Nigdy nie zapomnę o moim eks z jednego, konkretnego powodu…

„Ciągle to wspominam” – pisze Ola.
Nigdy nie zapomnę o moim eks z jednego, konkretnego powodu…
Fot. Unsplash (Nemanja)
23.02.2022

Wczoraj sobie uświadomiłam, że od rozstania z Łukaszem minęły dwa lata. Ktoś inny w tym czasie pewnie już dawno ułożyłby sobie życie. Nie wiem, zakochał się, czy stworzył nowy związek. Ja podejmowałam próby, ale za każdym razem relacje dobiegały końca. Powodem byłam oczywiście ja, a raczej to, że wciąż nie mogę zapomnieć o Łukaszu z jednego, konkretnego powodu.

Zobacz także: LIST: „Mąż wydziela mi po 20 zł dziennie”

Nigdy wcześniej z nikim nie miałam tak szalonego, namiętnego, zwierzęcego wręcz życia intymnego. Potrafiliśmy to robić codziennie, czasem nawet kilka razy w ciągu dnia. W mieszkaniu i poza nim, w samochodzie, w parku, w przymierzalni. Nie mogliśmy się sobą nasycić. On znał dokładnie moje ciało i wiedział, jak mnie dotykać, pieścić, całować, żebym dosłownie odleciała. Nigdy przedtem ani nigdy potem nie było mi z facetem tak dobrze w łóżku.

Jeśli mam być zupełnie szczera, a tutaj mogę, bo piszę to anonimowo, brakuje mi tej iskry podniecenia. Byliśmy z Łukaszem około rok razem. To niedługo, ale każdy dzień był pełen namiętności. Czułam, że nikt mnie tak nie pragnie, jak on i że nikogo ja już tak nie będę pragnąć.

To on podjął decyzję o rozstaniu. Myślę o tych wszystkich kobietach (a może jednej kobiecie, bo nie wiem, czy jest w stałym związku), z którymi chodzi do łóżka i tak zwyczajnie im zazdroszczę. Nie chcę wyjść na nimfomankę. Gdybym nią była to chciałabym to robić z kim popadnie, non stop. Problem polega na tym, że z facetami, z którymi umawiałam się po rozstaniu, nie było po prostu tej iskry. Z niektórymi w ogóle nie szłam do łóżka, bo nie miałam na to ochoty.

Myślę o Łukaszu i o tym, że być może kiedyś stworzę z kimś związek sto razy lepszy, bo oparty na zaufaniu, uczuciach, szczerości, ale że będzie w nim brakowało tego czegoś. Tej zwierzęcej iskry. Tego braku hamulców w łóżku.

Chciałabym się uwolnić od tych wspomnień, a z drugiej strony wracanie do nich sprawia, że czuję, że żyję. Przytrafiło mi się coś niesamowitego. Nie chcę o tym zapomnieć.

Ola

Polecane wideo

Zmysłowa bielizna? Tak - dla mężczyzn. Rihanna stworzyła wyjątkową walentynkową kolekcję
Zmysłowa bielizna? Tak - dla mężczyzn. Rihanna stworzyła wyjątkową walentynkową kolekcję - zdjęcie 1
Komentarze (27)
Ocena: 4.7 / 5
gość (Ocena: 5) 29.03.2022 18:57
To ja wam powiem: mam 51 lat, bez męża 8 . W łóżku zajefajnie, ale pozwolił sobie na życie z moją koleżanką. Disco polo łączy ludzi. A syna nie potrafił ani wychować, ani przekazać wartości. Pozdrawiam serdecznie wszystkie kobiety pokrzywdzone.
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 26.02.2022 18:28
Cienaś się jak deska w tartaku?
odpowiedz
ooO (Ocena: 5) 23.02.2022 19:24
Każda kobieta choć raz w życiu powinna czegoś takiego zaznać.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 23.02.2022 19:12
Ch ja#jak sj
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 23.02.2022 19:10
Porządna kobieta takie rzeczy zachowuje dla siebie a nie dzieli się tym z przypadkowymi ludźmi. Powinnaś się ze wstydu spalić publikując takie wynurzenia.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie