Sąsiedzi zagracają klatkę schodową

„Stare szafki, śmierdzące buty, kartony… Nie da się na to patrzeć”.
Sąsiedzi zagracają klatkę schodową
Fot. Unsplash (Aedrian)
11.05.2022

Mam wielki problem z moimi sąsiadami. Na piętrze mieszkam tylko ja i oni, trzecie mieszkanie jest póki co puste. Nie mogę dosłownie znieść tego, co dzieje się na naszym wspólnym holu. Piętro niżej są ładne donice z kwiatami, a u nas dosłownie śmietnik.

Sąsiedzi wystawili przed drzwi starą rozwalającą się szafkę. Chyba nie chcą jej wyrzucić, bo zalega już od prawie miesiąca. Do tego mnóstwo znoszonych, starych, śmierdzących butów. Niektóre z nich pewnie nadal noszą, tylko nie trzymają ich w mieszkaniu. No i wisienka na torcie, kartony. Po telewizorze, czajniku elektrycznym, i nie wiem po czym jeszcze. Jeden na drugim, na kupie. Nie da się na to patrzeć. Zrobiła się u nich pod drzwiami rupieciarnia, ale ponieważ mieszkam naprzeciwko, muszę to oglądać codziennie. Wstyd mi zapraszać gości do siebie.

Zobacz także: Przyjaciółka zasypuje mnie zdjęciami swojego dziecka

Nie mam niestety takiego charakteru, żeby się z nimi skonfrontować. W nikim nie chcę mieć wroga, ale denerwuje mnie widok tych wszystkich gratów wokół. Co mogę zrobić w tej sytuacji? Bardzo proszę o jakieś wskazówki.

Ola

Polecane wideo

Co powiesić na ścianie w wymarzonym mieszkaniu? Najpiękniejsze inspiracje
Co powiesić na ścianie w wymarzonym mieszkaniu? Najpiękniejsze inspiracje - zdjęcie 1
Komentarze (17)
Ocena: 4.76 / 5
gość (Ocena: 5) wczoraj 11:08
Wynieś w nocy do śmietnika.
odpowiedz
Janka (Ocena: 1) 12.05.2022 12:40
Suwereny, dumni wolacy.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 11.05.2022 14:45
Mialam ostatnio taka sytuację, ze ktos,, wystawil " swojemu współlokatorowi walizki na klatke schodowa . Rzeczy tak staky kilka dni i inrerweniowala straz miejska, rzeczy zostały usunięte. Mozna zgłosić do spółdzielni w pierwszej kolejności w tym wypadku.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 11.05.2022 09:57
Zawsze się trafi taka zakała na osiedlu, zawsze. My mieszkamy w szeregówkach dwulokalowych (czyli mieszkanie na górze i na dole) i miejsce parkingowe przed mieszkaniami zaraz. Moja sąsiadka albo wręcz parkuje na moim miejscu moją częścią auta albo rozstawia kram swoich dzieciaków ( rowerki, hulajnogi) tak że ja nie mam jak zaparkować bez szkody na moim aucie. Byłam u niej w domu, tłumaczę jej że ma swoje miejsce, ma swoje mieszkanie i niech wypada z rzeczami z mojej części na to ona " o jezu, będziesz miała dzieci to zobaczysz". wg. niej powinnam parkować na drzewie bo ona ma 3 bąbelki.
zobacz odpowiedzi (5)
gość (Ocena: 5) 11.05.2022 08:32
mialam to samo. wynioslam na smietnik i skonczylo sie zagracanie
odpowiedz

Polecane dla Ciebie