Moja młodsza siostra ośmiesza się na TikToku

Weronika nie jest w stanie zrozumieć tego pokolenia.
Moja młodsza siostra ośmiesza się na TikToku
Fot. Unsplash (Aedrian)
02.02.2022

Siostrę i mnie dzieli różnica 10 lat. To przepaść. Ja już dawno jestem po studiach, pracuję, w przyszłym roku wychodzę za mąż. Ona jest jeszcze w liceum. Ostatnio z coraz większym przerażeniem patrzę na to, co wrzuca do social mediów, szczególnie na TikToka. Zasięgi ma na szczęście jeszcze małe, ale dzisiaj niewiele trzeba, żeby nagranie stało się viralem, a jego bohater pośmiewiskiem całego Internetu.

Zobacz także: Dowiedziałam się, że on od trzech lat mnie zdradza

Nie twierdzę, że cały TikTok jest zły. Sama lubię tam oglądać np. przepisy kulinarne albo tutoriale o włosach. Ale to, co wrzuca siostra, jest po prostu żenujące. Durne wygłupy. Nie będę tu pisać, co robi dokładnie, ale nie są to ani mądre, ani fajne rzeczy. Za kilka lat będzie się tego wstydzić.

Próbowałam najpierw porozmawiać o tym z nią, ale z marnym skutkiem. Nie słucha mnie. Dla niej jestem dinozaurem, boomerem. Poprosiłam rodziców, żeby bardziej jej pilnowali i wprowadzili jakieś ograniczenia, ale ona za kilka miesięcy będzie pełnoletnia. To już nie jest małe dziecko, któremu można czegoś zakazać.

Jestem przerażona współczesnym pokoleniem. Tym, jakie ma wartości i parcie na robienie kariery w social mediach. To puste. Mam nadzieję, że siostra wkrótce zmądrzeje.

Weronika

Polecane wideo

Horoskop miłosny na LUTY
Horoskop miłosny na LUTY - zdjęcie 1
Komentarze (28)
Ocena: 4.79 / 5
gość (Ocena: 5) 24.02.2022 22:44
Ja nie wiem czemu ludzie instalują tiktoka skoro go hejtują, nonsens
odpowiedz
Mangozjeb (Ocena: 4) 03.02.2022 21:24
Nawet jako osoba z ósmej klasy się zgadzam, bo mam tak, ale co dziwne z starszą siostrą. Mózg mi zepsuła przez te jej nagrywanie Tiktoków I snapów, ale przynajmniej pośmiać się mogłam jak robiła te zjebane miny :D zawsze są jakieś zalety
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 02.02.2022 20:42
Boomerem....o matko, nawet ja nie nadążam za tym gimbusiarskim slangiem.
zobacz odpowiedzi (2)
gość (Ocena: 1) 02.02.2022 19:18
Sama sobie odpowiedziałaś idiotko: „ona za kilka miesięcy będzie pełnoletnia. To już nie jest małe dziecko, któremu można czegoś zakazać.”
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 02.02.2022 15:33
Gdybym złowiła złotą rybkę spełniającą życzenia, to życzyłabym sobie żeby zniknęły papierosy, alkohol i internet. Moja kuzynka jest w V klasie. Ogląda te durnoty na tiktoku cały czas i może to robić dzień i noc. Problem zaczyna się jak trzeba siąść do nauki, a ona jest przez tą sieczkę tak odmóżdżona że będzie się zastanawiała nad wynikiem dodawania 2+2. A tu już sprowadzanie ułamków do wspólnego mianownika, objętość graniastosłupów itp. atrakcje. I tylko szuka okazji żeby zalegnąć w wyrku z telefonem i dalej się odmóżdżać. Weź tej swojej siostrze roztrzaskaj telefon o beton. Ja najchętniej bym tak zrobiła z telefonem kuzynki. Na ale jak rodzice problemu nie widzą, to co mi do tego.
zobacz odpowiedzi (6)

Polecane dla Ciebie