Dowiedziałam się, że on od trzech lat mnie zdradza

Kinga jest zdruzgotana tym, że przez tak długi czas żyła w ułudzie.
Dowiedziałam się, że on od trzech lat mnie zdradza
Fot. Unsplash (Joanna Nix)
01.02.2022

Jeszcze tydzień temu gdyby ktokolwiek się mnie zapytał, czy mój związek jest udany, odpowiedziałabym, że tak, oczywiście! Mam cudownego partnera, z którym jestem od czterech lat i planujemy wspólną przyszłość. Jest dobry, czuły, kochany, opiekuńczy, wierny. Tak bym powiedziała jeszcze parę dni temu i naprawdę bym w to wierzyła.

W sobotę dowiedziałam się, że P. zdradza mnie od dawna. Wszystko wyszło przypadkiem, bo P. zapomniał wylogować się z Facebooka, a ja musiałam pożyczyć od niego na chwilę laptopa. Akurat napisała do niego jakaś dziewczyna (siedział w drugim pokoju i grał), więc zapaliła mi się lampka ostrzegawcza. Zajrzałam do innych konwersacji i okazało się, że mój P. romansuje sobie regularnie z różnymi kobietami. Poznaje je oczywiście na aplikacjach randkowych. Niektóre dalsze konwersacje były nawet sprzed trzech lat.

Zobacz także: Powiedział mi, że już mnie nie kocha. Nasze dziecko ma 6 miesięcy…

Porobiłam zdjęcia tym rozmowom, żeby mieć dowód, ale do tej pory nie powiedziałam P., że wiem o wszystkim. Udaję póki co, że wszystko jest w porządku, ale sprawa nie daje mi spokoju. Chcę z nim skończyć, zerwać, upokorzyć go i ukarać. Muszę jednak przemyśleć, jak to wszystko zrobić, bo mieszkamy razem w mieszkaniu, na które oboje wzięliśmy kredyt. Nie będę mogła go wyrzucić, sama też się nie wyprowadzę.

Zastanawiam się, po co on w ogóle ze mną jest od tylu lat, skoro już po roku związku zaczął skakać na boki. Przecież wtedy nie mieszkaliśmy jeszcze razem i nie mieliśmy wobec siebie żadnych finansowych zobowiązań. Jeśli mnie nigdy nie kochał to po co ta cała szopka? Mógł zerwać i prowadzić życie singla, nikogo przy tym nie krzywdząc. Po co te wszystkie wspólne rocznice, mówienie o miłości, branie kredytu, robienie wspólnych planów?

Brzydzę się nim, ale nawet nie potrafię płakać. Coś we mnie pękło, czuję się jak zahipnotyzowana. Chcę jedynie się od niego uwolnić i zacząć wszystko od nowa.

Kinga

Polecane wideo

Najbardziej romantyczny pierścionek wszech czasów. Wszyscy marzą o „Toi et Moi”
Najbardziej romantyczny pierścionek wszech czasów. Wszyscy marzą o „Toi et Moi” - zdjęcie 1
Komentarze (33)
Ocena: 4.82 / 5
gość (Ocena: 4) 02.03.2022 23:17
Rozumiem zdradził jest przykrość złość ale żeby odrazu kogoś gnoić i mścić tylko kobiety tak potrafią :/ sama jestem kobietą i nigdy wobec nikogo nie miałam takich ciągot
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 28.02.2022 22:17
Potem tylko lakier dobierzesz i tyle
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 28.02.2022 22:17
No tak
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 28.02.2022 22:17
No teraz trudniej bo zima
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 28.02.2022 22:17
W lato to już będzie łatwiej wybrać kiecę
odpowiedz

Polecane dla Ciebie