Nigdy nie zapomnę o moim eks z jednego, konkretnego powodu…

„Ciągle to wspominam” – pisze Ola.
Nigdy nie zapomnę o moim eks z jednego, konkretnego powodu…
Fot. Unsplash (Nemanja)
23.02.2022

Wczoraj sobie uświadomiłam, że od rozstania z Łukaszem minęły dwa lata. Ktoś inny w tym czasie pewnie już dawno ułożyłby sobie życie. Nie wiem, zakochał się, czy stworzył nowy związek. Ja podejmowałam próby, ale za każdym razem relacje dobiegały końca. Powodem byłam oczywiście ja, a raczej to, że wciąż nie mogę zapomnieć o Łukaszu z jednego, konkretnego powodu.

Zobacz także: LIST: „Mąż wydziela mi po 20 zł dziennie”

Nigdy wcześniej z nikim nie miałam tak szalonego, namiętnego, zwierzęcego wręcz życia intymnego. Potrafiliśmy to robić codziennie, czasem nawet kilka razy w ciągu dnia. W mieszkaniu i poza nim, w samochodzie, w parku, w przymierzalni. Nie mogliśmy się sobą nasycić. On znał dokładnie moje ciało i wiedział, jak mnie dotykać, pieścić, całować, żebym dosłownie odleciała. Nigdy przedtem ani nigdy potem nie było mi z facetem tak dobrze w łóżku.

Jeśli mam być zupełnie szczera, a tutaj mogę, bo piszę to anonimowo, brakuje mi tej iskry podniecenia. Byliśmy z Łukaszem około rok razem. To niedługo, ale każdy dzień był pełen namiętności. Czułam, że nikt mnie tak nie pragnie, jak on i że nikogo ja już tak nie będę pragnąć.

To on podjął decyzję o rozstaniu. Myślę o tych wszystkich kobietach (a może jednej kobiecie, bo nie wiem, czy jest w stałym związku), z którymi chodzi do łóżka i tak zwyczajnie im zazdroszczę. Nie chcę wyjść na nimfomankę. Gdybym nią była to chciałabym to robić z kim popadnie, non stop. Problem polega na tym, że z facetami, z którymi umawiałam się po rozstaniu, nie było po prostu tej iskry. Z niektórymi w ogóle nie szłam do łóżka, bo nie miałam na to ochoty.

Myślę o Łukaszu i o tym, że być może kiedyś stworzę z kimś związek sto razy lepszy, bo oparty na zaufaniu, uczuciach, szczerości, ale że będzie w nim brakowało tego czegoś. Tej zwierzęcej iskry. Tego braku hamulców w łóżku.

Chciałabym się uwolnić od tych wspomnień, a z drugiej strony wracanie do nich sprawia, że czuję, że żyję. Przytrafiło mi się coś niesamowitego. Nie chcę o tym zapomnieć.

Ola

Polecane wideo

Zmysłowa bielizna? Tak - dla mężczyzn. Rihanna stworzyła wyjątkową walentynkową kolekcję
Zmysłowa bielizna? Tak - dla mężczyzn. Rihanna stworzyła wyjątkową walentynkową kolekcję - zdjęcie 1
Komentarze (30)
Ocena: 4.73 / 5
gość (Ocena: 5) 24.01.2023 19:40
Jak trudno zrozumiec mezczyzn .Fakt maja dziadki branie jak na targowisku proznosci ,tlok przy nich wielki byle Grazyny drugie podchody czynia bo w Warszawie juz ich nie chca chlopy ,i lata nie te.Uroda przasna odpycha.Bidule babcie nie wiedza ze Janusze maja duzo klikaczek na whatsappie az im sie telefon ugina od westchnien cpunek wirtualnych i powrotow bylych babc baranic.Tlok do nich jak na Marszalkowskiej .Meskie ego rosnie na chwile ,ale rosnie tylko prozne ego bo tyle wielbicielek sie do nich pcha.I na tym koniec.Amory w obecnym czasie teoretyczne..Praktycznych brak..szkoda zachodu babcie Grazyny.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 29.03.2022 18:57
To ja wam powiem: mam 51 lat, bez męża 8 . W łóżku zajefajnie, ale pozwolił sobie na życie z moją koleżanką. Disco polo łączy ludzi. A syna nie potrafił ani wychować, ani przekazać wartości. Pozdrawiam serdecznie wszystkie kobiety pokrzywdzone.
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 26.02.2022 18:28
Cienaś się jak deska w tartaku?
odpowiedz
ooO (Ocena: 5) 23.02.2022 19:24
Każda kobieta choć raz w życiu powinna czegoś takiego zaznać.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 23.02.2022 19:12
Ch ja#jak sj
odpowiedz

Polecane dla Ciebie