Kiedy powiedzieć mu o tym, że mam dziecko?

„Na profilu randkowym lepiej od razu zaznaczyć, że jestem mamą, czy nic nie wspominać o córce?”.
Kiedy powiedzieć mu o tym, że mam dziecko?
fot. Unsplash (Bekah Allmark)
13.05.2022

W najbliższym czasie chciałabym założyć sobie profil randkowy. To będzie mój pierwszy raz. Do tej pory byłam w wieloletnim związku, doczekaliśmy się z partnerem córki, ale zupełnie przestaliśmy się dogadywać i podjęliśmy decyzję o rozstaniu. Helenka ma 3 lata.

Moje koleżanki mają odmienne zdanie co do tego, jakie informacje powinnam zawrzeć w profilu. Jedna uważa, że już na wstępie trzeba wyłożyć karty na stół i podać informację o byciu samotną mamą. Inna mówi, że to może niepotrzebnie odstraszyć niektórych mężczyzn. Odrzucą mnie i nawet nie spróbują poznać, a przecież może między nami zaiskrzyć i wtedy informacja o dziecku nie będzie dla nich aż tak istotna. Jak się o nim dowiedzą, nadal będą chcieli kontynuować znajomość.

Zobacz także: Sąsiedzi zagracają klatkę schodową

Bardzo proszę o rady innych doświadczonych samotnych rodziców. Jak wyglądają Wasze profile randkowe? Podajecie informacje o dzieciach od razu czy na wstępie je pomijacie? Będę bardzo wdzięczna za podpowiedzi. Życzcie mi powodzenia!

B.

Polecane wideo

Horoskop miłosny na MAJ
Horoskop miłosny na MAJ - zdjęcie 1
Komentarze (30)
Ocena: 4.47 / 5
gość (Ocena: 5) dzisiaj 08:54
Nie ma to jak na starcie budowanie związku na zatajaniu i niedopowiedzeniach. Przeczuwam świetlaną przyszłość... i współczuję każdemu facetowi, który stanie na twojej drodze.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) dzisiaj 08:46
"a przecież może między nami zaiskrzyć i wtedy informacja o dziecku nie będzie dla nich aż tak istotna" - no nie mogę... "Hej, a tak w ogóle zapomniałam wspomnieć, że ze mną w pakiecie idzie wychowywanie i łożenie na cudzą spermę przez najbliższe 15 lat. A no i jeszcze, że tatuś zawsze będzie w życiu córeczki, także dealuj z tym. No ale to chyba mało istotne, skoro podoba ci się mój tyłek, nie?" Hahahahahahahahaha. Nie.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) dzisiaj 02:52
Z perspektywy kobiety, która w życiu nie chciałaby umawiać sie z facetem z dzieckiem bardzo docenilabym, gdyby ta informacja była od razy na jego profilu. Nie traciłabym na niego czasu. Nie każdy ma ochotę ba bawienie się w tatusia i to jest okej. Od razy napisz
odpowiedz
gość (Ocena: 4) wczoraj 18:24
Myślę, że lepiej jak najszybciej. Potem poczuje sie oszukany.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) wczoraj 15:16
Nigdy, niech się domyśli! Jpr 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️
odpowiedz

Polecane dla Ciebie