleksy i brak wiary w siebie. U mnie nigdy by nie przeszło przez myśl że facet może się mną zainteresować. Nie ma możliwości w takiej sytuacji o zakochaniu. Wiem co mówię bo przez 35 lat zero jakiegokolwiek zakochania, Może coś ze mną jest nie tak ale przynajmniej miałam w życiu mniej rozczarowań.
odpowiedz
Selena (Ocena: 5) 10.06.2022 12:09
Współczuję dziewczynie, też kiedyś mimo że nie powinnam zakochałam się w żonatym mężczyźnie, serce nie sługa.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie