Chłopak, z którym byłam na kilku randkach, nagle spotyka się z inną dziewczyną

„Poczułam się jak skończona idiotka”.
Chłopak, z którym byłam na kilku randkach, nagle spotyka się z inną dziewczyną
Fot. Unsplash.com (Priscilla Du Preez)
05.05.2022

Na początku kwietnia poznałam Janka. Sądziłam, że wszystko zmierza w dobrym kierunku. Byliśmy na kilku randkach. Wydawało mi się, że udanych. Zawsze mieliśmy tematy do rozmowy, dużo żartowaliśmy, flirtowaliśmy. Każde spotkanie kończył stwierdzeniem, że będzie się odzywał i że umówimy się na kolejne. Przez parę ostatnich dni milczał, ale postanowiłam się nie narzucać i dać mu przestrzeń. W majówkę okazało się jednak, że on już spotyka się z inną dziewczyną.

Ona oznaczyła go na zdjęciu na Facebooku. Wyjechali razem w góry. Na zdjęciach przytulali się, obejmowali, byli tam tylko we dwoje. Poczułam się jak skończona idiotka.

Zobacz także: Moja siostra znów wdała się w romans z żonatym facetem

Zastanawiam się, czy to ze mną jest coś nie tak, czy z facetami. Przecież Janek mógł mi powiedzieć wprost, że nie ma ochoty na kontynuowanie znajomości. Byłoby mi przykro, ale ok., dałabym sobie z tym jakoś radę. On tymczasem randkował sobie ze mną, robił mi nadzieję, że będzie z tego coś więcej, a w majówkę okazało się, że ma nową dziewczynę.

To nie pierwszy raz, kiedy spotykam się z takim zachowaniem. Jak ja mam ufać drugiemu człowiekowi, skoro wszyscy wokół ściemniają i nie potrafią być szczerzy.

R.

Polecane wideo

Horoskop miłosny na MAJ
Horoskop miłosny na MAJ - zdjęcie 1
Komentarze (46)
Ocena: 4.85 / 5
Mmm (Ocena: 5) 15.05.2022 21:39
Ja dlugo myslalam tak samo. Ale zmieniły Mi się zasady. Teraz do czasu wyznania/ zobowiazania jestem singielka i randkuje z wieloma osobami. Mowie o tym od razu i sprawdzam reakcje 😆 I dystans fizyczny for czasu az “jestesmy w zwiazku” zadnych przytulanek czy pocalunkow. Sprawdza sie w 100% powodzenia!!
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 05.05.2022 17:14
Ogólnie ludzie są różni jak widać... dla jednych to niedopuszczalne, żeby randkować z kilkoma osobami jednocześnie (najpierw poznaj kogoś i ocen czy nic z tego nie będzie, zanim zaczniesz się umawiać z kimś innym) a dla innych normalne. No jak dla mnie co innego pierwsze spotkanie zapoznawcze, a co innego seria spotkać i feedback, że wszystko jest spoko i chce się kontynuować znajomość. Moim zdaniem, wiadomość w stylu; miło było, ale to jednak nie to - naprawdę wszystok zmienia. I serio, teraz jest jakas plaga wsrod ludzi, którzy urywaja znajomości jakby człowiek było odpadem do wyrzucenia. Nie trzeba być w związku, żeby kulturalnie się pożegnać albo zaproponować kolegowanie się.
zobacz odpowiedzi (2)
gość (Ocena: 5) 05.05.2022 15:58
Zwyczajny egocentryczny dupek! Ale takich sie wyczuwa.. dziewczyny, badzcie czujne. Omijajcie pajacow z daleka.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 05.05.2022 13:59
Widzę, że większości tutaj benching albo ghosting odpowiada, że jest ok. No to tego wam życzę. Waszym dzieciom też, empatyczne zera.
zobacz odpowiedzi (2)
gość (Ocena: 2) 05.05.2022 10:28
Wydumany problem ;) Razem nie byliście, to byly jedynie randki, więc on ma prawo spotykać się z kim tylko chce. :) Rada dla Ciebie na przyszłość, po prostu musisz robić tak samo i również spotykać się i randkować z kilkoma facetami, a nie tylko jednym:) Jakbyś miała w zanadrzu jeszcze 3 kandydatów, z ktorymi bys sie umawiala na kawę, to nawet nie obeszłoby Cię to, że jakiś tam Janek pojechał w góry z inną dziewczyną. Skup się na sobie ;) Widocznie nie byliscie sobie pisani, to wszystko ;)
zobacz odpowiedzi (25)

Polecane dla Ciebie