Powiedział mi, że już mnie nie kocha. Nasze dziecko ma 6 miesięcy…

Marta nie sądziła, że partner ją zostawi.
Powiedział mi, że już mnie nie kocha. Nasze dziecko ma 6 miesięcy…
Fot. Unsplash (Jason Blackeye)
28.01.2022

Jestem w kompletnej rozpaczy. Niedawno rozpadł się mój 5-letni związek. Pół roku temu zostaliśmy rodzicami, a teraz zostałam sama z naszym synkiem. Partner powiedział mi, że mnie nie kocha. Coś się w nim wypaliło.

Zobacz także: Boję się porodu do tego stopnia, że rozważam adopcję

Mieliśmy różne kryzysy już wcześniej, ale zawsze do siebie wracaliśmy. Jak zaszłam w ciążę to sądziłam, że to scementuje nasz związek. Tak się jednak nie stało. Partner oddalał się ode mnie coraz bardziej. Czułam to, ale ciągle odpychałam od siebie tę myśl, że on już nie chce ze mną być. Nie było w nim tej czułości, co kiedyś. Nie chciał mnie przytulać i całować.

Pierwsze tygodnie po porodzie były w porządku. Pomagał we wszystkim, zajmował się mną i dzieckiem. Potem coraz częściej znikał z domu. W końcu powiedział mi, że chce się rozstać. Będzie odwiedzał synka, pomagał mi finansowo, podzielimy się opieką, ale między nami koniec. Kompletnie mnie to załamało. Płakałam, prosiłam, żeby nie rozbijał rodziny ze względu na dziecko, ale stwierdził, że męczy się od dłuższego czasu i nie chce tracić kolejnych lat. To zabolało jeszcze bardziej.

Nie wiem, co mam robić. Nic mnie nie cieszy. Mam wrażenie, że już zawsze będę sama i nikt mnie już nie pokocha. Chcę być silna dla synka, ale czasem jest mi naprawdę bardzo trudno. Proszę o jakieś słowa wsparcia, otuchy. Może są tu samotne mamy z podobnym doświadczeniem, którym udało się wyjść na prostą? Ja póki co nie widzę dla siebie żadnej nadziei.

Marta

Polecane wideo

W ich rodzinie jest aż 33 dzieci. Wkrótce ta gromadka jeszcze się powiększy
W ich rodzinie jest aż 33 dzieci. Wkrótce ta gromadka jeszcze się powiększy - zdjęcie 1
Komentarze (165)
Ocena: 4.92 / 5
misia (Ocena: 5) 07.03.2022 22:17
Kobieta powinna panować nad antykoncepcją, bo to my później zachodzimy w ciążę. Polecam mechaniczną formę antykoncepcji, konkretnie diafragmę Caya
odpowiedz
Kiit (Ocena: 5) 23.02.2022 07:06
Mi kiedyś dziewczyna zarzuciła że ją zdradzam a była to nieprawda W końcu się okazało że ona od sześciu lat chodziła do ginekologa faceta traktowała rozkładanie nóg przed obcym facetem jak standardową czynność Powiedziałem jej że zrobiła z ciebie szmatę nie szanuje partnera w takim wypadku musiałem jej podziękować Jestem wściekły że dałem się oszukiwać przez 6 lat żyłem w trójkącie Chorego związku
odpowiedz
Maria (Ocena: 5) 18.02.2022 10:42
Starania o dziecko polecam wspomagać stałą kontrolą płodności, np. na monitorze płodności Afrodyta Smart ze specjalna aplikacją na telefon
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 07.02.2022 12:13
Ja staram się o dziecko od 10 lat i nic... Wiem że cierpisz bo brakuje Ci miłości mężczyzny ale skup się na dziecku. To prawdziwy cud i szczęście. Reszta się ułoży. Tylko o tym nie myśl. Wszystko w swoim czasie. Nawet nie wiesz jak ci zazdroszczę dzidziusia😔.
zobacz odpowiedzi (1)
Ppp (Ocena: 5) 06.02.2022 21:32
Spotykam mnustwo ludzi codziennie, pracuje w małym miasteczku i widzę jak dużo osób nie zakłada rodzin. Z moich obserwacji wynika że więcej mężczyzn jest samotnych niż kobiet. Ale to każdego osobista sprawa. A kobiety są silne i dają radę nawet jeśli zostaną same z dzieckiem.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie