Mój partner jest uzależniony od matki

„Chciałabym, żeby się od niej odciął”.
Mój partner jest uzależniony od matki
Fot. Unsplash (Seth Doyle)
24.02.2022

Byłam tak zapatrzona w mojego chłopaka, że długo nie dostrzegałam, jaki jest naprawdę. Spodobał mi się, bo był przystojny, wygadany, wyglądał na duszę towarzystwa. Wydawał mi się bardzo męski i zdecydowany. Pamiętam jedną z naszych randek. To było zaraz na początku naszej znajomości. Zaprosił mnie do swojego domu, bo podobno musi coś szybko załatwić. Przepraszał i zapewniał, że tylko chwilę to potrwa. Chciałam zaczekać przed drzwiami, ale zaciągnął mnie do środka. A tam odświętnie ubrani rodzice przy stole. Nawet nie udawali zaskoczonych. Siedziałam tam jak na szpilkach.

Teraz nie jest lepiej. Mama wydzwania do niego praktycznie codziennie. Wypytuje, co podałam mu na obiad. Czasami nie mam na to czasu, więc wychodzimy gdzieś na miasto, albo odgrzewam mu coś z zamrażarki. Wtedy ona stwierdza, że „bidulka z niego” i jak chce, to ona mu ugotuje coś porządnego. Ostatnio zauważyła, że guzik od kurtki wisi na cienkiej nitce i zaraz się oderwie. Zapytała wtedy, jak ja o niego dbam i czy nie widzę takich rzeczy. Szybko mu to naprawiła i była z siebie dumna. Takich sytuacji jest tak dużo, że nie ma sensu tego przytaczać.

Zobacz także: LIST: „Mąż wydziela mi po 20 zł dziennie”

Kocham go i wiem, że wiele potrafi, ale ona nigdy nie pozwoli mu rozwinąć skrzydeł. On albo się boi spróbować, albo to strach przed nią. Ale jeśli on się nie zmieni, to ona nie przestanie o wszystkim decydować. Pewnie sama wyznaczy termin ślubu i porodu naszego dziecka, później wybierze imię, zajmie się jego wychowaniem. To jest jej żywioł, a on nie potrafi się sprzeciwić. Chciałabym, żeby się od niej odciął.

Gosia

Polecane wideo

Wysportowana seniorka wzbudza sensację na siłowni. „Mylą mnie z moją wnuczką”
Wysportowana seniorka wzbudza sensację na siłowni. „Mylą mnie z moją wnuczką” - zdjęcie 1
Komentarze (29)
Ocena: 4.83 / 5
gość (Ocena: 1) 23.03.2022 14:30
Powinien od ciebie odejść.
odpowiedz
Catcat (Ocena: 5) 21.03.2022 22:03
Moj niestety tez najbardziej dbal o to co pomysli mamusia. Dzwoniła codziennie a on się spowiadał. Nie nauczyla go radzenia sobie z przeciwnościami tylko pilnowala czy jestem wystarczajaco dobra. Nie umial nawet jej się przyznac ze jestem starsza i mam dzieci i taka mnie kocha bo biedna by dostala zawalu ( jakby nie umiala się skoncentrować na swoim zwiazku). Mimo, ze kochalismy sie bardzo on odszedl do mamuni. Nie wiem jak można to robić dorosłemu dziecku. Chore babsko.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 27.02.2022 01:06
Posłuchaj uczucie to nie wszystko też się zakochałam ale jak przyjrzałam się co się dzieje w takim układzie matka syn dostałam szoku nie mialam kompletnie zielonego pojęcia że takie sytuacje mają miejsce w świecie wycofałam się z niego bo ta kobieta i on by mnie zniszczyli psychicznie nie zmieni się to aż do śmierci uciekaj i to natychmiast dziewczyno idź po rozum do głowy sama do tego doszłam już po pierwszej wizycie
odpowiedz
Uciekaj (Ocena: 5) 25.02.2022 18:49
Mój ojciec taki byl. Uzalezeniony od swojej matki. W efekcie rodzice się rozwiedli, ojciec miał gdzieś dzieci które zabrała matka i został sam ze swoją toksyczna mamusia na gospodarce a ja z siostrą wychowaliśmy się w robótek rodzinie. Mój ojciec po pracy najpierw wracaj na obiad do mamusi by opowiedzieć co w pracy a dopiero potem do żony i dzieci. To chore. Uciekaj gdzie pieprz rośnie. Sam fakt że Ci na pierwszej randce zrobił taki numer to już dramat!
odpowiedz
xxx (Ocena: 5) 25.02.2022 15:37
To jest zarT????????!!!!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie