Chłopak, z którym swatają mnie znajomi, nie wykazuje żadnej inicjatywy…

„Pierwsze spotkanie poszło dobrze, ale od tamtego czasu nic się nie dzieje…”.
Chłopak, z którym swatają mnie znajomi, nie wykazuje żadnej inicjatywy…
Fot. Unsplash (Matheus Ferrero)
25.05.2022

Jestem po paskudnym rozstaniu, które mocno odchorowałam. Przez dłuższy czas nie miałam ochoty wchodzić w nowe związki i poznawać nowych facetów. Dałam sobie czas tylko dla siebie. Ostatnio poczułam jednak, że chcę spróbować się na kogoś znowu otworzyć. Spróbować zaufać.

Znajomi stwierdzili, że mają dla mnie idealnego chłopaka. On mieszkał do tej pory na południu Polski, a ostatnio przeprowadził się do Warszawy, bo tutaj znalazł pracę. On też jest po przejściach. Z wyglądu nie moja bajka, ale nie mogę powiedzieć, że mi się nie spodobał. Ma coś w sobie, a już na pewno zyskuje przy rozmowie.

Zobacz także: Mama mojego chłopaka ciągle mnie straszy wojną

Jemu moje zdjęcie się spodobało, więc napisał do mnie i zaprosił na kawę. Umówiliśmy się i było naprawdę bardzo fajnie. Czułam się, jakbyśmy się znali od lat. Było swobodnie, wesoło, nie było krępującego milczenia. Odniosłam wrażenie, że mu się spodobałam, bo powiedział, że koniecznie musimy to powtórzyć. Zgodziłam się.

Od tamtej pory minął miesiąc. W tym czasie napisaliśmy do siebie zaledwie kilka wiadomości, takich ogólnikowych. O pracy, o wojnie, o zdrowiu. Nic nadzwyczajnego, a już na pewno nic, co zakrawałoby choć trochę o flirt. Nie pojawiła się też z jego strony propozycja spotkania w konkretnym terminie.

Nie rozpaczam z tego powodu, bo widziałam go tylko raz w życiu. Nie zakochałam się, ani nie nastawiłam na romans czy związek stulecia, ale tak po kobiecemu zastanawiam się, o co mogło chodzić. Wiem już, że nic z tego nie będzie i zacznę po prostu randkować z innymi chłopakami aż trafię na takiego, który będzie odpowiedni, ale może Wy macie pomysł, czemu facet najpierw daje do zrozumienia, że wszystko jest OK. i że chce kontynuacji znajomości, a potem nie przejawia inicjatywy?

Karo

Polecane wideo

Znaki zodiaku, które są uwielbiane przez innych. Mają świetną energię i cudowny charakter
Znaki zodiaku, które są uwielbiane przez innych. Mają świetną energię i cudowny charakter - zdjęcie 1
Komentarze (19)
Ocena: 3.95 / 5
Julia32 (Ocena: 5) 25.05.2022 15:09
🤣🤣🤣🤣 jaka wies w stolicy Polski swatki sie znalazy
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 25.05.2022 06:53
Dobra rada: nie analizować, nie zaprzątać sobie tym głowy. Gdyby mu zależało, to byś wiedziała.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 30.03.2022 06:43
Mnie też kiedyś próbowano swatać. To jest coś potwornego dla mnie. Czułem się nic nie warty, że otoczenie szuka mi kobiety. Robili to z taką zaciekłością że sie zbuntowałem. Kolega z pracy miał szwagierkę. Bardzo kobiecą i miłą dziewczynę ale zupełnie nie podobała mi się z twarzy. Już na pierwszej randce kleiła sie do mnie oprowadzała po znajomych i opowiadała tajemnice rodzinne ( o ojcu alkoholiku). Wyczułem z jej słów desperację i postanoiwiłem się wycofać. To było w 1997 r i nie było wtedy komórek, po prostu do niej się juz nie odezwałem. Kolega zwyzywał mnie od pedałów bo pytala o mnie i płakała. Nie żałuje tego bo jestem bardzo przystojnym facetem i kobiety same mnie nie raz podrywały. Oczywiście te śmiałe bo większość księżniczek tylko czeka aż się do nich zagada i poderwie. Ja raczej czekałem na zielone światło w postaci uśmiechu i szczerego spojrzenia. Trafiłem na taką dziewczynę jesteśmy małżeństwem od 2000 roku. Także swatanie to głupi pomysł całkowicie nie dla mnie.
zobacz odpowiedzi (2)
gość (Ocena: 1) 26.03.2022 00:53
Poznał kogoś innego prawdopodobnie.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 1) 23.03.2022 14:26
Ona się też nie stara to też ją olać.
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie