Kłócimy się z moim narzeczonym codziennie. Mam już tego dość…

„Gdybyśmy nie byli zaręczeni, to pewnie już dawno byśmy się rozstali”.
Kłócimy się z moim narzeczonym codziennie. Mam już tego dość…
Fot. Unsplash.com (Priscilla Du Preez)
23.03.2022

Od dwóch miesięcy mój związek przypomina koszmar. Kłócimy się z Adrianem praktycznie codziennie. Czasem kłótnia trwa kilka minut, czasem przedłuża się do dwóch, trzech godzin. Ja mam już tego dość, ale widzę, że on też. Obiecujemy sobie, że będziemy dla siebie bardziej wyrozumiali, a następnego dnia kołowrotek zaczyna się od nowa.

Powód kłótni jest różny, ale głównie dotyczy naszego zbliżającego się ślubu. Puszczają nam nerwy, nie dogadujemy się w wielu kwestiach. On ma olewczy stosunek do pewnych kwestii, a ja nie potrafię ich odpuścić. Denerwuje mnie, że załatwienie ich stanowi dla niego taki wysiłek i problem, z wieloma sprawami czuję się pozostawiona sama.

Zobacz także: Mama mojego chłopaka ciągle mnie straszy wojną

Nachodzą mnie myśli, że mam ochotę rzucić to wszystko i odejść. Powstrzymuje mnie to, że jesteśmy razem od czterech lat i mamy się pobrać. Gdybyśmy nie byli zaręczeni to pewnie już dawno byśmy się rozstali.

Czuję się zdołowana tą całą sytuacją. Jestem zestresowana zbliżającym się ślubem i naszymi kłótniami. Tłumaczę sobie, że po weselu nasz stres minie i wszystko wróci do normy. Najgorsze jest to, że kocham Adriana, ale coraz częściej łapię się na myśleniu, że wcale go nie lubię, że mnie wkurza.

Też to przechodziłyście przed ślubem? Czy takie kłótnie są normalne i po ślubie wszystko wróci do normy? Wcześniej dobrze się dogadywaliśmy… Nie zgodziłabym się wyjść za kogoś, kogo nie kocham i z kim nie widzę wspólnej przyszłości. Teraz jednak już sama nie wiem, co o tym wszystkim myśleć. Proszę o rady.

Z.

Polecane wideo

Rozpoczyna się nowy rok astrologiczny. Oto horoskop dla wszystkich znaków zodiaku
Rozpoczyna się nowy rok astrologiczny. Oto horoskop dla wszystkich znaków zodiaku - zdjęcie 1
Komentarze (33)
Ocena: 4.27 / 5
gość (Ocena: 5) 07.04.2022 20:14
Skoro oboje jesteście świadomi okropności waszych kłótni i oboje chcecie poprawy to względnie dobrze rokujecie jako para.
odpowiedz
Katarzyna (Ocena: 5) 29.03.2022 12:04
Nie. Będziecie standardowym polskim małżeństwem. Jak się co do drugiego domu wejdzie to atmosfera jest taka że się chce uciekać. Musisz być niezłą jedzą.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 27.03.2022 23:23
Uciekaj. Ja tak niestety przed ślubem nie miałam. Wszystko było ok. Dopiero po ślubie mąż pokazał prawdziwe oblicze
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 26.03.2022 16:10
Nie, nie kłóciliśmy się. O co tu się kłócić? Wybierz salę jaka ci się podoba (skoro on ma gdzieś), wybierz jakiś polecany zespół i tak dalej. Po co tu się spinać? My z moim organizowaliśmy wszystko razem i decydowaliśmy razem, poza kwiatkami, one były po mojej stronie, jedynie uzgodniliśmy budżet. Jedynie kamerzysta był moim wymysłem, ale tutaj też: pokazałam mu przykładowy film (naszej koleżanki) i sam stwierdził: bierzemy ich, alb nikogo innego. Zaproszenia wybrał on i uważam, że bardzo gustowne.
odpowiedz
Uyt (Ocena: 5) 26.03.2022 07:38
Niektórzy kłócą się nawet przy skręcaniu mebli czy wyborze imienia a potem wstawiają słodkie zdjęcia na FB jakim to są idealnym małżeństwem.....bleeeee
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie