Kiedy powiedzieć mu o tym, że mam dziecko?

„Na profilu randkowym lepiej od razu zaznaczyć, że jestem mamą, czy nic nie wspominać o córce?”.
Kiedy powiedzieć mu o tym, że mam dziecko?
fot. Unsplash (Bekah Allmark)
13.05.2022

W najbliższym czasie chciałabym założyć sobie profil randkowy. To będzie mój pierwszy raz. Do tej pory byłam w wieloletnim związku, doczekaliśmy się z partnerem córki, ale zupełnie przestaliśmy się dogadywać i podjęliśmy decyzję o rozstaniu. Helenka ma 3 lata.

Moje koleżanki mają odmienne zdanie co do tego, jakie informacje powinnam zawrzeć w profilu. Jedna uważa, że już na wstępie trzeba wyłożyć karty na stół i podać informację o byciu samotną mamą. Inna mówi, że to może niepotrzebnie odstraszyć niektórych mężczyzn. Odrzucą mnie i nawet nie spróbują poznać, a przecież może między nami zaiskrzyć i wtedy informacja o dziecku nie będzie dla nich aż tak istotna. Jak się o nim dowiedzą, nadal będą chcieli kontynuować znajomość.

Zobacz także: Sąsiedzi zagracają klatkę schodową

Bardzo proszę o rady innych doświadczonych samotnych rodziców. Jak wyglądają Wasze profile randkowe? Podajecie informacje o dzieciach od razu czy na wstępie je pomijacie? Będę bardzo wdzięczna za podpowiedzi. Życzcie mi powodzenia!

B.

Polecane wideo

Horoskop miłosny na MAJ
Horoskop miłosny na MAJ - zdjęcie 1
Komentarze (50)
Ocena: 4.6 / 5
lala (Ocena: 5) 29.06.2022 00:48
Nie ma co się zamartwiać ! Żeby ponownie nie zajść z nowym w ciążę trzeba kontrolować swoje cykle, ponieważ to daje wiedzę o ich zdrowiu, ja wyznaczam płodność za pomocą termometru owulacyjnego MySense i polecam
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 14.06.2022 12:56
Podejrzewam, że problemy tu opisywane są wymysłami "redaktorów" tego portalu. Bzdury i bzdety, a czytelnicy się podniecają. Jeśli ten artykuł jest z życia wzięty, to po prostu daj sobie spokój z portalami randkowymi. Wiedzę czerpię ze swego doświadczenia - w wieku 44 lat zostałem wdowcem. Po ok.roku większość czasu spędzałem na tego typu portalach i randkach. Strata czasu. Nawiązałem znajomości z ok.250 kobietami. Nie byłem wybredny, po prostu większość z nich była w tragicznej sytuacji materialnej, szukała bliskości, wsparcia, bądź seksu. Większość z nich miała problemy emocjonalne i psychiczne. Część z nich potrzebowała dowartościowania po przebytych traumach i związkach. Nieomal wszystkie przedstawiały się na tych portalach odmłodzone i z nieaktualnymi zdjęciami. Grały. Mógłbym napisać książkę. Nie tędy droga. Wyjdź do klubu, na ulicę, do kawiarni, do znajomych. Tylko tam, w realnym życiu poznasz człowieka.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 25.05.2022 10:10
fajnie jak od początku facet wie i akceptuje temat, ale to znajomości zawierane na żywo tak przechodzą, ale na portalu randkowym ciężki temat, różni ludzie różnie reagują. tak czy inaczej jakby wam wyszło, to polecam antykoncepcje w formie diafragmy caya - to ty kontrolujesz kiedy się zabezpieczacie!
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 18.05.2022 11:15
Gdyby facet po pol 2 miesiącach powiedział mi ze ma dziecko, tylko bym bardziej cierpiała. I on może też? Ale zostawiłabym go i tak. Bo nie chciałabym z kimś dzieciatym budować związku. Mam takie prawo i każdy inny tez ma. Nie wiem czy na profilu info ale na początku pasuje powiedziec
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 16.05.2022 23:14
Pytanie co jest gorsze; szok osoby, której po czasie powiesz o dziecku czy potencjalnie mniej zainteresowanych na dzień dobry? Ja bym się czuła dziwnie, gdybym od początku nie wiedziała. Możesz jednak podejść ludzi trochę :) opisz co lubisz, czym żyjesz, w jaki sposób lubisz spędzać czas... tak, żeby ktoś po drugiej stronie mógł sobie ten czas z tobą wyobrazić :P a na koniec dodaj informację, że jesteś mamą trzylatki. Jeśli kogoś to odstraszy - trudno. W sumie to twoje dziecko jest teraz bardzo małe i absorbujące. Jakby to było większe dziecko, to może wydawałabyś się bardziej 'dostępna'. Może poczekaj z 7 lat :P :P
odpowiedz

Polecane dla Ciebie