Siostra wyznała mi, że jest biseksualna

„Prosiła, żeby nic nie mówić rodzicom”.
Siostra wyznała mi, że jest biseksualna
Fot. Unsplash
03.05.2022

Obie z siostrą pochodzimy z dość konserwatywnej rodziny. Nasi rodzice są bardzo wierzący i tego samego oczekują również od nas. Z tym oczywiście różnie bywa. Zdarza mi się im powiedzieć, że idę do kościoła, a tak naprawdę wybrać się na godzinny spacer. Młodsza siostra robi podobnie.

Ostatnio trochę o tym rozmawiałyśmy i przyznała mi się, że trudno spokojnie jej siedzieć w kościelnej ławce, kiedy zna podejście Kościoła do osób LGBT. Zapytałam, dlaczego tak się tym przejmuje, a wtedy wyznała, że jest biseksualna. Ma 15 lat. Wcześniej była zauroczona jednym chłopakiem, a teraz podkochuje się w koleżance z klasy.

Zobacz także: Przyjaciółka zasypuje mnie zdjęciami swojego dziecka

Jej wyznanie zrobiło na mnie duże wrażenie, choć starałam się tego nie okazać. Siostra poprosiła mnie o dyskrecję, zwłaszcza jeśli chodzi o rodziców. Oni by nie zrozumieli.

Cieszę się, że mi zaufała i powierzyła swoją tajemnicę. Smutno mi jednak, że jeszcze przez kilka lat będzie musiała się z tym kryć. Rodzice być może nigdy nie poznają o niej prawdy. Pewnie najlepiej by było, gdyby związała się kiedyś z chłopakiem, ale przecież różnie może być. Najważniejsze, żeby była szczęśliwa.

Z.

Polecane wideo

Horoskop miłosny na MAJ
Horoskop miłosny na MAJ - zdjęcie 1
Komentarze (39)
Ocena: 4.9 / 5
MAX (Ocena: 5) 08.05.2022 17:51
Współczuję takim dzieciom. Mija córka ostatnio tez stwierdzila ze podobają jej się zarówno dziewczyny jak i chłopcy. I co mam zrobić, potępiać? To moje dziecko i ma być szczęśliwa nie krzywdząc przy tym nikogo.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 08.05.2022 08:54
Z kolezanka na luzku do lusterka porownywalysmy sobie cipki. Bylo to z 13. Teraz normalnie jestem hetro
odpowiedz
Aska (Ocena: 5) 08.05.2022 08:47
Ja jak bylam mloda to Azorek potrafil mnie dolizac do szczytowania. Zeraz robi to moj Maz
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 04.05.2022 12:47
Zabawne jak głośno dewotki potrafią krzyczeć o szatanie, gdy chodzi o lgbt+, ale gwałcenie 9-latków przez oblechów w sutannach jakoś ich nie rusza.
zobacz odpowiedzi (1)
Lol (Ocena: 1) 03.05.2022 23:55
Niczym wattpad
odpowiedz

Polecane dla Ciebie