Chłopak nie pozwala mi się spotykać z koleżankami

„Tłumaczy, że dwie poprzednie partnerki go zdradzały i że ma teraz problemy z zaufaniem”.
Chłopak nie pozwala mi się spotykać z koleżankami
Fot. Unsplash (Dahan Remy)
08.06.2022

Jestem w związku z Jankiem od trzech miesięcy. W tym czasie spotkania z moimi przyjaciółkami mogę policzyć na palcach jednej ręki. Za każdym razem, jak mówię mu, że chcę iść do pubu z dziewczynami, on się wkurza albo na mnie obraża. Nie rozumiem tak skrajnej reakcji. Poznał je i przecież wie, że to są normalne osoby. Każda z nich jest w związku, więc nie szukają przygód. Mimo to Janek jest o nie zazdrosny.

Zobacz także: Mój pierwszy raz był koszmarny

Tłumaczy, że dwie poprzednie partnerki go zdradzały i że ma teraz problemy z zaufaniem. Nie ma nic przeciwko moim spotkaniom z przyjaciółkami, ale… chciałby brać w nich udział. Tłumaczę mu, że czasem potrzebuję spotkań z nimi sam na sam, żebyśmy swobodnie mogły porozmawiać. Dla niego to jednak nie argument i każda próba wyjścia z dziewczynami kończy się naszą kłótnią.

Szczerze mówiąc, nie wiem, jak mam z nim rozmawiać. Zależy mi na nim i nie chcę, żeby wychodził tutaj na jakiegoś despotę. On ma mnóstwo dobrych cech, ale nie potrafi zapanować nad swoją zazdrością. Z drugiej strony może po dwóch zdradach to normalne, nie wiem…

Beata

Polecane wideo

Horoskop miłosny na CZERWIEC
Horoskop miłosny na CZERWIEC - zdjęcie 1
Komentarze (48)
Ocena: 4.25 / 5
Karolina (Ocena: 5) 23.06.2022 10:07
Taka porada, myślę że pomoże. Usiądź z nim na spokojnie i porozmawiaj, powiedz że to że ktoś go wcześniej w taki sposób zranił nie oznacza że ty też to zrobisz, jesteś inną osobą. To zrozumiałe że on też ma obawy ale musi Cię zrozumieć oraz to że nie jest to zdrowa relacja. Za każdym razem rozmowa aż do skutku, jeśli to się nie zmieni to będzie to oznaczało, że związek jest toksyczny, z którego ciężko będzie wyjść.
odpowiedz
Katarzyna (Ocena: 5) 14.06.2022 23:07
Kiedyś byłam na takim szkoleniu filmowym z uczelni. Była z nami taka Zanetka. Miała 9 rodzenstwa6, normalnego i przyrodniego bo jej rodzice oboje byli po 3 rozwodach. Sama spotykała się z trenerem uwodzenia kobiet. No i jak pojechaliśmy na tą wycieczkę, to pierwsze co zrobiła po wyjściu z pociągu, to przespała się z obcym chłopakiem, rowniez uczestnikiem tego wyjazdu. Przed powrotem na uczelnię odwiedził nas jej chłopak i opowiadał, jak uczy mężczyzn zdobywać kobiety, tak by za nimi szalały tak jak Zanetka za nim. Nie wiem jak powstrzymywałam się od śmiechu, słuchając tych bredni. Nie ważne z kim, nie ważne gdzie ani kiedy, jak ktoś chce to zdradzi wszędzie. Przeczytajcie Kadz.
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 13.06.2022 12:51
Pozwala się obrażać? Kretynka. Czekasz aż ci przyłoży?
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 13.06.2022 02:13
Pewnie sam się pruje na boku, że ma takie schizy. W 99% przypadków tak jest
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 11.06.2022 08:58
Zawsze mnie szokuje, jak dorosła osoba pyta kogokolwiek o pozwolenie na cokolwiek. Jedną sprawą jest branie uczuć partnera pod uwagę i zastanowienie się, czy nasze działania nie są krzywdzące (wtedy decyzja jest jasna i nawet nie ma sensu pytać), inną sprawą jest pytanie o pozwolenie na wypad z koleżankami. Trochę zdrowego rozsądku.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie