Koleżanka potępia to, że na Tinderze szukam przygód, a nie kogoś na stałe

Dla mnie ta aplikacja służy do czegoś innego – pisze Joanna.
Koleżanka potępia to, że na Tinderze szukam przygód, a nie kogoś na stałe
Fot. pexels (Cottonbro)
08.02.2022

Do tej pory byłam w dwóch poważnych związkach. Jeden trwał 6 lat, drugi 3. Łącznie to prawie dekada mojego życia. Obecnie jestem tak zniechęcona do wchodzenia w trwałe relacje, że nie szukam nikogo na stałe. Mam 29 lat i po prostu chcę pożyć. Spotykać się z facetami bez zobowiązań. Robić co chcę i z kim chcę.

Uważam, że nikomu, a już zwłaszcza sobie, nie wyrządzam takim postępowaniem krzywdy. Nie rozbijam cudzych związków, nikogo w sobie nie rozkochuję i sama też nie wmawiam sobie, że z poznania tego czy innego faceta wyjdzie coś poważnego. Wszystko jest jasne od początku. Umawiamy się na kawę, a jeśli zaiskrzy to idziemy ze sobą do łóżka.

Zobacz także: On zniknął po pierwszej wspólnej nocy…

Do tej pory skończyły się w ten sposób trzy moje randki, a jestem na Tinderze od 8 miesięcy. Bez przesady więc, że robię to non stop i z kimkolwiek. A tak uważa jedna z moich koleżanek, której ostatnio powiedziałam, że nie szukam w Internecie miłości tylko krótkich romansów. Była szczerze oburzona, co bardzo mnie dziwi, bo ani nie jest jakaś wierząca, ani święta. Potępiła mnie i moje podejście „do własnego ciała”.

Nie ukrywam, że jej reakcja to dla mnie spory szok. Może mi zazdrości, że robię co chcę, a ona jest skazana na swojego brzuchatego męża?

Joanna

Polecane wideo

Rozpoczyna się Chiński Nowy Rok. Co przyniesie nam znak Tygrysa?
Rozpoczyna się Chiński Nowy Rok. Co przyniesie nam znak Tygrysa? - zdjęcie 1
Komentarze (86)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 16.02.2022 22:54
Sory za ortografie Niech robi co chce jej wyburzonej ja i popieram i nie popieram ale to jej a nie nasza decyzja my nie powinniśmy się wtrącać
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 16.02.2022 22:52
Niech robi co chce jej wyburzonej ja i popieram i nie popieram ale to jej a nie nasza decyzja my nie powinniśmy się etrącać
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 12.02.2022 20:28
Co za czasy, że ku.restwo wzbudzą zachwyt, a cnota śmieszność
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 12.02.2022 11:18
A kto zechce potem taką zużytą? Im więcej partnerów seksualnych w życiu tym mniej miłości i przywiązania. Chyba, że masz zamiar milczeć jak grób do końca życia, by się facet nie brzydził cię dotknąć.
zobacz odpowiedzi (12)
gość (Ocena: 5) 11.02.2022 14:02
A co ją to obchodzi?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie