Siostra mojego chłopaka mnie przed nim ostrzegła. Co robić?

Klaudia nie wie, komu ufać.
Siostra mojego chłopaka mnie przed nim ostrzegła. Co robić?
Fot. Unsplash (Ed Robertson)
16.03.2022

Miesiąc temu poznałam J. Zakochałam się po uszy już po kilku spotkaniach. Ciekawe rozmowy, wzajemna chemia, między nami aż iskrzy. Nigdy wcześniej nie przeżyłam czegoś takiego.

Wszystko układało się dobrze do ostatniego weekendu, kiedy poznałam jego siostrę. J. musiał ją podwieźć do lekarza samochodem, a ja pojechałam z nimi. Była zdziwiona moją obecnością, nie miała pojęcia o moim istnieniu. To mnie zaskoczyło, ale stwierdziłam, że może nie są ze sobą na tyle blisko, aby jej o mnie opowiadał. W czasie drogi wypytywała mnie, jak długo się znamy. Padały też pytania o Weronikę, poprzednią dziewczynę J. Czy już się z niej wyleczył? Czy ostatnio z nią rozmawiał? Powiedziała, że jej brat zmienia dziewczyny jak rękawiczki i jedynie z Weroniką był trzy lata.

Zobacz także: Mama mojego chłopaka ciągle mnie straszy wojną

J. w czasie rozmowy próbował obrócić wszystko w żart, ale ja poczułam się dziwnie. Nic nie wiedziałam o tej Weronice, nic mi o niej nie mówił. Jego siostra powiedziała wprost, że skoro o niej nie wspomniał ani słowem, to pewnie nadal go boli tamto rozstanie.

Nie wiem, co o tym wszystkim myśleć. Nie chcę być dla J. tylko kolejnym sposobem na zapomnienie o Weronice. Ja się w nasz związek zaangażowałam na poważnie.

J. nie chce o tym rozmawiać, choć próbowałam. Może powinnam umówić się na spotkanie z jego siostrą sam na sam? Może ona powie mi więcej?

Klaudia

Polecane wideo

Nad tymi znakami zodiaku wiszą czarne chmury. Rozstaną się jeszcze w tym roku
Nad tymi znakami zodiaku wiszą czarne chmury. Rozstaną się jeszcze w tym roku - zdjęcie 1
Komentarze (9)
Ocena: 4.56 / 5
Pogromca internetu (Ocena: 5) 27.10.2022 21:22
Każdy ma swój czas, żeby orzerobić rozstanie z ale jeśli wypytujemy o szczegóły, ta osoba przeżywa to jeszcze raz i jeszcze! Niech przerobi to sam, nie wymuszajcie na siłę. A siostrze tego J. Powiedz: Von od mojego chłopaka.
odpowiedz
Bob (Ocena: 1) 28.03.2022 10:06
Matko kochana ale niektórzy mają problemy 🤣
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 27.03.2022 14:37
Jedź do dubaju bedzie jak w raju 😂
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 16.03.2022 13:39
Siostra jest zazdrosna, ale chłopakowi daj szansę, bo możliwe że sprawa jest dość świeża. Nie wolno rozmawiać z ludźmi, szczególnie takimi których chcemy być bliżej na siłę. Musisz zbudować zaufanie, nie zawsze ma się ochotę od razu na samym początku mówić o wszystkim. Daj mu czas. Jeśli nic się nie zmieni, odpuść.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 16.03.2022 12:26
Może jest zła, że brat nie jest dalej z tą całą Weronika bo się lubiły? On jakiś dziwny nie chce powiedzieć o swoich byłych związkach
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie