On po tygodniu wyznał mi miłość

Dla Kasi jest to zdecydowanie za szybkie tempo.
On po tygodniu wyznał mi miłość
Fot. Unsplash (Andrik Langfield)
10.02.2022

Przez wspólnych znajomych poznałam ostatnio Jaśka. Przyjaciele uznali, że pasowalibyśmy do siebie. Najpierw pokazali mi jego zdjęcia, potem jemu moje i zapytali, czy mamy ochotę się ze sobą umówić. Ja uznałam, że czemu nie. Jestem sama od ponad pół roku. Jasiek też był chętny i umówiliśmy się na kawę.

Spotkanie przebiegło naprawdę super. Miło się rozmawiało, z wyglądu też całkiem, całkiem. Umówiliśmy się potem jeszcze trzy razy i to był równie miło spędzony czas. Trochę się całowaliśmy, codziennie do siebie pisaliśmy na Messengerze.

Zobacz także: On zniknął po pierwszej wspólnej nocy…

Po tygodniu Jasiek powiedział mi, że mnie kocha. Dla mnie takie tempo jest zdecydowanie za szybkie. Dopiero się poznajemy, byliśmy na czterech randkach, a on już mówi o miłości? Trochę mnie to przyblokowało, jeśli mam być szczera. Wydawał się normalnym chłopakiem, więc nie wiem, skąd to wyznanie miłości po tak krótkim czasie. Ja go lubię, podoba mi się, ale na pewno nie jestem jeszcze zakochana. Powiedziałam mu to i mam wrażenie, że bardzo go to uraziło. Odzywa się teraz sporadycznie, jest trochę obrażony.

Miałam go okłamać, że też kocham? Przecież to by była głupota. Jeśli on tak stawia sprawę, to nic z tego nie będzie.

Kasia

Polecane wideo

Horoskop miłosny na LUTY
Horoskop miłosny na LUTY - zdjęcie 1
Komentarze (11)
Ocena: 5 / 5
Lena (Ocena: 5) 13.02.2022 12:20
Wyznanie gorącego uczucia po 4 randkach oznacza jedno: WIEJ!!?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 10.02.2022 23:45
Po dwóch by się wprowadził, a po trzech poprosił o pożyczkę. Daj sobie spokój.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 10.02.2022 19:45
Ewakuacja w trybie pilnym! Ten człowiek musi mieć psychikę na poziomie podstawówki, a zakładam ,że z dzieckiem nie chcesz budować przyszłości.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 10.02.2022 14:59
Nie ma złotego środka. Ja nawet nie musiałam wyznawać miłości mojemu mężowi (jesteśmy 13 lat). Po prostu bycie razem od pierwszego dnia było dla nas tak naturalne jak oddychanie.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 10.02.2022 10:17
uciekaj.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie