Mój pierwszy raz był koszmarny

„Ciągle się zastanawiam, czy mogło to wyglądać inaczej”.
Mój pierwszy raz był koszmarny
Fot. pexels (Agafonova Photo)
03.06.2022

Z utratą dziewictwa zwlekałam dość długo, przynajmniej na tle moich koleżanek. One decydowały się na to w wieku 16-18 lat, ja dopiero 20. Było to spowodowane kilkoma rzeczami, ale przede wszystkim strachem przed zajściem w ciążę przed maturą, no i tym, że specjalnie nie było odpowiedniego kandydata.

Na studiach poznałam Mateusza. Zaczęliśmy się spotykać, a na każdej kolejnej randce dotykaliśmy się coraz śmielej. W końcu doszłam do wniosku, że chcę to zrobić właśnie z nim. Wydawał się miłym chłopakiem, w dodatku bardzo mi się podobał. Sądziłam, że dobrze zrobić to pierwszy raz z kimś bardziej doświadczonym ode mnie. Powiedziałam mu, że jestem dziewicą i poprosiłam, żeby obszedł się ze mną delikatnie.

Zobacz także: Facet obiecał, że się odezwie, a milczy…

Intymności uczył się jednak chyba jedynie z pornosów, bo delikatnie wcale nie było. Nie zdążył mnie nawet dobrze rozgrzać i już był we mnie. Czułam straszny ból i pieczenie. Do tego dochodziły strach, wstyd, niepewność, co mam czuć. Sądziłam, że będę bardzo podniecona, a jedyne, co czułam, to brak komfortu. Mateusz skupił się niestety głównie na własnej przyjemności. Powtarzał tylko, żebym się rozluźniła to zrobi mi się dobrze. Wszystko trwało strasznie długo, w pewnym momencie już nie mogłam się doczekać, żeby skończył, bo ból był okropny. Po wszystkim zapytał, czy mi się podobało i czy mam ochotę na rundę drugą. Nie miałam.

Tak naprawdę to mocno mnie to zraziło. Nasza relacja się rozpadła, a ja długo nie byłam w stanie się przełamać z kolejnymi chłopakami. Miałam pół roku przerwy po swoim pierwszym razie. Ciągle się zastanawiam, czy mogło to wyglądać inaczej.

M.

Polecane wideo

Horoskop miłosny na CZERWIEC
Horoskop miłosny na CZERWIEC - zdjęcie 1
Komentarze (49)
Ocena: 4.96 / 5
gość (Ocena: 3) 27.06.2022 12:35
ja swój pierwszy raz miałem na krawędzi wanny , siadłem okrakiem i posuwałem się w przód i w tył aż poczułem dziwną przyjemność a za chwilę poleciało coś białego , miałem wtedy 12 lat
odpowiedz
Julia32 (Ocena: 5) 07.06.2022 11:18
Z perspektywy czasu uwazam, ze pierwszy raz jest nijaki-zwlaszcza,gdy para nie ma doswiadczenia. Moj pierwszy raz byl calkiem ok,bylo romantycznie, fajna atmosfera itp. Jednak wole teraz bardziej seks ,gdy juz mam doswiadczenie. Jednak to jest mit"ze pierwszy raz jest najlepszy" no nie powiedziala bym tak z perspektywy czasu. Im wiecej ma sie doswiadczenia z partnerem tym jest lepiej a nie tam pierwszy raz,gdzie sie jest zielonym na takie tematy
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 05.06.2022 20:33
Dla mnie przyjemne było to, że zrobiłam to z osobą, która kochalam. Nie spodziewałam się fajerwerek i orgazmu. Oboje nie byliśmy doświadczeni. Ja miałam 16 lat, mój chłopak 19. Do przyjemnych fizycznie bym tego nie zaliczyła, dawno nie jesteśmy już razem a mimo to wspominam to dobrze i z sentymentem. Wydaje mi się, że głównym problemem u tej laski było, to że zrobiła to z gościem do którego wiele nie czuła i chciała mieć to z głowy.
zobacz odpowiedzi (2)
gość (Ocena: 5) 05.06.2022 07:46
Moim zdaniem najważniejsze by dobrze dobrać partnera do pierwszego razu, ja wzielam się za to na poważnie, postanowiłam stracić cnotę z chłopakiem starszej siostry, bo wielokrotnie zachwalała jego umiejętności. Trochę się koło niego pokrecilam gdy siostry nie było w pobliżu i szybko sam zabrał się do rzeczy. Dzięki temu zostalam rozdziewiczona jak się należy, miałam wtedy 5 orgazmow, później powtarzalimy to jeszcze od czasu do czasu aż nabrałam wprawy i stałam się kochanka pierwsza klasa. Dodam że teraz już z nim nie sypiam, bo mieszkam daleko, siostra z nim nadal jest i chyba nadal niczego nieswiadoma, bo nie wiem czy nie miałaby mi tego za złe. Potem moje kolejne stosunki seksualne prawie zawsze były również udane, bo po pierwsze ja wiedziałam co robię, a po drugie zazwyczaj wybieram takich pewniaków, jak chłopaków byłych i obecnych moich koleżanek, jeśli ich chwala pod tym względem. Już taka jestem że nie lubię ryzyka
zobacz odpowiedzi (2)
gość (Ocena: 5) 04.06.2022 20:26
Było mu dać w kakaowe oko. Pojemnik wazeliny i jakoś pójdzie.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie