On zniknął po pierwszej wspólnej nocy…

Oliwia czuje się wykorzystana.
On zniknął po pierwszej wspólnej nocy…
Fot. pexels (Pixabay)
04.02.2022

Na początku roku na Tinderze poznałam D. Celowo nie chciałam się od razu umawiać na randkę, tylko najpierw trochę z nim popisać. Rozmowy za każdym razem bardzo fajnie się kleiły, potem doszły do tego jeszcze telefony. Wszystko grało.

Umówiliśmy się na kawę i nie było rozczarowania. Sądziłam, że jest między nami chemia. Wydawał się szczery w swoich słowach i gestach. Następne spotkanie to był długi spacer, a kolejne – kolacja u mnie w domu, po której został do rana.

Zobacz także: Dowiedziałam się, że on od trzech lat mnie zdradza

Kochaliśmy się i wydawało mi się, że na tym polu również jesteśmy dopasowani. Niestety, on chyba uznał inaczej, bo po śniadaniu zniknął i więcej się nie odezwał. Początkowo próbowałam unieść się honorem i nie pisać jako pierwsza. Sądziłam, że on prędzej czy później do mnie napisze i zaproponuje kolejne spotkanie. Wyobrażałam sobie, że przeprosi i wyjaśni, że nie pisał, bo miał przykładowo dużo pracy. Nic takiego jednak nie następowało, więc postanowiłam wreszcie zapytać, o co chodzi. Wtedy okazało się, że mnie zablokował.

To był cios i kompletnie nie umiem sobie wyjaśnić, dlaczego D. postąpił wobec mnie w tak podły sposób. Wykorzystał mnie i zaszył się pod ziemię. Pewnie ma rodzinę albo dziewczynę. Niedobrze mi się robi na samą myśl. Teraz będę miała problem, żeby komukolwiek zaufać.

Oliwia

Polecane wideo

Horoskop miłosny na LUTY
Horoskop miłosny na LUTY - zdjęcie 1
Komentarze (179)
Ocena: 4.79 / 5
Alarm (Ocena: 5) 01.04.2022 21:59
Dupa +całuss=głupi facet
odpowiedz
Alarm (Ocena: 5) 01.04.2022 21:41
Na bank mu powie ty debilu
odpowiedz
Alarm (Ocena: 5) 01.04.2022 21:38
Niech jej powie w dupie cię mam to po sprawie
odpowiedz
Alarm (Ocena: 5) 01.04.2022 21:10
Ja miałam podobne przyszedł do mojego domu fajne się bawiliśmy a po1 dniu okazało się że z mnom zerwał, nie odzywa się do mnie do dziś i jestem oburzona jego zachowaniem.😡😡😡👺👺👺👺💢💢💢🗯️🗯️😠😠😠😠😤😤😤👺👺💢💢🗯️🗯️🗯️😠😠😡😡😠😡😡😡😡😠😡👿👿👿👿👿👿👿
odpowiedz
olaf (Ocena: 5) 24.02.2022 23:56
płacz ? trzeba było nie dawać dupy za szybko
odpowiedz

Polecane dla Ciebie